• +370 5 2080000
  • Pr-Sk 8:00-22:00
  • +370 5 2080000
  • Pr-Sk 8:00-22:00

Pigūs skrydžiai Skrendu.lt

  • Klientų aptarnavimas Susisiekite! Skrendu.lt ekspertai visuomet pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus – jauskitės drąsiai.
  • Pasiekiamumas Skrendu.lt platforma prieinama visur, kur bebūtumėte! Lėktuvo bilietus įsigykite internetu arba mūsų biure.
  • Saugumas Rūpinamės Jūsų saugumu. Siūlome patikimus, Jūsų mėgstamus mokėjimo būdus, užtikriname galimybę rinktis.
  • Pigu ir greita Geras kokybės ir kainos santykis – mūsų siekiamybė. Skrendu.lt pagalba atrasite tai, ko Jums labiausiai reikia.
Mūsų partneriai
Kaip rasti pigius skrydžius
Skaityti daugiau
Lankytojų klausimai

Registracijos į skrydį tvarka priklauso nuo kiekvienos aviakompanijos taisyklių. Atsižvelgdami į tai, su kokia aviakompanija skrenda keleivis, apie registraciją į skrydį informuojame el. paštu. Skrendat su pigių skrydžių bendrovėmis (Ryanair, Wizzair) registraciją į skrydį rekomenduojame atlikti mūsų sistemoje nemokamai, kadangi registruojantis oro uoste teks papildomai sumokėti. Jei skrendate su reguliarių skrydžių oro bendrovėmis (Lufthansa, LOT, Turkish Airlines, Finnair ir kt.) - registraciją nemokamai atliksite oro uoste prieš skrydį. Kai kurios aviakompanijos (AirBaltic, Ukraine International Airlines) apmokestino registraciją oro uoste, todėl keliaujant su jomis registraciją į skrydį rekomenduojame atlikti internetu nemokamai. Apie registracijos į skrydį tvarką informuojame visus keleivius.

Skrendant su Wizzair oro linijomis, įlaipinimo talonai suformuojami likus 48 valandoms iki skrydžio, juos rasite prisijungę prie savitarnos skrendu.lt svetainėje. Jei įlaipinimo talonų negautumėte - būtinai susisiekite su mumis.

Norėdami užsisakyti pirmenybinį įlaipinimą į lėktuvą, apie savo norą informuokite mus el. paštu arba telefonu - atsiųsime nuorodą paslaugos apmokėjimui bei informuosime apie sėkmingą paslaugos užsakymą.

Lėktuvų bilietų kainos keičiasi dėl kelių priežasčių. Visų pirma, pigių skrydžių bendrovės nesuteikia galimybės rezervuoti bilietų, o tai reiškia, kad kol bendrovės nepasieks kliento mokėjimas - tol kaina nėra stabili ir gali bet kuriuo momentu pasikeisti. Jos pasikeitimams įtaką daro skrydžio bilietų paklausa, dažnai už tam tikrą kainą (mažą) būna likę vos keli bilietai, tad kol neatlikote mokėjimo, šiuos bilietus galėjo įsigyti kažkas kitas. Kartais pasikeičia ir reguliarių skrydžių bendrovių lėktuvų bilietų kainos - pavyzdžiui, užsakymą padarote vėlai vakare, o ryte kaina jau būna kita. Taip atsitinka todėl, kad kiekviena aviakompanija turi skirtingą bilietų rezervacijos galiojimo trukmę. Dėl šios priežasties, jei norite bilietą rezervuoti, siūlome tą daryti ne vėlai vakare. Kiekvienu atveju mes laišku bei nuorodomis savitarnoje nurodome, per kiek laiko reikėtų apmokėti bilietą. Visais atvejais rekomenduojame mokėjimą atlikti kuo greičiau, nes tai sumažina riziką pasikeisti kainai.

Jei jau turite įlaipinimo talonus (skrydžio dokumentą su brūkšniniu kodu) - registracija į skrydį yra atlikta. Papildomai registruotis oro uoste nebereikės.

Taip, vaikams (vyresniems, nei 2 metų) galioja tos pačios rankinio bagažo taisyklės kaip ir suaugusiems.

Aviakompanijos pinigų už bilietus negrąžina. Tačiau jei turite abejonių dėl skrydžio ir norite apsidrausti - siūlome kartu su lėktuvo bilietu įsigyti pinigų grąžinimo garantijos paslaugą. Ši paslauga suteiks galimybę atgauti 70% lėktuvo bilieto kainos, jei nuspręsite atsisakyti skrydžio. Tokiu atveju tereikės užpildyti prašymą dėl pinigų grąžinimo, pateikti jį el. paštu ne vėliau nei 3 d. iki pirmojo skrydžio datos. Per savaitę laiko nuo skrydžio datos nurodyta pinigų suma bus grąžinta į mokėtojo sąskaitą.

Norėdami nusipirkti registruotą bagažą, kai skrydžio užsakymas jau yra apmokėtas, susisiekite su mumis el. paštu, laiške parašykite užsakymo numerį bei reikalingą bagažo vienetų kiekį. Atsakysime, kiek kainuos bagažas, jei kaina tenkins - atsiųsime nuorodą apmokėjimui.

Wizzair aviakompanija keliauti vieniems leidžia asmenims nuo 14 metų, o Ryanair - nuo 16 metų. Skristi jaunesniam nei leidžiama asmeniui galima tik tuo atveju, jei kartu su juo skrenda suaugęs asmuo. Jei jau esate nupirkę bilietą vaikui ir atskirai pirksite suaugusiajam (ar atvirkščiai) - bilietų sujungimo apmokestinimas priklausys nuo aviakompanijos. Siekiant išvengti šio mokesčio, rekomenduojame bilietus pirkti kartu. Norėdami sujungti bilietus susisiekite su mumis.

Jei skrendate tarp Europos miestų - pakanka, kad asmens dokumentas (pasas arba asmens taparybės kortelė) galiotų skrydžio metu. Jei skrendate už Europos ribų - pasas turi galioti bent pusę metų po grįžimo datos.

Nuo 2018 m. sausio 15 d. pasikeitė Ryanair rankinio bagažo taisyklės. Kaip ir anksčiau, bus galima turėti tiek didelį (55 cm x 40 cm x 20 cm), tiek mažą (35 cm x 20 cm x 20 cm) rankinį bagažą nemokamai, tačiau didesnysis keliaus į bagažo skyrių lėktuve - nebeleidžiama jo įsinešti kartu su savimi į lėktuvo sąloną. Jei visgi norite šalia savęs turėti didįjį rankinį bagažą - galite įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, tai garantuos vietą abiems jūsų rankiniams bagažams šalia jūsų. Norėdami šios paslaugos - susisiekite su mumis.

Pirmiausiai reikia nustatyti, kokio tipo pagalbos neįgaliam asmeniui reikės. Praneškite mums apie tai el. paštu info@skrendu.lt, atsakydami į klausimus - ar asmeniui reikės padėti įlipti į lėktuvą, ar jis vaikšto, jei turi neįgaliojo vežimėlį, koks vežimėlio tipas ir pan. Tuomet galėsime užsakyti pagalbą oro uoste, ši paslauga yra nemokama.

Vardo keitimas vienam asmeniui, skrendant su Ryanair oro linijomis, kainuoja 110 EUR vienam skrydžio segmentui. Prieš nusprendžiant dėl vardo keitimo siūlome patikrinti bilietų kainas tai pačiai datai - gali būti, jog pigiau įsigysite naują bilietą, nei pakeisite vardą turimame užsakyme.

Ryanair ir Wizzair aviakompanijos taiko skirtingą pirmenybinio įlaipinimo paslaugos įsigyjimo politiką. Wizzair aviakompanija šią paslaugą leidžia įsigyti tik visiems keleiviams kartu, rinktis galite tik tai, ar paslauga reikalinga skrendant į abi puses, ar į vieną. Ryanair aviakompanijos pirmenybinio įlaipinimo paslaugą leidžia rinktis lanksčiau - paslaugą galite pirkti pasirinktiems keleiviams.

Jei aviakompanija paskelbė apie skrydžio pakeitimus, kurie jūsų netenkina - susisiekite su mumis ir Jums bus grąžinta suma už įsigytus lėktuvo bilietus. Į šią sumą aptarnavimo bei transakcijos mokesčiai nėra įskaičiuoti.

Aviakompanijos leidžia turėti vadinamą "mamos krepšį", kuris sveria ne daugiau 5 kg, o išmatavimai neviršija 40 x 30 x 18 cm. Skrendant su abiem aviakompanijom taip pat nemokamai priklausys vaikiškas vežimėlis, kuris priduodamas į bagažo skyrių nemokamai.

Skrydžio metu kūdikis privalo turėti asmens dokumentą - gimimo liudijimas šiuo atveju netinka. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kiek užsakyme yra kūdikių, tiek turi būti ir suaugusiųjų, t.y. vienas asmuo negali skristi su dviem kūdikiais, nes lėktuve kūdikis sėdi ant suaugusiojo kelių.

Visi klausimai