Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Reikjavikas

Išskirtiniai potyriai Islandijos sostinėje Reikjavike!

Įsigykite lėktuvų bilietus ir keliaukite į toliausiai šiaurėje įsikūrusią pasaulio sostinę. Ten nuvykę, rasite daug spalvų bei nuostabų kraštovaizdį. Pigūs bilietai visus metus, tad nepraleiskite progos patirti nuotykių kupiną kelionę! >>>

Išskirtiniai potyriai Islandijos sostinėje Reikjavike!

Įsigykite lėktuvų bilietus ir keliaukite į toliausiai šiaurėje įsikūrusią pasaulio sostinę. Ten nuvykę, rasite daug spalvų bei nuostabų kraštovaizdį. Pigūs bilietai visus metus, tad nepraleiskite progos patirti nuotykių kupiną kelionę!

Kvapą gniaužianti Reikjaviko istorija

Vaikščiodami pačiame Reikjaviko centre nemažai sužinosite apie šio miesto atsiradimą, pamatysite svarbius vikingų simbolius, kurie sustiprins šiaurietiškus potyrius. Norėdami sužinoti kuo daugiau aplankykite:

  • Halgrimuro bažnyčioje – tai religinis Islandijos statinys. Šios bažnyčios aukštis siekia 73 metrus ir nuo jos stogo galite pamatyti visą miestą.
  • Reikjavikas taip pat turi didelį muziejų kompleksą, kuris yra orientuotas į visos Islandijos istoriją. Tai yra kaip atskiras miestelis, kuriame išsidėsčiusios skirtingos kompozicijos.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Reikjavike neteks nuobodžiauti!

Čia galite rinktis iš įvairių aktyvių pramogų ir parsivežti geriausius įspūdžius. Galiūnai vandens geizeriai, triukšmingi kriokliai, pėsčiųjų maršrutai ir dar daugiau įvairių veiklų! Mes rekomenduojame jums:

  • vykti stebėti banginius;
  • apsilankyti Laxnes arklių fermoje, kur susipažinsite su islandiškais arkliais bei galėsite su jais pakeliauti po Islandiją;
  • nuvykti į geoterminį ežerą – Žydrąją lagūną. Pasimėgaukite ir atsipalaiduokite vandenyje, kurio temperatūra visada yra 37–39 laipsniai. >>>