Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Stokholmas

Stokholmas – didžiausias visos Skandinavijos miestas

Stokholmas – didžiausias ne tik Švedijos, bet ir visos Skandinavijos miestas. 750 metų istorijos lobynas bei 57 skirtingi tiltai, jungiantys iš 14 skirtingų salų sudarytą sostinę į vieną bendrą visumą. Pigūs skrydžiai į šį miestą bus puiki atrakcija visiems, nes lankytinų >>>

Stokholmas – didžiausias visos Skandinavijos miestas

Stokholmas – didžiausias ne tik Švedijos, bet ir visos Skandinavijos miestas. 750 metų istorijos lobynas bei 57 skirtingi tiltai, jungiantys iš 14 skirtingų salų sudarytą sostinę į vieną bendrą visumą. Pigūs skrydžiai į šį miestą bus puiki atrakcija visiems, nes lankytinų objektų šioje vietovėje tikrai nestinga.

Stokholmas – muziejų sostinė

Rekomenduojamų vietų ir objektų Stokholme tokia gausybė, kad norint viską aplankyti neužtektų nei paros, nei dviejų. Be gausybės prekybos centrų, pramogų parkų bei kavinių šis miestas ypatingas dar ir dėl muziejų gausos. Taigi štai keletas, į kuriuos privalu užsukti:

  • Vaza muziejus – XVII a. laivų muziejus, kuriame 95 proc. eksponatų yra originalūs. Nustebinti liks tiek Karibų piratų mėgėjai, tiek patyrę jūreiviai.
  • Nacionalinis muziejus – pagrindinis Švedijos meno ir dizaino muziejus. Čia eksponuojamos skulptūros, paveikslai ir kiti meno kūriniai, kurių amžius svyruoja nuo seniausių laikų iki šių dienų.
  • Skansen muziejus – nuo 1891 m. Djurgardeno saloje įsikūręs muziejus. Šią salą anksčiau labai mėgo medžiotojai, tad dabar čia veikia zoologijos muziejus.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Po ilgų pasivaikščiojimų laikas užkąsti

Šurmulys Stokholme prasideda anksti ryte. Sostinės gyventojai skuba į darbus, o turistai ruošiasi ilgiems žygiams po miestą. Bet kokie gi nuotykiai be vietinio maisto ir kavos. Štai keletas vietų, kuriose Stokholme galima pavalgyti ne tik pigiai, bet ir skaniai:

  • Greasy spoon – kokia diena be skaniausių pusryčių? Žinoma, būtent čia tradiciniai blyneliai su klevų sirupu bei puikaus skonio kava visą dieną.
  • La Neta – vienas iš greičiausių ir pigiausių pietų variantų Stokholme. Čia rasite įvairius meksikiečių patiekalus bei ispaniškų tacos užkandžių.
  • Beijing 8 – puikus pasirinkimas nenorintiems gaišti laiko ir mėgstantiems maistą išsinešti. Kinų patiekalai, koldūnai ir arbata – viskas greitai ir skaniai.

Stokholmo miesto kortelė

Įsigyti Stokholmo miesto kortelę tikrai apsimoka, nes būtent ji suteikia daugybę nuolaidų bei galimybę lankytis daugelyje objektų nemokamai. Kortelė galioja pasirinktinai nuo 1 iki 5 dienų, o kaina vaikams (7–17 metų) 285 SEK, o suaugusiems 750 SEK. >>>