Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Trondheimas

Spalvingasis Norvegijos uostamiestis Trondheimas

Keliaukite į Trondheimą – vieną iš seniausių Norvegijos miestų ir uostų. Jis įkurtas vikingų laikais. Pažadame: nuostabių gamtos peizažų ir įdomių kultūrinių objektų šiame mieste netrūks. Aplankykite Norvegiją naudodamiesi pigiais skrydžiais! >>>

Spalvingasis Norvegijos uostamiestis Trondheimas

Keliaukite į Trondheimą – vieną iš seniausių Norvegijos miestų ir uostų. Jis įkurtas vikingų laikais. Pažadame: nuostabių gamtos peizažų ir įdomių kultūrinių objektų šiame mieste netrūks. Aplankykite Norvegiją naudodamiesi pigiais skrydžiais!

Trondheime klesti menas ir kultūra

Mieste yra daug įdomių muziejų. Taip pat Trondheimas turi vieną iš didžiausių šiuolaikinio meno kolekcijų Norvegijoje po atviru dangumi.

  • Rockheim muziejų tyrinėkite klausydamiesi roko ir popmuzikos koncertų. Trøndelag liaudies muziejuje po atviru dangumi yra 80 istorinių pastatų ir netgi senamiestis. Tyrinėkite senove dvelkiantį Nidar šokolado muziejų ir daug kitų.
  • Pasirodo, skulptūrų miestų galima vadinti ne tik Oslą. Trondheime meno yra visur: viešosiose erdvėse, parkuose, vaikų darželių ir mokyklų kiemuose ir netgi bažnyčių skveruose.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Jaukūs norvegiški barai

Barų ir kavinių pasiūla Trondheime plati:

  • Jei būsite šalia Senamiesčio tilto, užeikite į jaukią Antikvariatet kavinę. Kavinėje yra spalvinga terasa, atverianti vaizdą į upę.
  • Astrum dangaus barui būdingos pastelinės spalvos, tačiau už interjerą dar nuostabesnė stogo terasa, nuo jos pamatysite miesto ir fjordo vaizdus.
  • Passiar baras įsikūręs sename prieplaukos name. Čia vyksta kamerinės ir džiazo muzikos vakarai.

Trondheime gana brangu

Nebrangiame Trondheimo restorane vidutinė pietų kaina 17 Eur, kapučino kavos puodelis kainuos 3,65 Eur. Keliauti viešuoju transportu yra brangu, bilieto kaina 4,26 Eur. Buto nuomos kaina vienai nakčiai prasideda nuo 40 Eur.

Ryga ir jos titulai

Ryga turi daug titulų. Ryga – didžiausias Baltijos šalių miestas ir art nouveau architektūros perlas. Ryga – 800 metų istorijos ir gastronomijos sostinė. Susitikime Rygoje – juk lėktuvų bilietai tokie pigūs! >>>