Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną – miestą, apsuptą septyniais kalnais ir fiordais! Kelionė į Bergeno apylinkes suteiks puikią galimybę pabėgti nuo rutinos bei dovanos nuostabią pažintį su Norvegija. Pigūs skrydžiai nudžiugins kiekvieną kelionių ištroškusią sielą. Atostogos virs poilsio oaze, džiaugsitės pigių skrydžių bendrovės suteikta galimybe pažinti pasaulį.

Kodėl keliauti? Pasigrožėkite Bergeno senamiesčiu ir jo krantine, kuri įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Mėgaukitės ryškiaspalviais mediniais namukais, kuriuose dabar įkurtos kavinukės, barai, amatininkų dirbtuvės ir parduotuvėlės.

Kada keliauti? Jūrinis Bergeno klimatas miestui pelnė šilčiausio Norvegijos krašto vardą. Vasaros vėsios, žiemą temperatūra nėra žema, tačiau orai čia lietingi ir permainingi. Užklupus lietui siūlome išgerti arbatos restoranėlyje ir pabendrauti su vietiniais gyventojais.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – miesto išskirtinumas! Bergeno akvariumas – vienas įspūdingiausių ir spalvingiausių visame pasaulyje. Pakilkite Floibanen funikulieriumi į 320 m. aukštį, kuriame galėsite grožėtis įstabia panorama, norintieji pažinti Bergeną iš dar aukščiau – pakilkite į 642 m. Bergeno kalną. Miesto centre įsikūręs žuvies turgus - įsigykite šviežios žuvies, paragaukite skaniausio sumuštinio su sūdyta lašiša ar gardžiausiai paruošto krabo. Nepamirškite ir Šv. Marijos bažnyčios bei Bergeno muziejaus! Ar Jūsų žemėlapis jau kuprinėje?

Reikalingi dokumentai Norvegijoje

Keliaudami į Norvegiją pasirūpinkite galiojančia asmens tapatybės kortele arba pasu. Viza nereikalinga, tačiau planuojant šalyje pasilikti ilgiau, savo gyvenamąją vietą reikia užregistruoti atitinkamoje valdžios institucijoje.

Kur pavalgyti Bergene?

Kulinarinės patirtys yra dar viena priežastis, kodėl verta aplankyti šį Norvegijos miestą. UNESCO organizacija Bergeną pavadino „Gastronomijos miestu“.

  • Lysverket laikoma viena jaukiausių ir geriausių vietų mieste. Čia siūlomas jūros maistas, vietinis alus, naminės sultys ir muzika.
  • Enhjørningen (liet. vienaragio restoranas) yra tradicinis žuvies restoranas, įsikūręs autentiškumu alsuojančioje aplinkoje.
  • Bergene kava ir gėrimais galima pasivaišinti ledo bare. Magic Ice“ interjeras papuoštas ledo skulptūromis, o užėję vidun būsite „pavaišinti“ pirštinėmis.

Populiarūs viešbučiai Bergene

  • Scandic Ornen – modernus 4* viešbutis, esantis netoli miesto centro. Vienintelis Bergene

esantis „dangaus baras“ (angl. sky bar) yra įsikūręs būtent šio viešbučio 13-ame aukšte.  

  • Thon Hotel Rosenkrantz Bergen – puikus, aukštą paslaugų kokybę teikiantis viešbutis, esantis pačioje Bergeno širdyje. Į nakvynės kainą įskaičiuoti pusryčiai. Kaina – 140 Eur.
  • Pigesnį nakvynės variantą gali pasiūlyti paprastas, vidutinio lygio, tačiau miesto centre įsikūręs P-Hotels Bergen. Čia nakvynė siūloma už 51 Eur.
  • Puikus, ekonomiškas viešbutis Citybox Bergen nakvynei kviečia už 59 Eur.

Apie Bergeną

Tai antras pagal dydį miestas Norvegijoje. Bergenas vadinamas 7 kalnų miestu, centrinė miesto dalis prisiglaudusi šalia Byfjorden fjordo. Bergenas, iš norvegų kalbos išvertus reiškia „pieva tarp kalnų“.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną vilioja leistis bent trumpam nuotykiui. Tiesioginis skrydis į Bergeną galimas iš Rygos oro uosto.

Oro uostai: Bergeno oro uostas (BGO) – antras pagal užimtumą oro uostas Norvegijoje.

Laikas: Bergene laiką reikės atsukti viena valanda atgal.

Valiuta: Norvegijos krona (NOK).

Gyventojų skaičius: 280,216 tūkst.

Plotas: 465,56 km²

Įkūrimo data: miestas buvo įkurtas 1070 m.

Viešasis transportas Bergene

Viešojo transporto paslaugas Bergene siūlo autobusai, taksi, funikulieriai ir nuo 2010 metų veikiantys lengvieji traukiniai. Vienkartinis kelionės bilietas kainuos kiek daugiau nei 3 Eur. Galima įsigyti vienos paros bilietą, kuris kainuos 110 NOK (apie 11 Eur). Bilietai parduodami bilietų pardavimo automatuose, Narvesen ir 7-Eleven kioskuose arba per mobiliąją programėlę.

Kiti Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai