Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Odesą

Pigūs skrydžiai į Odesą

Susipažinkite iš arčiau su Odesa

Odesa tai Ukrainos miestas šalia Juodosios jūros. Tai vienas didžiausių šalies miestų, bei didžiausias uostas. Tiesioginiai skrydžiai į Odesą yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Dėl aukštos temperatūros ir puikaus susisiekimo, Odesa tapo populiaria kelionių kryptimi atostogaujantiems.

Ko paragauti Odesoje?

Kaip ir dauguma pajūrio miestų Odesa gali pasigirti savo šviežia žuvimi ir jūros gėrybėmis. Tad paragauti šviežios silkės, tuno, krevečių, kalmarų ir kitų jūros gėrybių, kurios yra ką tik ištrauktos iš jūros ir patiektos ant jūsų stalo tiesiog privaloma. Žinoma, nereikia pamiršti ir tradicinių ukrainietiškų koldūnų, kurie čia yra patiekiami su įvairiausiais įdarais. Nepraleiskite progos užsukti ir į gatvės kavinukes bei restoranus, kurie jums pasiūlys maistą savo kokybe nenusileidžiančio restoranams. Tikrai verta paragauti šviežių, sveikų burgerių, dešrainių, įvairiausių veganiškų patiekalų, humuso ar netgi tradicinių barščių, kurie šiame mieste turi daug įvairiausių paruošimo būdų.

Lankytinos vietos Odesoje

Atostogaujantiems Odesoje nereikia apsistoti ties atostogomis prie jūros. Šis miestas jums pasiūlys nemažai lankytinų vietų, kurios jūsų kelionę pavers ne tik poilsine. Pryvoz turgus yra ta miesto vieta, kurioje galėsite sutikti keliasdešimt metų čia dirbančius darbuotojus, maloniai papasakosiančius savo istoriją. Galėsite ne tik pamatyti, bet ir nusipirkti įvairiausių vietinių pamėgtų prekių, vaisių ir saldumynų. Potemkin laiptai tai milžiniško dydžio laiptai laikomi Odesos miesto simboliu. Kitas keliaujančiųjų dėmesio susilaukiantis objektas yra Vorontsov rūmai. Tai rūmai ir kolonada sukurti Sardinijos architekto Francesco Bofo. Norėdami atsipalaiduoti ir praleisti savo laiką žalumoje tarp įvairiausių medžių ir gėlių, galėsite užsukti pasivaikščioti į Odesos miesto sodą, kuris yra visai netoli populiarios ortodoksų katedros, pradėtos statyti dar 1795 metais. Ir žinoma, garsusis Odesos Archeologijos muziejus, kuriame išvysite archeologinių radinių iš viso Juodosios jūros regiono, senovės Egipto, Graikijos ir Romėnų laikų.

Reikalingi dokumentai Ukrainoje

Lietuvos piliečiam,s keliaujantiems į Ukrainą trumpam laikotarpiui, kuris nėra ilgesnis nei 90 dienų su savimi užteks turėti galiojantį pasą. O tiesioginis skrydis Vilnius – Odesa yra patogiausias ir greičiausias būdas pradėti atostogas šiame nuostabiame mieste. Tiesioginis skrydis į Odesą jums truks vos 2 valandas.

Populiarūs viešbučiai Odesoje

Viešbučių kainos Odesoje yra nedidelės ir ekonominius viešbučio kambarius dviems su pusryčiais galite įsigyti nuo 20 Eur už naktį. Tokius pasiūlymus jums pateiks visai šalia jūros esantys viešbučiai. Marrion Hotel, Hotel Tsentralnaya, Asiya ir nemažai kitų pasiūlys tikrai puikias kainas. Žinoma, nakvynės prabangiuose viešbučiuose kainos yra didesnės. Nakvynės kaina Seven Seas, Villa Panama, Morskoy ir kituose viešbučiuose prasideda nuo 80 Eur už naktį.

Etiketas ir bendravimo kultūra Ukrainoje

Lankydamiesi Ukrainoje ir norėdami išvengti nemalonių socialinių situacijų su vietiniais turėtumėte laikytis keletos visai paprastų taisyklių. Rekomenduojama išvengti pokalbių apie politinę situaciją ir aneksuotą Ukrainos dalį. Taip pat lankydamiesi šventose vietose stenkitės rengtis konservatyviai, moterims priimta dėvėti galvos apdangalus. Tai gan prietaringa tauta, todėl priimta keliant tostą žiūrėti į akis, nesisveikinti tarpduryje.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Odesą

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Odesa yra visai neseniai atsiradusi kelionių kryptis, bet jau tapo populiari. Žinoma, keliaudami turėtumėte nepamiršti savo eurų išsikeisti į Ukrainos grivinas. Taip pat, prieš keliaujant rekomenduojama apsilankyti pas savo šeimos gydytoją ir pasitarti dėl poliomielito ir kitų skiepų vakcinos.

Viešasis transportas Odesoje

Odesoje vietiniai dažniausiai keliauja naudodamiesi autobusais, troleibusais ir tramvajais. Tai nėra pati greičiausia transporto priemonė keliaujant mieste, tačiau ji yra šio miesto kultūros dalis. Greičiausias keliavimo būdas yra naudojantis mikroautobusais. Nors ir keliaudami tiksliais maršrutais, mikroautobusai sustos jums patogioje vietoje. Todėl greitai ir patogiai pasieksite savo kelionės tikslą.

Festivaliai ir šventės Odesoje

Odesos miestas gali pasigirti keletu švenčių, kurios tikrai nustebins keliaujančius. Gegužės mėnesį vyksta nuotakų paradas, kurio metu jaunos merginos apsirengia vestuviniais drabužiais ir keliauja švęsti į miesto centrą. Rugsėjo pradžioje vyksta Odesos miesto šventė, kurios metu vyksta įvairiausi kultūriniai ir meno renginiai. Odesoje visus metus vyksta įvairūs meno, muzikos festivaliai.

Kiti Ukrainos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai