Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Burgasą

Pigūs skrydžiai į Burgasą

Pigūs skrydžiai į Burgasą – Bulgarijos uostamiestį prie Juodosios jūros. Pailsėkite smėlėtame paplūdimyje, pasilepinkite purvo voniomis, šnektelkite su Burgaso vietiniais. Pigių skrydžių bendrovės siūlomos akcijos bei nuolaidos internetu lepina ir kviečia su mėgautis Bulgarija ir jos saule.

Kodėl keliauti? Išbandykite vandens malonumus, pietaukite jaukiose kavinukėse ant jūros kranto, aplankykite įdomiausius muziejus. Vakarais romantiškai pasivaikščiokite auksinio smėlio pakrante arba iki ryto šokite siautulinguose klubuose. Kelionė taps dar žavesnė jei nepamiršite fiksuoti akimirkų!

Kada keliauti? Burgaso miestas pasižymi šiltu klimatu, vasara čia tęsiasi net 5 mėnesius, todėl saule lepintis galite ir rudens sezonu. Žiemą oro temperatūra gaivi ir tinkama kelionėms po visą regioną.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – turistų malonumas! Siūlome apsilankyti The Sea Garden – seniausiame Balkanų parke ant jūros kranto. Išduosime, jog būtina pasigrožėti Šv. Kirilo ir Šv. Metodijaus katedra arba paklausyti melodingos muzikos visame pasaulyje žinomuose Operos rūmuose. Ekskursijos iš Burgaso teikia galimybę aplankyti Nessebar miestelį, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Atminkite, žemėlapis, kurį rasite oro uoste, padės nenukrypti nuo kelionės tikslo.

Reikalingi dokumentai Burgase

Kadangi Bulgarija nėra Šengeno erdvei priklausanti šalis, keliaujant į Burgasą, su savimi būtinai pasiimkite asmens tapatybės kortelę arba pasą. Kaip ir kiekviename oro uoste, dokumentus turėsite pateikti oro uosto kontrolės punkte.

Kur pavalgyti Burgase?

 

  • Incanto – pirmoji vieta, į kurią reikėtų užsukti išalkus. Jauki aplinka ir žavus interjeras, itin platus patiekalų pasirinkimas. Restorano meniu: nuo jūros maisto, salotų, itališkų patiekalų iki sušių.
  • Happy Bar and Grill atrasite Burgaso centre. Čia patiekiamas ant griliaus keptas maistas, plakami kokteiliai. Patiekalų pasirinkimas platus, yra ir vaikų meniu.
  • Rose restoranas išsiskiria romantiška aplinka. Čia ragausite modernios bulgarų virtuvės patiekalų.

Populiarūs viešbučiai Burgase

Aukščiausios klasės aptarnavimo galite tikėtis „Grand Hotel & SPA Primoretz“. Kai kurie keliautojai šį viešbutį įvardina geriausiu Burgase. Nakvynės kaina – 112 Eur. Pačiame miesto centre įsikūrusiame „Hotel Bulgaria“ viešbutyje už palyginti mažą kainą gausite puikių įspūdžių. Maloni apartamentų atmosfera, baseinas, graži miesto panorama. Nakvynė kainuos 50 Eur. Burgase galima atrasti dar pigesnių variantų. Pavyzdžiui, jaukiuose, šviesiuose svečių namuose „Fotinov“ nakvynė kainuos 25 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Burgase

Bulgarijoje, kaip ir daugelyje kitų Europos valstybių, įprasta sveikintis spaudžiant ranką. Asmeninės erdvės savo pašnekovui bulgarai yra linkę palikti mažiau. Beje, jei restorane sausakimša, jie nesikuklins prisėsti šalia. Arbatpinigių įprasta palikti 10 proc. nuo mokamos sumos.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Burgasą

Pigūs skrydžiai į Burgasą – populiarų Bulgarijos kurortą. Tiesioginiai skrydžiai į Burgasą galimi iš Kauno oro uosto.

Oro uostai: Burgaso (BOJ).

Laikas: Burgase laikas skaičiuojamas taip pat, kaip Lietuvoje.

Valiuta: Bulgarijos levas (BGN).

Gyventojų skaičius: Burgase gyvena apie 211,033 tūkst. gyventojų.

Miesto plotas: 253,644 km²

Įkūrimo data: Burgasas nuo Osmanų imperijos išsivadavo 1878 m. vasario 6 d.

Viešasis transportas Burgase

Ne paslaptis, kad Bulgarija yra viena pigiausių šalių Europoje, taigi, keliavimas viešuoju transportu yra ne tik paprastas, patogus, bet ir pigus. Vienkartinis kelionės bilietas kainuos apie  0,66 Eur. Neseniai atnaujintas viešasis transportas Burgase yra vienas moderniausių ir ekologiškiausių visoje Bulgarijoje.

Kiti Bulgarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai