Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Bilundą

Pigūs skrydžiai į Bilundą

Pigūs skrydžiai į Bilundą - Jutlandijos pusiasalio centrą! Šis miestelis sužavės visus, kuriems artimos spalvos bei margumynai. Dekoratyviniai sodai, parkai, spalvotų plytų nameliai, ir, svarbiausia, miestelio pasididžiavimas – lego, taps esminiais kelionės akcentais.

Kodėl keliauti? Toks klausimas neturėtų kilti... Žmonės čia keliauja ne tik dėl garsiojo Legolendo, kuris kasmet į miestą pritraukia 1,6 mln. lankytojų per metus. Neseniai atsidaręs didžiulis vandens ir pramogų parkas Lalandija muša visus populiarumo rekordus. Dėl šių pramogų turistai medžioja paskutinės minutės bilietus, juos vilioja pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos.

Kada keliauti? Danija šiltais orais džiugina birželio, liepos bei rugsėjo mėnesį. Būtent šiuo metu kraštovaizdis džiugina, miestiečiai bei svečiai mėgaujasi žaisdami golfą.

Ką pamatyti? Kuo daugiau – tuo geriau. Lankytinos vietos išties išskirtinės, todėl tikrai pravers žemėlapis, kurį dažnai norisi išsaugoti. O jūsų patogumui – keletas pasiūlymų: įsiamžinkite Legolende, apsilankykite Lego kaladėlių fabrike, ką nors sukonstruokite, nučiuožkite ekstremalia trasa pramogų parke, suvalgykite daniškų Aebleskiver blynų.

Reikalingi dokumentai Bilunde

Šengeno erdvei priklausančiose šalyse, įskaitant ir Danijoje, keliaujantys ES piliečiai neprivalo pateikti asmens tapatybės kortelės ar paso, tačiau bent vieną dokumentą reikės pateikti prieš įlipant į lėktuvą.

Ko paragauti Bilunde?

Danų virtuvėje dominuoja tokie produktai kaip mėsa, bulvės, žuvis. Štai keletas daniškų patiekalų receptų:

  • Boller i karry – kiaulienos rutuliukai su kario padažu, patiekiami su ryžiais ir marinuotais agurkėliais.
  • Risengrød. Ryžių pudingas – ypatingas patiekalas, patiekiamas per Kalėdas.  Gaminamas iš ryžių, vandens arba pieno, cinamono, razinų.
  • Brændende kærlighed (liet. deganti meilė) – trintos bulvės su sviestu, pienu arba grietine, šalia patiekiamas pjaustytas keptas kumpis ir svogūnai.

Populiarūs viešbučiai Bilunde

Legolendo tematiką atspindintis 4 žvaigždučių viešbutis „Hotel LEGOLAND“ patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jame galite užsisakyti „Karalystės“ kambarį, grožėtis puikiu maistu ir vaizdinga panorama. Kambario nuomos kaina dviems asmenims – 149 Eur. Pigų nakvynės variantą siūlo „Danhostel Grindsted-Billund“ svečių namai. Nakvynė kukliame kambaryje kainuos apie 38 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Bilunde

Danijoje sveikinamasi tvirtu rankos paspaudimu, palaikant akių kontaktą ir nusišypsant. Pirmiausia rankos spaudžiamos moterims. Prieš sėdant prie stalo geriau šiek tiek palaukti, kadangi gali būti sudarytas sėdėjimo planas. Suvalgykite visą lėkštėje esantį maistą – danai nemėgsta švaistyti maisto.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Bilundą

Pigūs skrydžiai į Bilundą – puiki galimybė apsilankyti lego kaladėlių sukurtame pasaulyje! Tiesioginiai skrydžiai į Bilundą iš Vilniaus trunka vos 1 val. 55 min.

Oro uostai: Bilundo (BLL)

Laikas: Danijoje galioja UTC+1 laiko juosta, taigi, laiką, lyginant su Lietuva, reikia atsukti viena valanda atgal.

Valiuta: Danijos krona (DKK)

Gyventojų skaičius Danijoje: 5,785,864 mln.

Šalies plotas: 42,933 km2

Įkūrimo data: Danijos, kaip vieningos karalystės istorija prasidėjo VIII a., nors pasak istorinių dokumentų, Danijos teritorijoje žmonės gyveno jau 500-iais metais.

Viešasis transportas Bilunde

Viešuoju transportu patogiai galima keliauti tiek Bilunde, tiek už jo ribų. Pavyzdžiui, viešuoju transportu (autobusais ir traukiniais) iš Bilundo į Kopenhagą nuvyksite per 2,5 val. Taip pat galima išsinuomoti automobilį ar keliauti taksi. Vieno km tarifas keliaujant taksi yra apie 2,68 Eur.

Kiti Danijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai