Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Izraelį

Pigūs skrydžiai į Izraelį! Tai Šventoji Žemė, kurią privalai pamatyti! Miestai stebins savo architektūra ir kultūra, žmonės – daugiaetniškumu, todėl kelionė bus neeilinė. Pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas ir pigius bilietus nuostabioms atostogoms.

Kodėl keliauti? Raudonoji ir Negyvoji jūros leis atsikvėpti nuo darbų ir pasimėgauti vandens malonumais, o gurmanišką skonį lepins ką tik iškeptos pitos, humusas, falafeliai ir kiti tradiciniai patiekalai. Nepamirškite Izraelio istorijos – ši civilizacija nukelia tūkstančius metų atgal ir leidžia pamatyti autentiškiausias vietas. Aplankykite istorinį miestą Jeruzalę, ištirkitę bohemiškąją Haifą ir niekada nemiegančią sostinę - Tel Avivą. Parvežkite įdomiausių lauktuvių: kvapnių prieskonių arba Negyvosios jūros produktų.

Kada keliauti? Šalies klimatas sausas ir šiltas, tačiau žiemą orai tampa drėgni ir vėsesni. Šio sezono metu skrydžiai tampa itin pigūs, o kelionė dar labiau tinka naujiems potyriams.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos išties nuostabios! Siūlome aplankyti šventąją Raudų Sieną, Tel Avive esančias meno galerijas ir vietinius restoranėlius, nukeliauti į Biblinį miestą Betliejų arba leistis į Piligriminę kelionę. Būtina prisiminti ir Palestinos valstybę, kurioje gyvenama nuo paleolito laikų. Šią teritoriją sudaro net dvi atskirtos Izraelio dalys: Gazos ruožas ir Vakarų krantas. Ištroškę iššūkių ir adrenalino galės leistis į įsimintiną religinį turą. Primename, jog oro uoste tikrai atrasite žemėlapį, kuris Jums padės keliauti ir nenuklysti nuo tikslo!

Reikalingi dokumentai Izraelyje

Pigūs skrydžiai į Izraelį kasmet pritraukia vis daugiau turistų. Bet keliaujant į šią šalį, asmens tapatybės kortelės neužteks, jums taip pat reikės turėti galiojantį pasą. Dėl sustiprinto saugumo šalyje jums teks pasikalbėti su pasienio darbuotojais: kokiais tikslais vykstate į šalį, kiek laiko viešėsite ir kt. Nesijaudinkite, pasienio darbuotojai su jumis galės bendrauti rusų, anglų arba jų gimtąja hebrajų kalba.

Ko paragauti Izraelyje?

Kaip žinoma, tikinti žydų tautos dalis nevalgo kiaulienos, tačiau mainais į ją jums pasiūlys rytietiškų skonių įvairovę. Ši šalis dėl savo gaminamo maisto tikrai gali taikyti į top 5 vietas asmenims, propaguojantiems veganišką mitybą. Neišsigąskite, šis maistas sužavės kiekvieną. Jums tiesiog būtina paragauti šilto humuso, patiekiamo su daržovėmis bei turkiška duona. Norintiems sočių pietų rekomenduojama rinktis falafelius pitoje arba su daržovėmis. Izraelio žmonės tiesiog pamišę dėl avinžirnių ir jų patiekalų! O jei tikrai negalite be mėsos, kepta, troškinta ir dar daugelyje pavidalų aviena bus jūsų palydovė šioje kelionėje.

Populiarūs viešbučiai Izraelyje

Jei norite prabangių atostogų, iš kurių nesinorės grįžti namo, priklausomai nuo miesto galite rinktis toliau išvardytus populiariausius variantus, siūlančius jums tobulą maitinimą, SPA paslaugas, baseinus, puikų aptarnavimą bei kambarius su vaizdu į Juodąją arba Viduržemio jūrą. Eilate siūloma apsistoti Herods Vitalis Spa Hotel Eilat, kuriame gausite puikias SPA procedūras bei sveikatinimosi paslaugas ir grįšite ne tik su įdegusiu, bet ir palepintu kūnu. Tel Avive rinkitės Lily & Bloom Boutique Hotel pačiame miesto centre, prie paplūdimio. Iš šio viešbučio miesto senamiestį pasieksite pėsčiomis.

Etiketas ir bendravimo kultūra Izraelyje

Nieko nenustebins žinia, kad Izraelyje galioja truputį kitos taisyklės ir tapti nemandagiu ar nederamai pasielgti labai lengva. Laikykitės šių kelių patarimų, kad išvengtumėte nemalonių socialinių situacijų. Patariame lankantis Izraelyje vengti ir tuo labiau nesiginčyti politinėmis temomis. Visose situacijose elkitės maloniai ir mandagiai, net jei jums atrodo, kad vietiniai taip nesielgia. Ir, žinoma, stenkitės rengtis atitinkamai, kai esate ortodoksų, arabų rajonuose ir religinėse vietose, pavyzdžiui, bažnyčiose.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Izraelį

Išsirinkite regioną, kuriame norite viešėti per savo atostogas. Tiesioginiai skrydžiai į Izraelį vykdomi į pagrindinius didžiausius miestus: Tel Avivą bei Eilatą. Iš anksto patartina išsikeisti valiutą į Izraelio šekelius. Tik iš anksto pasidomėkite, nes valiuta keičiama ne visuose bankuose. Nesirūpinkite dėl laiko skirtumo, tačiau nepamirškite: nuo penktadienio pavakario iki sekmadienio žydai švenčia šabą, todėl šiuo metu viešasis transportas, parduotuvės ir dauguma kitų vietų būna uždarytos. Galvojantiems apie lauktuves artimiesiems ši šalis pasiūlys prieskonių, Juodosios jūros produktų bei įvairiausių rūšių chalvos. Artimieji liks sužavėti Izraelio gaminama produkcija.

Viešasis transportas Izraelyje

Viešasis transportas šioje šalyje yra puikiai išvystytas bei pigus. Kelionės iki oro uostų naudojantis autobusais ir traukiniais yra trumpos, užtruksite apie pusvalandį. Naktimis patogu naudotis mikroautobusais, kurie greitai ir patogiai nuveš iki reikiamos vietos, o jų kaina yra apie 1,502 Eur.Izraelio miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai