Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Berlynas

Berlynas – vienas iš lankomiausių miestų Europoje

Berlynas – vienas iš didžiausių Europos Sąjungos miestų. Jame daug svarbių politinių, mokslinių bei kultūrinių centrų. Jis garsėja dėl pašėlusio naktinio gyvenimo. Berlyno pastatų sienos pasakoja gilią Europos istoriją, kurią bus įdomu pažinti įvairaus amžiaus keliautojams. Ar jūs jau pasiruošėte lėktuvo bilietus? >>>

Berlynas – vienas iš lankomiausių miestų Europoje

Berlynas – vienas iš didžiausių Europos Sąjungos miestų. Jame daug svarbių politinių, mokslinių bei kultūrinių centrų. Jis garsėja dėl pašėlusio naktinio gyvenimo. Berlyno pastatų sienos pasakoja gilią Europos istoriją, kurią bus įdomu pažinti įvairaus amžiaus keliautojams. Ar jūs jau pasiruošėte lėktuvo bilietus?

Menas ir Europos istorija Berlyne

Berlyne atrasite daugybę vietų, kurias svarbu aplankyti būnant čia. Ne veltui šis miestas yra vienas iš lankomiausių. Čia atvyksta keliautojai iš viso pasaulio. Taigi įsispirkite į patogius batus ir keliaukite pažinti naujas vietas! Kad nepasimestumėte pasirinkimų įvairovėje, pateikiame trumpą lankytinų vietų sąrašą:

  1. East Side Gallery – po atviru dangumi įsikūrusi galerija ant Berlyno sienos ruožo. Tai yra piešiniai, kuriuose vyrauja laisvės, demokratijos bei taikos temos. Taip pat nepamirškite apžvelgti ir kitų Berlyne esančių gatvės menų graffiti. Jų ypač gausu Kroicbergo rajone.
  2. Brandenburgo vartai – vienas iš Berlyno miesto simbolių, klasicistinio stiliaus istorinis paminklas. XVIII a. pastatyti vartai – tai vieninteliai vartai, išlikę Berlyne, simbolizuojantys suvienytos Vokietijos pradžią.
  3. Berlyno katedra – neobarokinio stiliaus katedra, įsikūrusi Berlyno muziejų saloje. Nepraleiskite progos užsukti į katedros vidų. Išvysite Hohencolernų kriptą bei 70 metrų kupolą, papuoštą nepaprasto grožio mozaika.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Vokiška virtuvė

Esant Vokietijos sostinėje, puiki proga paragauti tradicinio vokiško maisto. Vokietijos virtuvė laikoma sočiausia visoje Europoje. Joje gausu mėsos ir bulvių. Berlyno restoranai maloniai kviečia pasistiprinti šiais patiekalais:

  1. Maultaschen (angl. ravioli) – įvairių formų makaronai. Jų viduje bus pasirinktas įdaras (špinatai, malta mėsa, varškė ir kt.). Patiekiama kaip užkandis arba pagrindinis patiekalas.
  2. Currywurst – Vokietijos virtuvėje labai mėgiama kiaulienos mėsa. Šį patiekalą sudaro grilyje keptos kiaulienos dešrelės. O kaip garnyras patiekiamos skrudintos bulvytės. Sotus, tradicinis vokiškas patiekalas.
  3. Desertas Rote grütze (angl. Red fruit jelly) – įvairių uogų virta tyrė, patiekiama su grietinėle, ledais ir vaniliniu kremu.

Apytikrės kainos atostogaujant Berlyne

Trečias pagal dydį miestas Europoje negąsdina kainomis. Būstas miesto centre kainuos nuo 30 eurų. Daug galerijų, parkų, skulptūrų galima aplankyti nemokamai. Išalkusiems pietūs kainuos apie 8 eurus. >>>