Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Malaga

Ką nuveikti Malagoje?

Lankytojams Malagoje siūloma apžiūrėti šio miesto katedrą. Tai XVI a. pradėta statyti renesanso stiliaus šventykla, vietinių gyventojų dėl nebaigto statyti pietinio katedros bokšto vadinama „vienaranke moterimi“. Bene lankomiausia vieta Malagoje – miesto centre įsikūręs Alamedos parkas – tai tikra ramybės oazė pavargusiems nuo miesto šurmulio žmonėms, čia malonu vaikštinėti jaukiomis >>>

Ką nuveikti Malagoje?

Lankytojams Malagoje siūloma apžiūrėti šio miesto katedrą. Tai XVI a. pradėta statyti renesanso stiliaus šventykla, vietinių gyventojų dėl nebaigto statyti pietinio katedros bokšto vadinama „vienaranke moterimi“. Bene lankomiausia vieta Malagoje – miesto centre įsikūręs Alamedos parkas – tai tikra ramybės oazė pavargusiems nuo miesto šurmulio žmonėms, čia malonu vaikštinėti jaukiomis alėjomis, sodais ir gėrėtis išskirtine augalija. Pietų Ispanija garsėja nuostabiu maistu ir vynu, tad Malagos restoranuose tikrai galėsite pasimėgauti  skaniausiais šio regiono patiekalais.

Kainos Malagoje

Vienkartinis viešojo transporto bilietas Malagoje kainuoja 1,30 Eur, vakarienė dviems asmenims viename iš miesto restoranų atsieis apie 30 Eur, lėktuvų bilietų į Malagą kainos prasideda nuo maždaug 80 Eur.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Latvijos istorija po atviru dangumi

Latvijos etnografijos muziejus – tai vienas seniausių muziejų po atviru dangumi visoje Europoje. Čia lankytojams siūloma pamatyti, kaip anksčiau atrodė įvairių Latvijos regionų gyvenamieji namai ir autentiški ūkininkų, žvejų ir amatininkų pastatai. Šiame muziejuje turėsite galimybę išvysti istorinius namų apyvokos reikmenis ir darbo įrankius bei apsilankyti tradicinėje amatų šventėje.

Ryga – miestas smalsiems žmonėms

Ryga gali pasiūlyti daugybę įdomių užsiėmimų ir ekskursijų istorijos, architektūros ir gyvosios gamtos mėgėjams. Taip pat čia tikrai ras ką veikti mokslu besidomintys keliautojai – Latvijos sostinėje įsikūrusiame mokslo centre „ZINOO“ visa šeima galės išbandyti interaktyvias pramogas ir sužinoti daug įdomių dalykų apie mus supantį pasaulį. Pigūs skrydžiai į Rygą neabejotinai sužadins jūsų smalsumą! >>>