Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Nica

Nica – Prancūzijos Rivjeros pažiba

Ieškokite pigių skrydžių – aplankykite Žydrosios pakrantės sostinę Nicą! Nica yra populiariausias kurortinis miestas Prancūzijoje. Į Nicą keliautojus traukia švelnus oras, žydras vanduo, vaizdingas paplūdimys ir, žinoma, išskirtinė miesto architektūra. >>>

Nica – Prancūzijos Rivjeros pažiba

Ieškokite pigių skrydžių – aplankykite Žydrosios pakrantės sostinę Nicą! Nica yra populiariausias kurortinis miestas Prancūzijoje. Į Nicą keliautojus traukia švelnus oras, žydras vanduo, vaizdingas paplūdimys ir, žinoma, išskirtinė miesto architektūra.

Išskirtinės lankytinos vietos Nicoje

Nica yra lankomiausias kurortas Prancūzijos Rivjeroje. Štai kelios vietos, kurios tikrai sužavės kiekvieną:

  • Promenade des Anglais palei Angelų įlanką – populiariausia pasivaikščiojimų vieta Nicoje. 7 km ilgio saulėtas paplūdimio ruožas laikomas Nicos simboliu.
  • Cours Saleya turgų, garsėjantį gėlėmis, atrasite pačiame Nicos centre. Akį pradžiugins ne tik augalų spalvos, bet ir šalimais išsibarstę senieji žvejų kotedžai ponchettes. Jie laikomi pagrindiniu senamiesčio akcentu.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Tradiciniai Nicos regiono patiekalai

Nicos regiono virtuvei būdinga Provanso regiono, Viduržemio jūros bei italų virtuvės įtaka. 

  • Populiariausiu gatvės maisto (angl. food street) patiekalu laikoma socca yra plonas traškus blynas, kurį vietiniai kepa iš avinžirnių miltų.
  • Itin mėgstamas patiekalas Nicoje – klasikinės Nicos salotos. Gaivumą joms suteikia salotų lapai, pomidorai, ridikėliai, alyvuogės, o sotumą – virti kiaušiniai, tunas.
  • Pissaladière yra pyragas su svogūnais, ančiuviais ir alyvuogėmis.

Kokios kainos Nicoje?

Kainų atžvilgiu Nicoje yra brangiau negu Lietuvoje. Vidutinio lygio restorane pagrindinis patiekalas kainuoja apie 15 Eur, kapučino kavos puodelis – apie 3 Eur, o viešojo transporto bilietas į vieną pusę – 1,50 Eur. >>>