Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Bristolį

Pigūs skrydžiai į Bristolį

Pigūs skrydžiai į Bristolį - kultūros, švietimo bei industrijų centrą! Labai neįprasta ir itin įdomu – šis miestas pirmauja kosmoso bei aviacijos pramonėje. Nesuklysite galvodami, jog Bristolis tikrų tikriausiai prisideda prie visokeriopo kelionių kultūros stiprinimo.

Kodėl keliauti? Ši vietovė – įvairialypiška, kupina energijos. Kiekvienas atras sau artimą laisvalaikio praleidimo būdą: koncertai, kino teatrai, klubai, restoranai, aktyvus sportas. Dėl Bristolio kompleksiškumo turistų skaičius sparčiai auga. Keliautojai seka paskutinės minutės bilietų naujienas, juos vis dažniau vilioja pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos.

Kada keliauti? Klimatas turistus džiugina balandžio – rugsėjo mėnesiais, tačiau norintiems sutaupyti, vertėtų vengti liepos bei rugpjūčio. Tokiu metu bilietų kainos išties didelės, o turistų antplūdis neįtikėtinas.

Ką pamatyti? Populiariausios lankytinos vietos – stulbinančios. Jei žemėlapis nėra jūsų stiprioji pusė, jums padės pėsčiųjų turas, leisiantis išvysti Bristolio įžymybes. O čia – lengvesnei orientacijai, keletas mūsų rekomendacijų: įveik Brunelio mylią, pamatyk kabantį tiltą, aplankyk seniausią istorinį keleivinį laivą, ištyrinėk zoologijos sodą, atrask mokslo centrą At Bristol, įamžink Cheddar tarpeklį.

Reikalingi dokumentai Bristolyje

Kadangi Jungtinė karalystė nėra Šengeno erdvei priklausanti šalis, keliaujant į Bristolį, su savimi būtinai pasiimkite asmens tapatybės kortelę arba pasą. Kaip ir kiekviename oro uoste, dokumentus turėsite pateikti oro uosto kontrolės punkte.

Ko paragauti Bristolyje?

Britų virtuvė – gausi, gilias tradicijas menanti, įvairi. Atraskite dalelę britų kultūros Bristolyje.

  • Fish & chips – populiarus šių dienų britiškos virtuvės patiekalas. Tai kepta žuvis su bulvytėmis, daržovėmis, žirneliais ir padažais.
  • Shepherds' pie – orkaitėje keptas patiekalas iš trintų bulvių, daržovių, mėsos.
  • Bubble & squeak yra tradicinis britų patiekalas valgomas pusryčiams. Pyragą primenantis kepinys gaminamas iš virtų bulvių ir kopūstų.

Populiarūs viešbučiai Bristolyje

„The Bristol“ – daugybės puikių atsiliepimų sulaukiantis viešbutis. Giriami puikūs kambariai ir aptarnaujantis personalas. Nakvynės kaina – 83 Eur. Jauki nakvynė „Future Inn Cabot Circus Hotel“ viešbutyje kainuos 66 Eur. Šalia viešbučio yra „Cabot Circus“ prekybos centras. „Radisson Blu“ viešbutyje visada galima tikėtis aukščiausios kokybės aptarnavimo, puikaus pusryčių meniu. Nakvynė čia kainuos 91 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Bristolyje

Bristolyje, kaip ir visoje Jungtinėje Karalystėje, geros manienos yra svarbus bendravimo akcentas. Prieš prašydami pagalbos ar ko nors klausdami mandagiai kreipkitės „Excuse me..“ Apkabinimai, lietimai, bučiniai yra skirti tik šeimos nariams ir artimiems draugams. Britai mėgsta išlaikyti asmeninę erdvę. Spoksojimas yra laikomas nemandagiu gestu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Bristolį

Pigūs skrydžiai į Bristolį – daugybės garsių filmų filmavimo aikštelę, meno ir britiškos kultūros atspindį. Tiesioginiai skrydžiai į Bristolį – naujos patirties miestą.

Oro uostai: Bristolio (BRS).

Laikas: Bristolyje galioja UTC+1 laiko juosta, taigi, laiką, reikėtų atsukti dviem valandomis atgal.

Valiuta: svarai sterlingai (GBP).

Gyventojų skaičius: Bristolyje gyvena apie 459,300 tūkst. gyventojų.

Miesto plotas: 110 km²

Įkūrimo data: Bristolio miestas buvo įkurtas tarp dviejų upių Frome ir Avon ankstyvajame XI a.

Viešasis transportas Bristolyje

Bristolyje keliauti viešuoju transportu yra paprasta ir patogu. Galite įsigyti dienos, sezono arba sudėtinį kelionės bilietą, su kuriuo galėsite keliauti autobusu, traukiniu arba laivu. Vienkartinis kelionės bilietas kainuos apie 2,69 Eur.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai