Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Stokholmas

Stokholmas – miestas vandens apsuptyje

„Grožis ant vandens“, – taip Švedijos sostinės gyventojai vadina savo miestą, įsikūrusį 14-oje salų. Bet Stokholmas – tai ne eksponatas, dulkantis muziejuje. Tai – modernus, dinamiškas, nuolat besikeičiantis miestas, žavintis ne tik savo senamiesčiu ir gamta, bet ir šiuolaikiškumu. >>>

Stokholmas – miestas vandens apsuptyje

„Grožis ant vandens“, – taip Švedijos sostinės gyventojai vadina savo miestą, įsikūrusį 14-oje salų. Bet Stokholmas – tai ne eksponatas, dulkantis muziejuje. Tai – modernus, dinamiškas, nuolat besikeičiantis miestas, žavintis ne tik savo senamiesčiu ir gamta, bet ir šiuolaikiškumu.

Stokholmas – miestas šiuolaikiškam žmogui

Didžiausias Švedijos miestas garsėja savo nuostabiu senamiesčiu, tačiau kartu tai – modernus miestas, kurio architektūra pasižymi ekologiniu tvarumu bei harmonija su gamta. Šiame mieste nereikės vien tik vaikščioti po istorines vietas bei muziejus – Stokholmas gali pasiūlyti daug modernių, šiuolaikiškų pramogų. Štai Kulturhuset Stadsteatern turi, ką pasiūlyti visiems: jame yra teatrų, bibliotekų, restoranų, taip pat vyksta meno ekspozicijos ir seminarai. Mėgstantiems apsipirkti Stokholme pasirinkimo netrūks. Čia galima rasti viską: nuo mažų, jaukių krautuvėlių iki didžiulių prekybos centrų.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Stokholmas: harmonija su gamta

Švedijos konstitucija suteikia teisę visiems mėgautis gamta ir būti lauke bet kur ir bet kuriuo metu. Todėl leiskitės į nuotykį gamtoje, kuri supa Stokholmą!

  • Apžiūrėkite žadą atimantį Stokholmo archipelagą kajakais ar baidarėmis. Jei pasiseks, galite pamatyti salose besiilsinčius ruonius!
  • Išsiruoškite į žygį pėsčiomis Sörmlandsleden taku. Jis garsėja dėl nuostabių vaizdų.
  • Tie, kurie nori pasigrožėti Švedijos gamta ir kartu pailsėti, turėtų aplankyti Djurgården salą. Tai – žalia ramybės oazė skubančiame mieste.

Stokholmas – į ateitį žengiantis miestas

Švedijos sostinė yra žinoma dėl savo inovacijų ir investicijų į ekologiškesnį, švaresnį bei aplinkai draugiškesnį gyvenimą. Mieste kuriami ekologiški rajonai, o visa naudojama energija – iš atsinaujinančių resursų. Įsigykite lėktuvo bilietus ir aplankykite ateities miestą – Stokholmą! >>>