Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Salonikus

Pigūs skrydžiai į Salonikus

Pigūs skrydžiai į Salonikus! Graikijos Makedonijai priklausiantis kurortas traukia ne vieną, meilę poilsinėms kelionėms jaučiantį, keliautoją. Makedonijos karalių numylėtas miestas šiandien - kukliai, žaliuojančių medžių apsuptyje pasislėpę, bet visuotinai pastebimi Salonikai privers aikčioti net ir daug mačiusį. Klausiate kodėl? Pamatykite patys pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis!

Kodėl keliauti? Istorijos ir senovės meno mėgėjams Salonikai – tikra atgaiva! Jau nuo seno šis miestas garsėja savo unikaliais muziejais, įžymiomis vietomis ir gatvelėmis. Šiaurinėje Graikijos dalyje įsikūręs, antrasis pagal dydį šalies miestas žavės savo teikiamais malonumais – senovę menančių pastatų architektūra privers sugrįžti net į Bizantijos laikus, o muziejų gausa suteiks galimybę pasisemti begalę žinių! Atostogos Salonikuose leis pamiršti visus kasdienybės rūpesčius!

Kada keliauti? Kai iš už tamsaus žiemos dangaus nedrąsiai pradeda rodytis saulė kovo-gegužės mėnesiais Lietuvoje – Salonikuose ji visu savo vaiskumu džiugina keliautojus! Planuokite savo atostogas šiame Graikijos kurorte ir pradėkite džiaugtis maloniomis saulės voniomis kiek anksčiau nei įprasta mūsų kraštui.

Ką pamatyti? Norint nuvykti iš Thessaloniki oro uosto į miesto centrą pigiau, siūlome dairytis autobuso – taksi paslauga gali kainuoti nemažus pinigus. Atvykę į Ano Poli nepamirškite dairytis – čia seniausia miesto dalis, kuri žavi savo jaukiomis, senovės dvasia pulsuojančiomis gatvelėmis. Įsiamžinkite prie Baltojo bokšto – Salonikų miesto simbolio, o apsilankę Šv. Demetrijaus bazilikoje liksite pakerėti jos unikalumu. Po prasmingai praleistos dienos, žvalgantis istoriniame mieste, pajauskite ramybės ir poilsio bangą Asprovalta paplūdimyje. Pigūs skrydžiai į Salonikus – ar galite patikėti?

Specialūs maršruto pasiūlymai vykstantiems į Salonikus:

Šeimos atostogos: norite pasijusti tarsi kino filme? Aplankykite Salonikuose įsikūrusį Dinozaurų  parką – čia pamatysite, kaip iš tikrųjų atrodė prieš milijonus metų gyvenę dinozaurai ir kiti išnykę ropliai bei žinduoliai. Parko teritorijoje taip pat įsikūręs botanikos sodas, siūlantis pasižvalgyti po įvairiausius augalus. Jus tikrai sudomins ir Salonikų archeologijos muziejus – čia galėsite leistis į edukacinę ekskursiją ir susipažinti su regiono istorija. Salonikuose tikrai nenuobodžiausite!

Draugų kelionė: Salonikai garsėja naktiniu gyvenimu, tad pašėlti su draugais šiame mieste rasite daugybę progų. Kokteilių barai, kurie vasarą įsikuria net ant Salonikų senamiesčio stogų, leis mėgautis puikiais gėrimais ir gera kompanija po atviru Graikijos dangumi. Garsusis Salonikų rajonas Ladadika – vieta,  kur linksmybės niekada nesibaigia: čia jus pasitiks graikiškos dainos ir šokiai tiesiog gatvėje, įvairūs kvapai, viliojantys užsukti į tradicinių patiekalų restoranus, tad nepraleiskite progos pažinti unikalios graikiškos kultūros!

Romantikams: ar kada nors ragavote nuostabaus graikiško vyno? Gerovassiliou vyno  muziejus pasiūlys ne tik tai: čia pamatysite unikalių eksponatų net iš XVIII a., autentiškų vyndarystės įrankių ir susipažinsite su graikiško vyno subtilybėmis. Būtinai pasimėgaukite saulės voniomis – Salonikų paplūdimiai yra puiki vieta atsipūsti po nuotaikingų ekskursijų.  

Senjorams: Salonikai garsėja ne tik triukšmingu naktiniu gyvenimu – čia tikrai ras ką veikti ir ramaus poilsio pasiilgę turistai. Rekomenduojama aplankyti Aristotelio aikštę – tai Salonikų centras, kuriame vyksta daugybė miesto renginių, taip pat netoliese galima pasižvalgyti po lankomiausias senamiesčio vietas. Pasivaikščiokite po Modiano turgų – tai didžiausias Salonikų turgus: čia rasite šviežiausio graikiško maisto, prieskonių, gėrimų, taip pat įvairių suvenyrų namiškiams parvežti.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Salonikus

Kokia gi kelionė be kulinarinių atradimų, tiesa? Salonikuose užsukite į žymųjį restoraną Negroponte. Čia jus nudžiugins tokie patiekalai kaip kepta kiauliena su graikišku jogurtu, autentiški cukinijų pyragaičiai ar desertas iš sezamų pastos tahini. Pieno gaminių mėgėjai turėtų rinktis restoraną Sempriko – čia daugybė patiekalų gaminama iš puikaus graikiško sūrio. Skanaus!

Viešasis transportas Salonikuose

Salonikuose turistams rekomenduojama vykti į ekskursiją specialiu autobusu su gidu: per 70 min. trunkančią kelionę apžiūrėsite ir susipažinsite su žymiausiais miesto objektais. Taip pat galima naudotis autobusu – vienkartinio bilieto kaina Salonikuose – 0,50 Eur, visos dienos bilietas – 2 Eur. Taksi paslaugos šiame mieste – patikimos ir patogios, bet už jas teks mokėti brangiau.

Kiti Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai