Skrydžiai į Varną

Pigūs skrydžiai į Bulgariją

Pigūs skrydžiai į Varną – stulbinantį Bulgarijos kurortą. Varna, kaip ir pati Bulgarija, nuo senų laikų yra garsi tradicinės muzikos išskirtinumu ir ritualais, todėl atostogos bus kur kas įdomesnės, jei pasinersite į tradicijų kupiną kelionę! Pigių skrydžių bendrovės siūlomi itin pigūs bilietai į Varną – puiki proga pažinti šį nuostabų Balkanų miestą.

Kodėl keliauti? Varna - svarbiausias šalies uostas bei kurortas, kuriame susipina įvairiausi architektūriniai stiliai. Miestas ypač eklektiškas - nuo baroko iki moderniosios architektūros statinių. Verta pridurti, jog auksinio smėlio paplūdimiai, saulės vonios ir vandens malonumai – tai, kas ypač traukia turistus.

Kada keliauti? Kaip ir visa Bulgarija, Varna džiaugiasi palankia oro temperatūra ištisus metus! Mėgstantys šilumą keliauja vasarą, orai sušyla net iki 30 °C, o žiemą, šiauriniuose kalnų šlaituose susidarius nuolatinei sniego dangai, Bulgarija kviečia pažinti slidinėjimo sportą.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos? Varnos mieste jų apstu! Varnos katedra – įspūdingas XIX amžiaus statinys. Delfinariumas – tikras miesto svečių magnetas. Žadą atimantys pasirodymai suteikia nepamirštamas akimirkas. Miestas pakankamai klaidus, tad žemėlapis taps geriausiu kelionės gidu - nepamirškite paprašyti jo turizmo biure.

Varna

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Varną:

Šeimos atostogos: pigūs skrydžiai su šeima į Bulgarijos kurortą ir šalies vasaros poilsio vietą – Varną. Įspūdžiai prilygs atpalaiduojančiam laikui, bet tuo pačiu metu galėsite pasisemti žinių apie šio, Bulgarijos miesto, istoriją ir kultūrą. Miesto muziejai trauks savitumu ir įvairove, o Varnos delfinariumas patiks patiems jauniausiems šalies keliautojams. Planuokite įsimintinas atostogas į Varną kartu su visa šeima!

Draugų kelionė: argi ne puiki mintis susitikti su senai matytais, kitose šalyse gyvenančiais draugais viename iš Europos šalių mieste? Pigūs lėktuvų bilietai siūlo tokią galimybė – nepraleiskite šanso kurti atostogas kartu su draugais Varnoje! Pramogų pasirinkimas gausus – modernioje Varnoje naktinis gyvenimas šėlsta, tad susikurti linksmą laiką su draugais galėsite ne tik dieną, bet ir vakare!

Romantikams: džiaukitės savo kompanija dviese Varnoje – pigūs lėktuvų bilietai suteiks tokią galimybę ir pavers jūsų ilgai lauktas atostogas realybe! Varnos senamiestis apgyvendindamas istorines vietas įtrauks ir privers domėtis miesto kultūra. Apžiūrėkite Varnos simboliu tapusį Varnos soborą – didžiausios šventyklos mieste puošnumas žavės. Pigūs lėktuvų bilietai norintiems pažinti poilsiu alsuojančią Varną – keliaujam!

Senjorams: vykite į archeologijos muziejų – viena, iš dažniausiai lankomų vietų, kultūros centrų, stebins unikalia ekspozicija. Taip pat, čia dažnai vyksta koncertai, meno renginiai ir muzikos festivaliai, tad pasidomėkite – gal pasitaikys proga ne tik apžiūrėti muziejų, bet ir sudalyvauti kultūriniame renginyje. Pigiau aplankyti Varną – puikių atostogų tikslas!

Kiti Bulgarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai