Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Varną

Pigūs skrydžiai į Varną

Pigūs skrydžiai į Varną – stulbinantį Bulgarijos kurortą. Varna, kaip ir pati Bulgarija, nuo senų laikų yra garsi tradicinės muzikos išskirtinumu ir ritualais, todėl atostogos bus kur kas įdomesnės, jei pasinersite į tradicijų kupiną kelionę! Pigių skrydžių bendrovės siūlomi itin pigūs bilietai į Varną – puiki proga pažinti šį nuostabų Balkanų miestą.

Kodėl keliauti? Varna - svarbiausias šalies uostas bei kurortas, kuriame susipina įvairiausi architektūriniai stiliai. Miestas ypač eklektiškas - nuo baroko iki moderniosios architektūros statinių. Verta pridurti, jog auksinio smėlio paplūdimiai, saulės vonios ir vandens malonumai – tai, kas ypač traukia turistus.

Kada keliauti? Kaip ir visa Bulgarija, Varna džiaugiasi palankia oro temperatūra ištisus metus! Mėgstantys šilumą keliauja vasarą, orai sušyla net iki 30 °C, o žiemą, šiauriniuose kalnų šlaituose susidarius nuolatinei sniego dangai, Bulgarija kviečia pažinti slidinėjimo sportą.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos? Varnos mieste jų apstu! Varnos katedra – įspūdingas XIX amžiaus statinys. Delfinariumas – tikras miesto svečių magnetas. Žadą atimantys pasirodymai suteikia nepamirštamas akimirkas. Miestas pakankamai klaidus, tad žemėlapis taps geriausiu kelionės gidu - nepamirškite paprašyti jo turizmo biure.

Varna

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Varną:

Šeimos atostogos: pigūs skrydžiai su šeima į Bulgarijos kurortą ir šalies vasaros poilsio vietą – Varną. Įspūdžiai prilygs atpalaiduojančiam laikui, bet tuo pačiu metu galėsite pasisemti žinių apie šio, Bulgarijos miesto, istoriją ir kultūrą. Miesto muziejai trauks savitumu ir įvairove, o Varnos delfinariumas patiks patiems jauniausiems šalies keliautojams. Planuokite įsimintinas atostogas į Varną kartu su visa šeima!

Draugų kelionė: argi ne puiki mintis susitikti su senai matytais, kitose šalyse gyvenančiais draugais viename iš Europos šalių mieste? Pigūs lėktuvų bilietai siūlo tokią galimybė – nepraleiskite šanso kurti atostogas kartu su draugais Varnoje! Pramogų pasirinkimas gausus – modernioje Varnoje naktinis gyvenimas šėlsta, tad susikurti linksmą laiką su draugais galėsite ne tik dieną, bet ir vakare!

Romantikams: džiaukitės savo kompanija dviese Varnoje – pigūs lėktuvų bilietai suteiks tokią galimybę ir pavers jūsų ilgai lauktas atostogas realybe! Varnos senamiestis apgyvendindamas istorines vietas įtrauks ir privers domėtis miesto kultūra. Apžiūrėkite Varnos simboliu tapusį Varnos soborą – didžiausios šventyklos mieste puošnumas žavės. Pigūs lėktuvų bilietai norintiems pažinti poilsiu alsuojančią Varną – keliaujam!

Senjorams: vykite į archeologijos muziejų – viena, iš dažniausiai lankomų vietų, kultūros centrų, stebins unikalia ekspozicija. Taip pat, čia dažnai vyksta koncertai, meno renginiai ir muzikos festivaliai, tad pasidomėkite – gal pasitaikys proga ne tik apžiūrėti muziejų, bet ir sudalyvauti kultūriniame renginyje. Pigiau aplankyti Varną – puikių atostogų tikslas!

Etiketas ir bendravimo kultūra Bulgarijoje

Bulgarai yra mandagūs žmonės. Nenustebkite, tačiau šios šalies bendravimo kultūra yra šiek tiek kitokia, lyginant su kitomis Europos valstybėmis. Bendraujant bulgarai yra labai šilti, ne visada paisantys asmeninės erdvės, todėl neturėtumėte nustebti, jei pilname restorane prie jūsų staliuko prisės vietinių žmonių.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Varną

Keliaujantiems į Bulgariją su savimi reikės turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Žinoma, nepamirškite išsikeisti eurų į Bulgarijos levus. Tai galėsite padaryti valiutos keityklose. Šalis yra labai populiarėjanti dėl savo mažų kainų, todėl galite nesukti galvos dėl didelių išlaidų. Galvojantiems apie artimus draugus ir giminaičius turime keletą pasiūlymų originalioms lauktuvėms iš Varnos: įvairūs rankų darbo juvelyriniai gaminiai, moliniai indai ir audiniai bei viena iš mėgstamiausių dovanų rožių aliejus.

Viešasis transportas Varnoje

Viešasis transportas šiame mieste yra patogus ne tik gyventojams, bet ir turistams. Galėsite naudotis autobusais, troleibusais, traukiniais, taksi paslaugomis ir netgi valtimis. Viešasis transportas kursuoja nuo 5 ryto iki 11 vakaro. Kainos tikrai nedidelės, vieno bilieto kaina apie 0,50 Eur. Bilietus galite įsigyti iš autobusų vairuotojų.

Kiti Bulgarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai