Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Maljorka

Maljorka – ten, kur visada vasara

Maljorkos salos miestas Palma saulėtas rojaus kampelis, kurį skalauja Viduržemio jūros bangos. Vienas iš mėgiamiausių Ispanijos kurortų, kuriame akys raibsta nuo dangaus ir jūros žydrynės. Saulės nubučiuotas kraštas prikausto kalnuotomis vietomis, tarp kurių įsikūrę keliautojų mylimi, švelnaus smėlio paplūdimiai. Nesnauskite, čiupkite lėktuvo bilietus ir leiskitės į vasaros rojų. >>>

Maljorka – ten, kur visada vasara

Maljorkos salos miestas Palma saulėtas rojaus kampelis, kurį skalauja Viduržemio jūros bangos. Vienas iš mėgiamiausių Ispanijos kurortų, kuriame akys raibsta nuo dangaus ir jūros žydrynės. Saulės nubučiuotas kraštas prikausto kalnuotomis vietomis, tarp kurių įsikūrę keliautojų mylimi, švelnaus smėlio paplūdimiai. Nesnauskite, čiupkite lėktuvo bilietus ir leiskitės į vasaros rojų.

Ką būnant Maljorkos Palmoje pamatyti?

Palmos miestas įtrauks į ispaniško gyvenimo malonumus. Jis kvepia prinokusiais apelsinais, apsuptas palmių, nubučiuotas saulės spinduliais ir prisipildęs puikiausiomis emocijomis. Visa tai atostogų planas, jei rinksitės šią kryptį. Pasimėgavę vandens voniomis, nepamirškite apsilankyti šiose vietose:

  1. Palmos katedra. Tai yra gotikinio stiliaus katedra, kuri žadą atima savo didingumu bei spalvotais vitražais, apsupta ispaniškojo kraštovaizdžio.
  2. Coves dels Hams (angl. Fish Hook Caves) tai savarankiškai susiformavusi uolų sistema. Unikali dėl savo formos, kurios stalaktitai primena varveklius. Mokslininkai iki šiol neįmena šios uolos susiformavimo mįslės.
  3. Per saulėlydį aplankykite Palmos miesto jūros uostą. Jus pakerės saulėlydžio spalvos ir laivų peizažas.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Saulėtos salos gėrybės

Ispaniška virtuvė garsėja saulėje sunokusiais produktais ir nepaliks abejingų. Pasirinkti tikrai rasite iš ko. Kiekvienas patiekalas stebina savo skonio deriniais. Būnant šiame kurorte privalu paragauti:

  1. Arros Brut (angl. dirty rice) tai tradicinis ispaniškas patiekalas, gaminamas iš ryžių daržovių ir mėsos. Pagardinamas specialiu ispanišku padažu.
  2. Tumbet salos gyventojų valgomas kaip pagrindinis patiekalas arba kaip garnyras. Baklažanų, bulvių, raudonųjų paprikų bei pomidorų troškinys. Puikus lengvo maisto pasirinkimas karštą dieną.
  3. Ensaimada labiausiai mėgiamas pyragas visoje saloje. Gaminamas jau net nuo XVII a. Purios ir saldžios tešlos pynė.

Kelionės išlaidos

Kas sakė, kad aplankyti geidžiamiausią Ispanijos kurortą bus brangu? Jei įsigysite pigius skrydžius, kelionėje išleisite nedaug. Štai keletas pagrindinių įkainių Palmoje: už vakarienę dviem restorane sumokėsite apie 25 eurus, miesto centre galite išsinuomoti apartamentus už 50 eurų (naktis). Išsinuomoti laivą kainuos 20 eurų už dieną. >>>