Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Antalija

Maistas Antalijoje

Antalijoje galėsite mėgautis pačiomis  tikriausiomis vasaros gėrybėmis – šviežiais vietiniais vaisiais, uogomis, daržovėmis, turkiškais mėsos ir žuvies patiekalais. Tradicinės virtuvės restoranų šiame mieste tikrai nemažai, daugelis viešbučių į valgiaraščius taip pat įtraukia autentiškų Antalijos valgių, tad čiupkite lėktuvo bilietus ir leiskitės į nuostabią kelionę, kupiną kulinarinių atradimų! >>>

Maistas Antalijoje

Antalijoje galėsite mėgautis pačiomis  tikriausiomis vasaros gėrybėmis – šviežiais vietiniais vaisiais, uogomis, daržovėmis, turkiškais mėsos ir žuvies patiekalais. Tradicinės virtuvės restoranų šiame mieste tikrai nemažai, daugelis viešbučių į valgiaraščius taip pat įtraukia autentiškų Antalijos valgių, tad čiupkite lėktuvo bilietus ir leiskitės į nuostabią kelionę, kupiną kulinarinių atradimų!                                                

Lauktuvės

Dovanos iš turkiškąja Rivjera vadinamo miesto neabejotinai nudžiugins draugus ir artimuosus – Antalijoje turistai dažnai įsigyja turkiškų saldainių ir tradicinės arbatos, prieskonių, aukso dirbinių ir turkiškų kilimėlių. Geros kelionės!

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Populiarūs muziejai Vilniuje

Vilniuje gausu įvairaus pobūdžio muziejų, kurie sudomins bet kokio amžiaus lankytojus.

  • Taikomosios dailės ir dizaino muziejus – čia rekomenduojama apsilankyti mados istorijos gerbėjams, kurie galės išvysti praėjusių šimtmečių Prancūzijos mados pavyzdžių. Bilieto kaina suaugusiems – 2 Eur, studentams ir moksleiviams kaina – 1 Eur.
  • Valdovų rūmai – čia lankytojams siūloma susipažinti su Lietuvos istorija, archeologija ir architektūra bei pasižvalgyti po atkurtus istorinius interjerus. Suaugusiems bilietas į šį muziejų kainuoja 5 Eur, studentams ir moksleiviams bilietai parduodami perpus pigiau.
  • Gedimino pilies bokštas – čia rengiamose parodose galėsite pamatyti istorinių Vilniaus pilių maketus, ginkluotę, taip pat lankytojams siūloma susipažinti su ikonografine senojo Vilniaus medžiaga. Bilieto kaina suaugusiems – 5 Eur, studentams, moksleiviams ir senjorams – 2,5 Eur.

Unikali lietuviška virtuvė

Cepelinai, bulvių plokštainis ir šaltibarščiai – bene dažniausiai turistams siūlomi tradiciniai lietuvių patiekalai, tačiau lietuviška virtuvė gali pasiūlyti ir retesnių, bet ne mažiau gardžių autentiškų valgių.

  • Grikinė „babka“ – tai dzūkiškas grikių pyragas, gaminamas tiek per šventes ar nesant ypatingai progai.
  • Agurkai su šviežiu medumi – šis dviejų skonių derinys turistų dažnai vadinamas egzotiniu ir  nepalieka abejingų.
  • Aguonų pienas – tradicinis Kūčių vakaro gėrimas, panašus į šiandien visame pasaulyje itin populiarų riešutų ar ryžių augalinį pieną. >>>