Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Briuselis

Briuselis – išsiilgusiems romantikos ir įspūdingos architektūros

Lėktuvų bilietai į Belgijos sostinę, kuri dažnai vadinama ir Europos sostine, kviečia vykti ir pamatyti elegantišką bei nuobodžiauti neleisiantį miestą. >>>

Briuselis – išsiilgusiems romantikos ir įspūdingos architektūros

Lėktuvų bilietai į Belgijos sostinę, kuri dažnai vadinama ir Europos sostine, kviečia vykti ir pamatyti elegantišką bei nuobodžiauti neleisiantį miestą.

Briuselio lankytinos vietos, kurios atims jūsų žadą

Kultūrinis paveldas, senamiesčio žavesys ir unikalūs objektai – visa tai yra Briuselio identitetas, kurį aplankius – sunku pamiršti. Siūlome aplankyti šias garsias Briuselio vietas:

  • Didžioji Briuselio aikštė – bene lankomiausia miesto vieta. Čia stovi puošnūs Karaliaus rūmai, auksu išpuošti gildijų namai, kurie kuria didingą atmosferą.
  • Šv. Mykolo ir Gudulos katedra (pranc. Co-Cathédrale collégiale des Ss-Michel et Gudule). Tai yra viena iš svarbiausių Belgijos šventovių.
  • Penkiasdešimtmečio parkas (Parc du Cinquantenaire) ir rūmai. Rūmus sudaro Triumfo arka ir du parodų paviljonai.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Maloniai stebinantys Briuselio muziejai

Vieni iš populiariausių pasaulio muziejų pritraukia daug turistų. Muziejuose galite susipažinti su miesto istorija ir pajusti Belgijos dvasią. Taigi rekomenduojame aplankyti šiuos:

  • Kakavos ir šokolado muziejus. Čia kviečiami visi belgiško šokolado gerbėjai. Jūs būsite supažindinti su šokolado istorija, seniausiomis gaminimo tradicijomis ir visu ruošimo procesu.
  • Komiksų muziejus. Turėsite progą susipažinti su visa komiksų istorija.
  • Belgijos karališkasis dailės muziejus – tai per 8 aukštus išdėstytas modernaus meno ir flamandų dailės kūrinių muziejus. >>>