Skrydžiai į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną – miestą, apsuptą septyniais kalnais ir fiordais! Kelionė į Bergeno apylinkes suteiks puikią galimybę pabėgti nuo rutinos bei dovanos nuostabią pažintį su Norvegija. Pigūs skrydžiai nudžiugins kiekvieną kelionių ištroškusią sielą. Atostogos virs poilsio oaze, džiaugsitės pigių skrydžių bendrovės suteikta galimybe pažinti pasaulį.

Kodėl keliauti? Pasigrožėkite Bergeno senamiesčiu ir jo krantine, kuri įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Mėgaukitės ryškiaspalviais mediniais namukais, kuriuose dabar įkurtos kavinukės, barai, amatininkų dirbtuvės ir parduotuvėlės.

Kada keliauti? Jūrinis Bergeno klimatas miestui pelnė šilčiausio Norvegijos krašto vardą. Vasaros vėsios, žiemą temperatūra nėra žema, tačiau orai čia lietingi ir permainingi. Užklupus lietui siūlome išgerti arbatos restoranėlyje ir pabendrauti su vietiniais gyventojais.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – miesto išskirtinumas! Bergeno akvariumas – vienas įspūdingiausių ir spalvingiausių visame pasaulyje. Pakilkite Floibanen funikulieriumi į 320 m. aukštį, kuriame galėsite grožėtis įstabia panorama, norintieji pažinti Bergeną iš dar aukščiau – pakilkite į 642 m. Bergeno kalną. Miesto centre įsikūręs žuvies turgus - įsigykite šviežios žuvies, paragaukite skaniausio sumuštinio su sūdyta lašiša ar gardžiausiai paruošto krabo. Nepamirškite ir Šv. Marijos bažnyčios bei Bergeno muziejaus! Ar Jūsų žemėlapis jau kuprinėje?

Kiti Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai