Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Malaga

Malaga pasiilgusiems šilumos

Malaga Ispanijos kurortas, kuriame net šaltąjį sausio mėnesį vidutinė oro temperatūra siekia +15 laipsnių šilumos. Na, o dar viena priežastis nedvejoti ir įsigyti lėktuvų bilietus į vos už 8 km nuo miesto centro nutolusį oro uostą akį traukiantys miesto vaizdai ir architektūros šedevrai. >>>

Malaga pasiilgusiems šilumos

Malaga Ispanijos kurortas, kuriame net šaltąjį sausio mėnesį vidutinė oro temperatūra siekia +15 laipsnių šilumos. Na, o dar viena priežastis nedvejoti ir įsigyti lėktuvų bilietus į vos už 8 km nuo miesto centro nutolusį oro uostą akį traukiantys miesto vaizdai ir architektūros šedevrai.

Ką aplankyti?

Atvykus į Ispaniją, reikia pasimėgauti jos maloniu klimatu, kitokiu gyvenimo tempu ir kultūra. Bet verta pasidomėti ir labiausiai lankomais miesto objektais. Toliau pateikiame kelis svarbiausius objektus, kuriuos verta aplankyti:

  • Malagos katedra tikras renesanso perlas, stūksantis tarp senovinės tvirtovės sienų ir sudarantis įspūdingą derinį su šalia esančiomis Alcazaba ir Gibralfaro pilimis.
  • Nerja olos viena iš didžiausią įspūdį keliančių Ispanijos vietų: olos tęsiasi beveik 5 kilometrus ir slepia savyje stalagmito namus.
  • Gibralfaro pilis stūkso ant Gibralfaro kalno, esančio miesto centre virš Alcazaba gynybinio įtvirtinimo. Gibralfaro pilis Malagoje buvo pastatyta kaip tvirtovė apsaugoti Alcazaba pilį.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ką ragauti?

Pasinaudokite pigių skrydžių pasiūlymais ir ištrūkite iš jau rutina tapusios tradicinės Europos virtuvės, kur karaliauja bulvės ir mėsa. Keliaudami į šiltuosius kraštus organizmą palepinkite ne tik egzotiniais šviežiais vaisiais, bet ir išskirtiniais patiekalais:

  • Paelija gaminama iš troškintų ryžių. Jie tradiciškai maišomi su skirtingais ingredientais: jūros gėrybėmis mėsa ar daržovėmis.
  • Būnant Andalūzijoje būtina paragauti tapų. Tai – maži skirtingi vieno kąsnio užkandžiai. Tapai Ispanijoje yra ne tik maistas, tai – tikra kultūra. Regione labai daug tapų barų, kuriuose galima išgerti taurę vyno ar bokalą alaus ir užkąsti labai įvairių užkandžių. Taigi tapai neatskiriama ispaniškos kultūros dalis: maži, vieno kąsnio sumuštinukai, kuriuos idealiausiai valgyti užgeriant taure vyno ar bokalu alaus.

Kada geriausia keliauti?

Karštasis vasaros sezonas Malagoje trunka net 8 mėnesius. Pradžia balandžio mėnesį, o pabaiga būna lapkritį. Šiuo laikotarpiu lėktuvų bilietai ypač pigūs, tad traukia turistus iš viso pasaulio. Žiemą taip pat verta skristi, nes vidutinė temperatūra siekia bent +15 laipsnių šilumos. >>>