Pigūs skrydžiai į Izraelį

Pigūs skrydžiai į Izraelį! Tai Šventoji Žemė, kurią privalai pamatyti! Miestai stebins savo architektūra ir kultūra, žmonės – daugiaetniškumu, todėl kelionė bus neeilinė. Pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas ir pigius bilietus nuostabioms atostogoms.

Kodėl keliauti? Raudonoji ir Negyvoji jūros leis atsikvėpti nuo darbų ir pasimėgauti vandens malonumais, o gurmanišką skonį lepins ką tik iškeptos pitos, humusas, falafeliai ir kiti tradiciniai patiekalai. Nepamirškite Izraelio istorijos – ši civilizacija nukelia tūkstančius metų atgal ir leidžia pamatyti autentiškiausias vietas. Aplankykite istorinį miestą Jeruzalę, ištirkitę bohemiškąją Haifą ir niekada nemiegančią sostinę - Tel Avivą. Parvežkite įdomiausių lauktuvių: kvapnių prieskonių arba Negyvosios jūros produktų.

Kada keliauti? Šalies klimatas sausas ir šiltas, tačiau žiemą orai tampa drėgni ir vėsesni. Šio sezono metu skrydžiai tampa itin pigūs, o kelionė dar labiau tinka naujiems potyriams.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos išties nuostabios! Siūlome aplankyti šventąją Raudų Sieną, Tel Avive esančias meno galerijas ir vietinius restoranėlius, nukeliauti į Biblinį miestą Betliejų arba leistis į Piligriminę kelionę. Būtina prisiminti ir Palestinos valstybę, kurioje gyvenama nuo paleolito laikų. Šią teritoriją sudaro net dvi atskirtos Izraelio dalys: Gazos ruožas ir Vakarų krantas. Ištroškę iššūkių ir adrenalino galės leistis į įsimintiną religinį turą. Primename, jog oro uoste tikrai atrasite žemėlapį, kuris Jums padės keliauti ir nenuklysti nuo tikslo!Izraelio miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai