Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Insbruką

Pigūs skrydžiai į Insbruką

Pigūs skrydžiai į Insbruką – Alpių slėnį. Tai turizmo ir žiemos sporto centras, kuriame praleistas laikas bus turiningas ir nepamirštamas. Tarptautinis Insbruko oro uostas įsikūręs 4km. nuo miesto centro, todėl tai nesukels sunkumų keliaujant iki viešbučio. Pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas bilietams internetu.

Kodėl keliauti? Miestas su pasakiška atmosfera ir jaukia Kalėdine dvasia. Čia gausu spalvotų namelių, restoranėliu su karštu vynu, tradiciniu maistu ir akį traukiančiu interjeru. Austrija žymi žiemos sporto kurortais, todėl slidinėjimas – populiariausia keliautojų veikla .

Kada keliauti? Miesto klimatas žiemą puikiai tinka sportiškom atostogoms bei jaukiam poilsiui. Vasarą oro temperatūra permaininga - tinkama susipažinti su Insbruko istorija.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – neišdildomų įspūdžių virtinė. Aplankykite Insbruko simbolį – auksinį stogą - Maksimilijano I vestuvių progą pastatytą balkoną, gyvuojantį jau daugiau nei 500 metų. Ištyrinėkite barokinio stiliaus Saint James katedrą. Praeikite pro Pasakų ir Milžinų alėjas senamiestyje, mėgaukitės įpūdinga panorama nuo Insbruko kalnų ir nepamirškite – nuotraukos išsaugos jūsų prisiminimus! Ar žemėlapis jau lagamine?

Reikalingi dokumentai Insbruke

Šengeno erdvei priklausančiose šalyse, taip pat ir Austrijoje, nėra vidaus sienų kontrolės, todėl keliaujant automobiliu ar autobusu asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų pasiimti nebūtina. Tačiau pigūs skrydžiai į Insbruką vilioja į šį nuostabų kalnų miestą keliauti lėktuvu. Asmens tapatybės kortelę arba pasą pateikti turėsite oro uosto saugos patikros punkte.

Ko paragauti Insbruke?

  • Kasspatzln yra minkšti kiaušinių makaronai (angl. noodles) su kalnu sūrio. Iškepti orkaitėje patiekiami su keptų svogūnų pabarstukais.
  • Zillertaler Krapfen primena čeburekus, tik Insbruke šio patiekalo įdaras gaminamas iš pilkojo Tirolio sūrio (Graukäse), gumbinio česnako ir bulvių.
  • Gröstl – skanus ir sotus patiekalas, paperkantis savo paprastumu. Tai keptos bulvės su kumpiu ir svogūnais. Patiekiamas su keptu kiaušiniu ant viršaus.

Populiarūs viešbučiai Insbruke

The Grand Hotel Europa yra vienas geriausių viešbučių Insbruke. Jo privalumai – puiki lokacija, išskirtinis interjeras, draugiškas aptarnaujantis personalas. Nakvynė penkių žvaigždučių viešbutyje kainuos 157 Eur. Hotel Innsbruck“ stovi ant Ino upės kranto, senamiesčio širdyje. Jame nemokamai galite naudotis vidiniu baseinu ir ilsėtis SPA zonose. Nakvynės kaina – 118 Eur. Hostel Marmota“ yra neseniai atsinaujinę svečių namai, esantys už 9 min. nuo traukinių stoties. Yra įvairių tipų kambarių, terasa, baras. Nakvynė dviems kainuos 54 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Insbruke

Austrai laikomi punktualiais, tiesiais ir mandagiais žmonėmis. Ironiją jie neretai naudoja norėdami pašiepti socialines normas. Kaip ir daugelyje šalių jie sveikinasi spausdami ranką ir užmegzdami akių kontaktą. Bendraujant yra išlaikoma asmeninė erdvė.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Insbruką

Pigūs skrydžiai į Insbruką – Alpių kalnų sostine tituluojamą miestą. Ieškokite tiesioginių skrydžių į Insbruką!

Oro uostai: Insbruko oro uostas (INN), nuo miesto centro nutolęs 4 km.

Laikas: čia galioja GMT+2  laiko juosta, todėl laikrodį reikės pasukti viena valanda atgal.

Valiuta: euras (EUR).

Gyventojų skaičius: apie 117 916 tūkst.

Miesto plotas: 104,91 km².

Insbruko įkūrimo data: rašytiniuose šaltiniuose Insbrukas buvo pirmą kartą paminėtas 1180 m.

Viešasis transportas Insbruke

Į Insbruką be automobilių atvykusiems miesto svečiams, mieste bus patogu keliauti autobusais ir tramvajais. Iš Insbruko su regioniniais autobusais ir traukiniais galite aplankyti aplinkinius miestelius ir kaimelius. Vienkartinį kelionės bilietą galite įsigyti pas autobuso vairuotoją, tačiau pigiau jį įsigysite bilietų pardavimo automatuose. Kelionės bilietas kainuos apie 2,70 Eur.

Kiti Austrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai