Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Korką

Pigūs skrydžiai į Korką

Pigūs skrydžiai į Korką! Grafystė pietvakarių Airijoje privers mėgautis pasakiška gamta, nepaprasta jūra ir charizmatiškiausiais Airijos gyventojais! Įmantrus alus vietiniuose baruose tikrai nustebins net ir išrankiausią keliautoją! Korko oro uostas yra nutolęs nuo miesto 8 kilometrus, todėl kelionė iki centro neprailgs. Pigių skrydžių kompanijos siūlo tiesioginius ir nebrangius skrydžius į vieną didžiausių Airijos uostų, todėl siūlome pasinaudoti galimybe!

Kodėl keliauti? Miestas garsėja ypatingo grožio paplūdimiu, romantikai vakarėjant traukia į pasivaikščiojimus pakrante. Čia galima pamatyti kormoranus, baltuosius kirus bei nebyliąsias gulbes. Tolima miesto istorija leis susipažinti su vikingų laikais ir tradicijomis, pamatyti ankstyvosios gotikos paminklų.

Kada keliauti? Miesto klimatas švelnus, vasaros oras šiltas ir palankus keliauti bei susipažinti su Korko istorija, ištyrinėti gražiausius grafystės pajūrius bei kopas.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos dar nežinomos? Siūlome pasivaikščioti Paul gatvėje, kurioje apstu architektūros paminklų, apžiūrėti gotikinę Saint Fin Barre katedrą ir Šv. Onos bažnyčią. Su visa šeima apsilankykite zoologijos sode – Fota teminiame parke, kuriame gyvūnai vaikšto laisvi dideliame aptvare. Pasigrožėkite moderniais miesto parkais, kaip Lough ir Fitzgerald. Atminkite, žemėlapis Jūsų lauks oro uoste, jo prašykite turizmo cente.

Reikalingi dokumentai keliaujant į Korką

Tiesioginiai skrydžiai į Korką – gera proga apsilankyti nuostabaus grožio Airijoje. Puiku tai, kad keliaujant į Airiją su savimi užtenka turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Kur pavalgyti Korke?

Nuostabus maistas yra dar viena priežastis, dėl kurios verta apsilankyti pietvakarių Airijos mieste – Korke. Štai kelios rekomenduojamos vietelės.

 

  • The Farm Gate’s – čia verta užsukti dėl šviežios duonos, desertų ir sviestinio pudingo.
  • Užsukę į Coqbull’s, lankytojai labiausiai mėgsta užsisakyti legendinį Don Bulliano mėsainį, gaminamą iš kumpio, pesto padažo, pomidorų, sūrio ir šviežios mielinės bandelės.
  • Market Lane’s – puiki vieta norint išbandyti šį tą naujo. Užsisakę gratino su saulėje džiovintais pomidorais, kepintais migdolais, džiūvėsėliais ir šviežiomis pomidorų, cukinijų ir marinuotų askaloninių česnakų salotomis tikrai neprašausite pro šalį.

Populiarūs viešbučiai Korke

  • Ieškantiems naujų potyrių ir įkvėpimo verta rinktis Hayfield Manor Hotel viešbutį, kuriame pasijusite tarsi airiškoje pasakoje. Nakvynės kaina – 247 Eur.
  • Fota Island Hotel & Spa – vienas geriausių Korko viešbučių, nuo miesto centro nutolęs vos 15 min. Čia patiks gamtos ir golfo mylėtojams.
  • Teikiantiems pirmenybę patogumui ir žemėsnėms kainoms, verta rinktis Commons Inn, kuriame nakvynė kainuos 77 Eur. 

Etiketas ir bendravimo kultūra Korke

Vyrams įprasta sveikintis tvirtu rankų paspaudimu. Moterys pasveikina viena kitą vienu (oro) bučiniu. Airiai draugiški, tačiau vengia pokalbių, kurie gali trikdyti ar nuliūdinti.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Korką

Pigūs skrydžiai į Korką vilioja pagaliau aplankyti vaizdingąją Airiją!

Oro uostai: Korko (ORK), nuo miesto nutolęs apie 7 km.

Laikas: čia glaioja GMT+1, laiko juosta, todėl laikrodį reikės pasukti dviem valandomis atgal.

Valiuta: eurai (EUR).

Gyventojų skaičius: 125,622 tūkst.

Plotas: 174,2 km²

Įkūrimo data: iš pradžių Korkas buvo vienuolinė gyvenvietė, ją VI a. įkūrė vyskupas Finbarr.

Viešasis transportas Korke

Korke galite keliauti įvairiomis viešojo transporto priemonėmis: autobusais, traukiniais, nuomotais automobiliais, dviračiais. Vienkartinis bilietas keliaujant viešuoju transportu kainuos apie 2,30 Eur.

Kiti Airijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai