Skrydžiai į Korką

Pigūs skrydžiai į Korką

Pigūs skrydžiai į Korką! Grafystė pietvakarių Airijoje privers mėgautis pasakiška gamta, nepaprasta jūra ir charizmatiškiausiais Airijos gyventojais! Įmantrus alus vietiniuose baruose tikrai nustebins net ir išrankiausią keliautoją! Korko oro uostas yra nutolęs nuo miesto 8 kilometrus, todėl kelionė iki centro neprailgs. Pigių skrydžių kompanijos siūlo tiesioginius ir nebrangius skrydžius į vieną didžiausių Airijos uostų, todėl siūlome pasinaudoti galimybe!

Kodėl keliauti? Miestas garsėja ypatingo grožio paplūdimiu, romantikai vakarėjant traukia į pasivaikščiojimus pakrante. Čia galima pamatyti kormoranus, baltuosius kirus bei nebyliąsias gulbes. Tolima miesto istorija leis susipažinti su vikingų laikais ir tradicijomis, pamatyti ankstyvosios gotikos paminklų.

Kada keliauti? Miesto klimatas švelnus, vasaros oras šiltas ir palankus keliauti bei susipažinti su Korko istorija, ištyrinėti gražiausius grafystės pajūrius bei kopas.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos dar nežinomos? Siūlome pasivaikščioti Paul gatvėje, kurioje apstu architektūros paminklų, apžiūrėti gotikinę Saint Fin Barre katedrą ir Šv. Onos bažnyčią. Su visa šeima apsilankykite zoologijos sode – Fota teminiame parke, kuriame gyvūnai vaikšto laisvi dideliame aptvare. Pasigrožėkite moderniais miesto parkais, kaip Lough ir Fitzgerald. Atminkite, žemėlapis Jūsų lauks oro uoste, jo prašykite turizmo cente.

Kiti Airijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai