Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Estiją

Pigūs skrydžiai į Estiją! Pigių kelionių pasiūlymai suteikia galimybę keliauti dažniau! Akcijos ir nuolaidos džiugina turistus iš viso pasaulio, leidžia susipažinti su estiškomis tradicijomis iš arčiau!Kuo ypatingos atostogos Estijoje? Galėsite pasirinkti: tyrinėti miestą aktyviu ritmu arba poilsiauti ir mėgautis kaimo kraštovaizdžiu.

Kodėl keliauti? Estai itin didžiuojas savo pasakiška gamta, tačiau miestai kaip Talinas, Parnu ar Tartu – tai, ką taip pat privalu išvysti. Miestai atspindi itin eklektišką atmosferą, architektūros deriniai sukuria netikėtas ir nuostabą keliančias kombinacijas. Verta pridurti, jog moderni bei įdomi miestų kultūra ir istorija sužavės net pretenzingiausius keliautojus.

Kada keliauti? Šalies klimatas – drėgnas, žemyninis, todėl krituliai neišvengiami. Vis dėlto kelionė vasarą – tinkamiausias laikas. Žiemą oro temperatūra dažnai nusileidžia žemiau 0°C, todėl pasiruoškite spaudžiančiam šaltukui.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos neabejotinai unikalios! Šalies sostinė Talinas – kultūros centras, nustebins muziejų gausa, įspūdingais architektūriniais paminklais bei geriausiais restoranais. Poilsis Saremos saloje užtikrins ramybę bet kuriuo metų laiku. Jūsų laukia Jūrų Muziejus, Zoologijos sodas bei kitos atrakcijos. Ekskursijos metu įdomūs faktai apie estų gyvenimą bei tradicijas sužadins smalsumą sugrįžti dar kartą! 

Reikalingi dokumentai Estijoje

Keliaudami po Europos Sąjungos šalis pasirūpinkite galiojančiu asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Tiesioginiai skrydžiai į Estiją, Taliną, vykdomi iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų. Skrydis jums užtruks šiek tiek daugiau negu valandą ir jau galėsite pradėti atostogas.

Ko paragauti Estijoje?

Keliaujate į Estiją ir dar nežinote, ko būtina paragauti šioje Rytų Europos šalyje? Estams, kaip ir kaimynams latviams, vienas iš tradicinių šalies patiekalų yra rūkyta žuvis. Rūkytos žuvies galite rasti prekybos centruose, tačiau rekomenduojama ją pirkti turguose iš vietinių prekeivių. Taip pat estai gali pasigirti savo Kalev šokoladu. Tai yra seniausias ir ilgiausiai veikiantis saldumynų fabrikas šalyje, jums siūlantis įvairaus skonio šokoladą, kuris patiks ne tik jums, bet ir bus puikios lauktuvės artimiesiems.

Populiarūs viešbučiai Estijoje

Kadangi Estija yra Europos šalis, ieškodami, kur apsigyventi per savo atostogoms, galėsite rasti tikrai geros kokybės ir nebrangių pasiūlymų apsistoti. Taline Original Sokos Hotel Viru jums pasiūlys nakvynę viešbutyje pačioje senamiesčio širdyje vos nuo 80 Eur dviem. O keliaujantiems atostogų prie jūros Meresuu Spa and Hotel siūlo puikias atostogas prie jūros vos nuo 87 eurų dviem už naktį. Galėsite naudotis SPA paslaugomis visai prie pat paplūdimio.

Etiketas ir bendravimo kultūra Estijoje

Kaip ir kitose Baltijos valstybėse, Estijoje žmonės dažniausiai santūrus. Tačiau galima pastebėti, kad Estija turi nemažai panašumų su Skandinavijos šalimis. Keliaujantiems atostogų ir norintiems palikti gerą įspūdį aplinkiniams reikia vadovautis savo nuojauta. Elkitės mandagiai bei pagarbiai. Bažnyčiose ir vienuolynuose renkitės santūriai, denkite kojas ir pečius.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Estiją

Pigūs skrydžiai į Estiją nėra naujiena. Oro linijų bendrovės skraidina į pagrindinį Talino oro uostą. Galite nesirūpinti dėl kitos laiko juostos, Estijos laikas skiriasi vos valanda. O ir nereikės rūpintis dėl valiutos keitimo. Kaip ir visoje Europos Sąjungoje, valiuta yra euras. Kaip ir minėta, lauktuvėms puikiai tinka Kalev šokoladas bei visų pamėgti triufeliai.

Viešasis transportas Estijoje

Viešasis transportas ir susisiekimas Estijoje greitas ir patogus. Tarp miestų galėsite keliauti autobusais ir traukiniais. Viešintys sostinėje Taline galės keliauti autobusais, troleibusais ir tramvajais. Viešojo transporto kainos tikrai nedidelės. Paros bilietas Taline kainuoja vos 3 eurus, o 3 dienų bilietas kainuoja 5 eurus.Estijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai