Skrydžiai į Salonikus

Pigūs skrydžiai į Salonikus

Pigūs skrydžiai į Salonikus! Graikijos Makedonijai priklausiantis kurortas traukia ne vieną, meilę poilsinėms kelionėms jaučiantį, keliautoją. Makedonijos karalių numylėtas miestas šiandien - kukliai, žaliuojančių medžių apsuptyje pasislėpę, bet visuotinai pastebimi Salonikai privers aikčioti net ir daug mačiusį. Klausiate kodėl? Pamatykite patys pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis!

Kodėl keliauti? Istorijos ir senovės meno mėgėjams Salonikai – tikra atgaiva! Jau nuo seno šis miestas garsėja savo unikaliais muziejais, įžymiomis vietomis ir gatvelėmis. Šiaurinėje Graikijos dalyje įsikūręs, antrasis pagal dydį šalies miestas žavės savo teikiamais malonumais – senovę menančių pastatų architektūra privers sugrįžti net į Bizantijos laikus, o muziejų gausa suteiks galimybę pasisemti begalę žinių! Atostogos Salonikuose leis pamiršti visus kasdienybės rūpesčius!

Kada keliauti? Kai iš už tamsaus žiemos dangaus nedrąsiai pradeda rodytis saulė kovo-gegužės mėnesiais Lietuvoje – Salonikuose ji visu savo vaiskumu džiugina keliautojus! Planuokite savo atostogas šiame Graikijos kurorte ir pradėkite džiaugtis maloniomis saulės voniomis kiek anksčiau nei įprasta mūsų kraštui.

Ką pamatyti? Norint nuvykti iš Thessaloniki oro uosto į miesto centrą pigiau, siūlome dairytis autobuso – taksi paslauga gali kainuoti nemažus pinigus. Atvykę į Ano Poli nepamirškite dairytis – čia seniausia miesto dalis, kuri žavi savo jaukiomis, senovės dvasia pulsuojančiomis gatvelėmis. Įsiamžinkite prie Baltojo bokšto – Salonikų miesto simbolio, o apsilankę Šv. Demetrijaus bazilikoje liksite pakerėti jos unikalumu. Po prasmingai praleistos dienos, žvalgantis istoriniame mieste, pajauskite ramybės ir poilsio bangą Asprovalta paplūdimyje. Pigūs skrydžiai į Salonikus – ar galite patikėti?

 

Kiti Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai