Pigūs skrydžiai Kaunas  Kopenhaga

Kodėl kauniečiai myli savo miestą?

Tikriausiai daugelis sutiks, kad Kauno miesto gyventojai puoselėja didžiulę meilę savo visai šaliai ir miestui. Buvusioje laikinojoje Lietuvos sostinėje ir negalėjo būti kitaip. Dar nuo tarpukario čia sklandė išskirtinė atmosfera, kuri jaučiama iki šiol. >>>

Kodėl kauniečiai myli savo miestą?

Tikriausiai daugelis sutiks, kad Kauno miesto gyventojai puoselėja didžiulę meilę savo visai šaliai ir miestui. Buvusioje laikinojoje Lietuvos sostinėje ir negalėjo būti kitaip. Dar nuo tarpukario čia sklandė išskirtinė atmosfera, kuri jaučiama iki šiol.

Populiarios lankytinos vietos Kaune

Gerai žinomoje lietuviškoje dainoje, o dažnai ir tiesiog galima išgirsti, kad Kaunas – Lietuvos širdis. Taigi kuo šis miestas reikšmingas?

  • Kauno pilis – seniausias miesto istorinis objektas. Ne veltui pastatytas šalia Neries ir Nemuno upių santakos. Įžymus lankytinas objektas buvo skirtas gintis nuo priešų XIV a.
  • Žaliakalnio funikulierius išskirtinis tuo, kad yra seniausias iki šiol veikiantis keltuvas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Funikulieriui, keliančiam iki Paminklinės Kristaus Prisikėlimo bažnyčios, jau daugiau negu aštuonios dešimtys metų.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Žinomiausi Kauno miesto renginiai

Išskirtiniai Kauno kultūriniai renginiai į kviečia kartu švęsti kasmetines tradicijas.

  • Kaunas Jazz – vienas iš reikšmingiausių muzikinių renginių Lietuvoje, žinomas Europoje ir netgi pasaulyje. Kartu su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimu metus skaičiuojantis festivalis su žymiomis Lietuvos bei pasaulio žvaigždėmis priešakyje kasmet pateikia įspūdingą modernaus džiazo programą.
  • Operetė Kauno pilyje – tarptautinis vasaros festivalis. Savo programoje pristato perlus iš operos, baleto, miuziklo ir kitų meno žanrų.
  • Tarptautinis šokio festivalis AURA kasmet kviečia modernaus ir šiuolaikinio šokio meno žiūrovus mėgautis meistriškų šokėjų kūryba, o pačius dalyvius – tarpusavyje keistis patirtimi ir idėjomis. >>>