Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Dubajus

Dubajus – dabarties didybė

Dubajus – prabanga, solidumas ir aukšta kokybė. Būtent šie trys epitetai puikiai apibūdina pagrindines tolimojo miesto Dubajaus subtilybes. Kas slypi už dangoraižių ir milijoninių prekybos centrų? Septynios skirtingos šeichų šeimos stebi tvarką Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Juos sudaro septynios valstijos vadinamos emyratais. Skubėkite, kol dar nebuvo išpirkti visi lėktuvų bilietai! >>>

Dubajus – dabarties didybė

Dubajus – prabanga, solidumas ir aukšta kokybė. Būtent šie trys epitetai puikiai apibūdina pagrindines tolimojo miesto Dubajaus subtilybes. Kas slypi už dangoraižių ir milijoninių prekybos centrų? Septynios skirtingos šeichų šeimos stebi tvarką Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Juos sudaro septynios valstijos vadinamos emyratais. Skubėkite, kol dar nebuvo išpirkti visi lėktuvų bilietai!

Neeilinis tvarkos ir prabangos derinys

Kur keliaudamas daugiausiai kartų ištarsi žodžius, kurių priesaga -iausias? Būtent Dubajuje! Dangoraižis aukščiausias, automobilis prabangiausias, prekybos centras didžiausias. Kaip nepasimesti šio miesto platybėse? Iš pradžių privalote aplankyti štai šiuos objektus:

  • Dubai Mall – didžiausias prekybos centras, kuriame galima pamatyti ne tik parduotuves, bet ir dinozauro griaučius, akvariumą ir krioklį.
  • Burj Khalifa – dangoraižis su šokančiais fontanais, kurio aukštis siekia 829 metrus. Tad nepraleiskite progos savo akimis pamatyti visus Dubajaus stogus iš paukščio skrydžio.
  • Ski Dubai – ne tik didžiausias pasaulyje 3 000 kvadratinių metrų pločio žiemos sporto parkas, bet ir puiki galimybė iš arti pamatyti gyvus pingvinus.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Pietūs – nuo greito maisto iki auksinio kąsnio

Miesto prabanga atsispindi ne tik naujos statybos namuose bei gatvėse riedančiuose automobiliuose, bet ir maisto lentynose. Nors kainos miesto kavinėse tikrai šokiruojančios, yra būdų, kaip galima sutaupyti.

  • Apsiperkant parduotuvėje: 1 kg obuolių kainuoja 2 eurus, o 0,5 kg duonos kepalas kainuoja nuo 1 euro.
  • Norintiems pasimėgauti atostogomis ir papietauti prie staliuko siūloma rinktis pakistaniečių maisto kavines. Pavyzdžiui, Ravi’s – čia sotūs dviejų asmenų pietūs nekainuos net 20 eurų. >>>