Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Zalcburgą

Pigūs skrydžiai į Zalcburgą

Pigūs skrydžiai į Zalcburgą – Mocarto gimtinę! Nors anksčiau miestas garsėjo vien druskų prekyba, dabar tai tikriausias turizmo traukos centras. Pigių skrydžių bendrovės pasirūpins pigiais bilietais, o Jūs – pasikraukite geros energijos!

Kodėl keliauti? Miestas, kaip ir visa Austrija, apsuptas Alpių, todėl galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais ir ramiai pailsėti gamtos grožio apsuptyje. Išsiilgusiems miesto energijos, prasitarsime – architektūros lobynai Zalcburge gniaužia kvapą. Čia gausu baroko bei rokoko atspindžių. Garsusis Zalcburgo festivalis, vykstantis kiekvieną vasarą, džiugina operų ir koncertų gausa, todėl apsilankyti išties verta.

Kada keliauti? Zalcburgo klimatas – drėgnas, žemyninis. Oro temperatūra vasarą puikiai tinka kelionėms gamtoje, o užklupus lietui - puiki proga aplankyti muziejus, vietinius retoranėlius ir susipažinti su miestelėnais. Žiemą itin populiarus slidinėjimas ir aktyvios atostogos alpėse.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Zalcburge - įspūdingos. Turizmo centre miesto žemėlapį gausite nemokamai, tad pasižymėkite visas rekomenduojamas vietas. Mirabelės sodai nustebins prabanga. Čia rasite ir vieną didžiausių viduramžių statinių - Hohensalzburg pilį. Žadą atima ir barokinė Zalcburgo katedra, pastatyta dar XVII amžiuje. Vaikų pramogai puikiai tiks zoologijos sodas, čia - daugiau nei 500 gyvūnų rūšių. Nepamirškite muziejų - modernaus meno, Mocarto rezidencijos bei Kalėdų muziejaus.

Reikalingi dokumentai Zalcburge

Austrija yra Europos Sąjungos narė, todėl vizos, keliaujant į Zalcburgą, jums neprireiks. Pasirūpinkite kelionės bilietais, asmens tapatybės kortele, pasipuoškite šypsena ir gera nuotaika – jūsų laukia nuostabi kelionė!

Ko paragauti Zalcburge?

Daugelis žmonių pagrindiniais austriškais valgiais laiko šnicelį ar štrudelį. Tiesa, Zalcburge tikrai galėsite paragauti šių tradicinių patiekalų, tačiau tai nėra viskas, ką gali pasiūlyti austriškos virtuvės kulinarai. Martiniganslpopuliarus patiekalas, kuris Zalcburgo ir visos Austrijos restoranuose siūlomas spalio ir lapkričio mėnesiais. Tai kepta žąsis, dažniausiai įdaryta džiovintomis slyvomis. Zalcburge tikrai verta paragauti tradicinio šio miesto deserto Salzburger Nockerl – tai saldėsis, gaminamas iš kiaušinių, miltų, cukraus ir vanilinio pudingo miltelių.  

Populiarūs viešbučiai Zalcburge

Viešbučių pasirinkimas Zalcburge tikrai didelis – galėsite pasirinkti nakvynę tiek miesto širdyje, tiek ir toliau nuo centro. „Amadeo Hotel Salzburg“ – puiki vieta apsistoti su šeima Zalcburgo senamiestyje: jaukūs kambariai ir draugiška aplinka leis puikiai pailsėti, o kainos už kambarį prasideda nuo 75 Eur. Taip pat populiarus pasirinkimas – „Hotel Lilienhof“. Nuo šio viešbučio iki miesto centro – tik 10 min. kelio, o nakvynės kainos čia prasideda nuo 40 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Zalcburge

Austrai yra draugiški ir mandagūs žmonės, mėgstantys bendrauti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Daug dėmesio Austrijos žmonės skiria šeimai – čia įprasta vakare visiems susėsti prie stalo ir vakarienės metu aptarti dienos įvykius, savaitgaliai Austrijoje – taip pat šeimos laikas. Austrai yra itin punktualūs žmonės, taigi, punktualumo tikimasi ir iš kitų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Zalcburgą

Oro uostai: Zalcburgo oro uostas (SZG), nuo miesto centro nutolęs 3 km.

Laikas: Zalcburge galioja GMT+2  laiko juosta.

Valiuta: euras (EUR).

Gyventojų skaičius: maždaug 152 000 tūkst. gyventojų.

Miesto plotas: 65,68 km².                       

Viešasis transportas Zalcburge

Zalcburge patogu naudotis autobusais ir troleibusais – jie ne tik nauji ir komfortiški, bet ir nekenksmingi aplinkai. Patogu ir tai, kad Zalcburgo stotelėse ilgai stoviniuoti nereikės – viešasis transportas šiame mieste važiuoja maždaug kas 15 min.

Kiti Austrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai