Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Roma

Roma – šalies istorija ir tradicijos

Roma – amžinasis miestas. Roma – gyva istorija su kiekvienu nauju žingsniu. Taip, ne veltui sakoma, jog visi keliai veda į Romą: didingi pastatai, neatskleistos paslaptys ir iki šiol išlikę gurmaniški receptai, kurie >>>

Roma – šalies istorija ir tradicijos

Roma – amžinasis miestas. Roma – gyva istorija su kiekvienu nauju žingsniu. Taip, ne veltui sakoma, jog visi keliai veda į Romą: didingi pastatai, neatskleistos paslaptys ir iki šiol išlikę gurmaniški receptai, kurie traukia turistus iš viso pasaulio.
Planuojate apsilankyti šioje didingoje Italijos sostinėje? Tada nieko nelaukite ir jau dabar sudarykite trumpą privalomų aplankyti vietų sąrašą! Jokių abejonių ar dvejonių, nes kiekviena čia praleista minutė atneš daugybę naujų, dar nepatirtų emocijų!

Muziejų kompleksas

Visi yra girdėję apie Koliziejų – seniausią amfiteatrą, kuriame vyko gladiatorių kovos. Pirkti bilietą į šį objektą verta, nes iškart gausite galimybę aplankyti Palatino kalvą. Istorija byloja, jog būtent čia buvo pradėta statyti Roma. Tiems, kurie jau tikrai nori žinoti viską apie šį miestą, privalu užsukti ir į Romos forumą, kuris yra išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų. Tais laikais būtent čia buvo prekybos vietos, teismas ir kiti svarbūs objektai.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Pasakiškų skonių lobynas

Išalkai? Po ilgo žygio ir papildytų žinių bagažo būtinas meniu. Jį privalo sudaryti bent trys nepakartojami patiekalai. Sotiems pietums puikus pasirinkimas – makaronai ar įvairių rūšių picos. Desertui – šviežias tiramisu su kakavos žiupsneliu. Pajuskite tikrą itališką skonį – taurė vyno iš specialių vynuogių rūsių.  

Griebkite dabarsvajonė aplankyti Italiją ranka pasiekiama!

Sužavėjo? Svajojate aplankyti šį miestą? Pirmyn, nes nakvynė ir apgyvendinimas šiuo metu yra pačiomis palankiausiomis kainomis. Taip pat nepraleiskite puikios progos įsigyti lėktuvų bilietus – pigūs skrydžiai bet kuriuo paros metu! >>>