Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Kaunas  Šanonas

Šanonas – nedidelis miestas su giliomis tradicijomis

Šanonas – vienas iš gražiausių regionų visoje Airijoje. Šiame mieste įsikūręs pagrindinis Airijos oro uostas. Miesto pavadinimas kildinamas nuo ilgiausios Airijos upės Šanono. Ji driekiasi per vakarinę miesto dalį. Miestas nedidelis ir labai jaukus, o atmosfera kupina ilgaamžiškų tradicijų. >>>

Šanonas – nedidelis miestas su giliomis tradicijomis

Šanonas – vienas iš gražiausių regionų visoje Airijoje. Šiame mieste įsikūręs pagrindinis Airijos oro uostas. Miesto pavadinimas kildinamas nuo ilgiausios Airijos upės Šanono. Ji driekiasi per vakarinę miesto dalį. Miestas nedidelis ir labai jaukus, o atmosfera kupina ilgaamžiškų tradicijų.

Airiška klasika

Šiame vakarų Airijos mieste daug kultūrinių paminklų. Jie puikiai dera prie kvapą gniaužiančio miesto kraštovaizdžio. Čia pasijusite tarsi laiko mašina grįžę į viduramžius. Aplinkui skamba airiškos melodijos, gausu pilių, bokštų. Čia gyvenantys žmonės palaiko senąsias tradicijas ir puoselėja kultūrą. Ir būtinai su ja supažindina kiekvieną susidomėjusį. Leiskitės į kelionę laiko mašina. Jūsų pageidavimu pateikiame vietas, kurias privalu aplankyti:

  1. Bunratty Castle – viena iš autentiškiausių XV a. pilių su nuostabaus grožio parku. Pasakojama, kad čia buvęs Bunratty kaimas. Jame kiekvieną dieną galima susipažinti su šio kaimo pastatais ir to meto gyvenimo būdu.
  2. The Lawrence Collection Costume Photography – tai unikali vieta pasimatuoti XVIII a. airiškus kostiumus bei juos vilkint įsiamžinti. Čia fotografuojama, vadovaujantis senąja analogine technika.
  3. Dromoland Castle – masyvus kompleksas ir renesanso laikmečio pilis. Šiuo metu čia įsikūręs aukštos klasės viešbutis. Nuostabi vieta apsistoti.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Airiškos virtuvės įvairovė

Išalkę mieste, ne problema paragauti tradicinio maisto. Airiška virtuvė įvairi. Čia kiekvienas atras sau patinkantį patiekalą. Keletas patiekalų, kurių patariame teirautis restorane:

  1. Airiškas kepsnys – tai šviežios ėrienos kepsnys, marinuojamas pagal tradicinį receptą. Patiekiamas su bulvėmis ir svogūnais. Populiarus pasirinkimas šaltuoju sezonu.
  2. Colcannon – tai trintų bulvių ir kopūstų košė, pagardinta pipirais ir sviestu. Tiesą pasakius, airiai pamišę dėl šio patiekalo. Valgo jį ir kaip garnyrą, ir kaip pagrindinį patiekalą.
  3. Boxty – taip vadinami keptų bulvių blyneliai, į kuriuos įvyniota lydekos filė gabaliukai. Visa tai pagardinta baltuoju grietinėlės padažu. Metas pažindinti gomurį su įmantriais skoniais.

Kainos Šanono mieste

Atostogos jau prasidėjo, kai įsigijote pigius skrydžius. Nesukite sau galvos dėl aukštų kainų. Šiame mieste vakarienė dviem kainuos 20 eurų, o puodelis kavos kainuos 2 eurus. Nakvynės kaina prasideda nuo 20 eurų. Tiesa, jos kaina gali kilti, atsižvelgiant į vietą ir jūsų poreikius. >>>