Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Malta

Malta – maža, bet turtinga šalis

Malta – mažytė, tačiau stulbinančiai turtinga valstybė Viduržemio jūroje. Į Maltą traukia ne tik subtropinis klimatas, įspūdingi gamtos bei miesto peizažai, bet ir išskirtiniai UNESCO Pasaulio paveldo objektai. >>>

Malta – maža, bet turtinga šalis

Malta – mažytė, tačiau stulbinančiai turtinga valstybė Viduržemio jūroje. Į Maltą traukia ne tik subtropinis klimatas, įspūdingi gamtos bei miesto peizažai, bet ir išskirtiniai UNESCO Pasaulio paveldo objektai.

Malta – saulės ir istorinio paveldo sala

Pigių lėktuvų bilietų į Maltą ieškoti verta! Saulėtų dienų skaičiumi per metus Malta lenkia bene visą likusią Europą. Tačiau nuostabus oras ir šiltas smaragdinis vanduo nėra vieninteliai Maltos privalumai.

  • Valeta – ne tik Maltos, bet ir Europos kultūros sostinė 2018. Į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Valetos miestas laikomas vienu iš labiausiai koncentruotų istorinių pasaulio vietų.
  • The Ħal Saflieni Hypogeum – taip pat UNESCO ženklu pažymėtas objektas ir išskirtinis priešistorinių laikų paminklas. Tai yra vienintelė Europoje žinoma požeminė labirinto formos struktūra, manoma buvęs nekropolis.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Ko verta paragauti Maltoje?

Tradicinę Maltos virtuvę būtų galima pavadinti įvairių Viduržemio jūros virtuvių susitikimu. Patiekaluose galima justi ne vienos šalies tradicijas, kurios padarė didelę įtaką Maltos virtuvei.

  • Pikantiškas žuvies pyragas (angl. lampuki pie). Pyrago šerdį paprastai sudaro kepta žuvis su pomidorais, kaparėliais, svogūnais, špinatais, alyvuogėmis.
  • Maltietiškas troškinys kapunata ruošiamas iš įvairių sezoninių daržovių: baklažanų, pomidorų, salierų, alyvuogių, svogūnų.
  • Kanolis mėgstamas ne tik Italijoje, bet ir Maltoje. Tai yra saldus vamzdelio formos pyragaitis užpildytas rikotos įdaru. >>>