Pigūs skrydžiai į Čekiją

Pigūs skrydžiai į Čekiją – Europos žemyno centrą! Kelionės į Čekiją pamėgtos ne tik šeimų, tačiau ir jaunimo - neapsakomu entuziazmu trykštančių keliautojų, tad įsigytas pigus lėktuvo bilietas atneš jums neįkainojamą patirtį bei įkvėpimą.

Kodėl keliauti? Ši šalis pateikia lankytojams dinamišką gamtovaizdį: urvai, uolos, kalnai bei vandens telkiniai pavers atostogas ramybės oaze. Bohemą, miesto šurmulį mėgstantiems patartina apsilankyti sostinėje Prahoje bei nuostabiajame Bruno.

Kada keliauti? Atostogos gamtoje ir geras oras - būtinas derinys, todėl orai vasarą ir rudenį tiks labiausiai. Žiemą, kai oro temperatūra laikosi apie 0°C, siūlome lankyti meno galerijas ir muziejus, išbandyti čekišką alų ir pasidžiaugti nacionaline virtuve.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos - stulbinančios! Pradėkime virtualų turą! Sedlicės bažnyčia iš kaulų - šiurpoka, bet labai įdomu. Terminiai basenai - atpalaiduojantys nuo kasdienybės rūpesčių ar ekskursijos nuovargio. Sostinė Praha – džiuginanti savo architektūrinių paminklų grožiu bei energija tviskančia kultūra. Čia įsikūrosios pilys nukels jus į senuosius laikus, o aplankytas zoologijos sodas primins vaikystę. Čekijoje įsikūręs ne vienas nacionalis parkas, kuriuose kalnai atskleidžia stulbinančias panoramas ir gamtos grožį.Čekijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai