Skrydžiai į Insbruką

Pigūs skrydžiai į Insbruką

Pigūs skrydžiai į Insbruką – Alpių slėnį. Tai turizmo ir žiemos sporto centras, kuriame praleistas laikas bus turiningas ir nepamirštamas. Tarptautinis Insbruko oro uostas įsikūręs 4km. nuo miesto centro, todėl tai nesukels sunkumų keliaujant iki viešbučio. Pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas bilietams internetu.

Kodėl keliauti? Miestas su pasakiška atmosfera ir jaukia Kalėdine dvasia. Čia gausu spalvotų namelių, restoranėliu su karštu vynu, tradiciniu maistu ir akį traukiančiu interjeru. Austrija žymi žiemos sporto kurortais, todėl slidinėjimas – populiariausia keliautojų veikla .

Kada keliauti? Miesto klimatas žiemą puikiai tinka sportiškom atostogoms bei jaukiam poilsiui. Vasarą oro temperatūra permaininga - tinkama susipažinti su Insbruko istorija.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – neišdildomų įspūdžių virtinė. Aplankykite Insbruko simbolį – auksinį stogą - Maksimilijano I vestuvių progą pastatytą balkoną, gyvuojantį jau daugiau nei 500 metų. Ištyrinėkite barokinio stiliaus Saint James katedrą. Praeikite pro Pasakų ir Milžinų alėjas senamiestyje, mėgaukitės įpūdinga panorama nuo Insbruko kalnų ir nepamirškite – nuotraukos išsaugos jūsų prisiminimus! Ar žemėlapis jau lagamine?

Kiti Austrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai