Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Tenerifė

Tenerifė – visada apglėbs savo meile ir šiluma

Tenerifė – amžinojo pavasario sala. Kodėl? Nes ši didžiausia Kanarų salyno sala mėgiama dėl savo nuostabaus klimato, kuris vilioja visais metų laikais. Taigi sušalote? Pasiūlymas jums: naudokitės pigių skrydžių pasiūlymais ir pasidovanokite lėktuvų bilietus! >>>

Tenerifė – visada apglėbs savo meile ir šiluma

Tenerifė – amžinojo pavasario sala. Kodėl? Nes ši didžiausia Kanarų salyno sala mėgiama dėl savo nuostabaus klimato, kuris vilioja visais metų laikais. Taigi sušalote? Pasiūlymas jums: naudokitės pigių skrydžių pasiūlymais ir pasidovanokite lėktuvų bilietus!

Atsibodo balandžiai ir miškai?

Egzotinių gyvūnų šurmulys, didingų ugnikalnių didybė ir šniokščiantys kriokliai telpa vienoje vienintelėje saloje. Pasinaudokite galimybe savo akimis susipažinti su vaizdais, kuriuos iki šiol matėte tik filmuose. Ką privalu aplankyti?

  • Loro parkas – iš cirkų išgelbėti gyvūnai, koralai ir papūgos! Bei delfinai, orkos ir jūrų liūtai! Pasiimti fotoaparatą čia tiesiog būtina!
  • Teidės ugnikalnis – į beveik 4000 metrų aukštį pakilti padės čia veikiantis funikulierius. O patys įstabiausi vaizdai atsiskleis, užlipus į ugnikalnio viršūnę, nuo kurios giedrą dieną galimą matyti visą Kanarų salyną!
  • Džiunglių parkas – visada žaliuojantys egzotiniai augalai ir dresuotų plėšriųjų paukščių pasirodymai. Skamba nerealiai? Tada privalote viską pamatyti savo akimis!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Didžiulė maisto įvairovė

Tenerifėje populiarios įvairių šalių virtuvės, tačiau turistus labiausiai žavi tradiciniai ispanų patiekalai. Visiems atvykusiems būtina paragauti visur siūlomo ožkų sūrio, jūrų gėrybių ir, žinoma, šviežiai nuo medžių nuskintų tropinių vaisių.

Planuojantiems apsilankyti čia esančiuose restoranuose siūloma išbandyti šį patiekalų kompleksą: sotiems pietums – ant grotelių kepta žuvis su įvairių žolelių padažu, o desertui – quesada pasiega  (ispaniško sūrio pyragaitis). >>>