Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Bankokas

Bankokas – Gineso rekordų knygoje

Bankokas – Tailando sostinė, įsikūrusi prie Čao Prajos upės žiočių. Išvertus iš tajų kalbos, miesto pavadinimas reiškia vietą, kur auga alyvmedžiai. O pilną Bankoko pavadinimą sudaro 16 žodžių. Jis net įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Taigi ar jau įsigijote lėktuvų bilietus į Tailando miestą, turintį ilgiausią pavadinimą? >>>

Bankokas – Gineso rekordų knygoje

Bankokas – Tailando sostinė, įsikūrusi prie Čao Prajos upės žiočių. Išvertus iš tajų kalbos, miesto pavadinimas reiškia vietą, kur auga alyvmedžiai. O pilną Bankoko pavadinimą sudaro 16 žodžių. Jis net įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Taigi ar jau įsigijote lėktuvų bilietus į Tailando miestą, turintį ilgiausią pavadinimą?

Ką aplankyti?

Bankokas – jau vien dėl savo klimato ir kultūros išskirtinis miestas. Tad ką jau kalbėti apie čia esančių lankytinų objektų begalybę! Šventyklos, kanalai, rūmai… Nuo ko pradėti? Toliau pateikiame keletą patarimų kelionės pradžiai:

  • Jimo Thompsono namas – čia kadaise gyveno legendinis amerikiečių keliautojas ir meno kūrinių kolekcionierius. Norite išvysti jo kolekciją? Apsilankykite.
  • Thonburi kanalai – kelionė valtimi ne tik padės pažinti miesto vaizdus, bet ir nuplukdys prie tikrų tikriausio plaukiojančio Tailando turgaus.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ką ragauti?

Tailandas ir gatvės maistas – du vienas be kito neatsiejami objektai. Plastikinės kėdutės, šimtai vagonėlių ir prekystaliai su išdėliotais neįprastais patiekalais.

  • Ryžių makaronai arba nūdlsai – jų būna įvairiausių rūšių, pradedant tiesiog su plaktu kiaušiniu ir baigiant daržovėmis bei jūros gėrybėmis. Valgomi su žuvies padažu, cukrumi, aitriaisiais milteliais ir smulkiai maltais riešutais.
  • Suktinukai spring rolls – vienas iš mėgstamiausių tajų užkandžių. Jie traškūs, kimšti šviežiomis ir spalvingomis daržovėmis. Kompaktiškas dydis leidžia juos valgyti tiek namuose, tiek skubant į darbą prie mašinos vairo. Labai skanūs pagardinti saldžiarūgščiu padažu.

Orai Tailande

Tailande vyrauja atogrąžų klimatas, taigi vidutinė temperatūra ten visus metus nenukrenta žemiau negu +30 °C. Karščiausi mėnesiai yra balandis ir gegužė. Šalyje būna du sezonai. Lietingasis prasideda birželį ir tęsiasi iki spalio. Sausasis nuo lapkričio iki kovo. >>>