Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Berlynas

Vokietijos sostinė – nuotykiai visiems!

Berlynas – nuotykiai, žinios ir poilsis po vienu stogu. Didžiuliai pramogų parkai, istorijos lobynas ir prabangūs viešbučiai. Būtent šis trečias pagal dydį Europos miestas savo universalumu žavi kiekvieną! >>>

Vokietijos sostinė – nuotykiai visiems!

Berlynas – nuotykiai, žinios ir poilsis po vienu stogu. Didžiuliai pramogų parkai, istorijos lobynas ir prabangūs viešbučiai. Būtent šis trečias pagal dydį Europos miestas savo universalumu žavi kiekvieną!

Atostogos visai šeimai? Berlynas nenuvils nė vieno!

Ne veltui sakoma, kad priešingybės traukia: modernūs pastatai ir žaliuojantys parkai, istoriniai muziejai ir atrakcionai, verslo centrai ir poilsio kompleksai! Vienas miestas, o pasirinkimų milijonas. Nuo ko pradėti?

  • Berlyno televizijos bokštas su 200 metrų aukštyje įrengta apžvalgos aikštele ir restoranu nustebins kiekvieną!
  • Šarlotenburgo rūmai – porceliano kabinetas ir karališkieji apartamentai. Tai – unikalus prabangos ir elegancijos derinys viename muziejuje.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Pats laikas sotiems pietums!

Mėsos patiekalai pasotins išalkusius, o saldžių gardumynų įvairovė nustebins didžiausius smaližius. Taigi keliaudami Berlyne būtina paragauti šių įmantrybių:

  • Tafelspitz – virtų daržovių ir mėsos rinkinys, kurį privalu valgyti su garstyčių padažu.
  • Grünkohl mit Pinkel – tikras žiemos valgis, kurio pagrindiniai ingredientai yra spirgučiai su šutintais kopūstų lapais.
  • Švarcvaldas – šokolado bomba vadinamas tortas, kuris neįsivaizduojamas be šalia patiektos šviežios plaktos grietinėlės. >>>