Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Suomiją

Kelionės į Suomiją metu nesvarbu ką veiktumėt – tai bus neįkainojamus įspūdžius dovanojantis poilsis. Atostogos šioje šalyje jums dovanos galimybę išvysti tūkstančio ežerų šalimi vadinamą Suomiją, kurioje ypač rūpinamasi kraštovaizdžiu. Per 70% Suomijos plotų sudaranti nepaliesta gamta kuria nepaprastus peizažus, kuriuose šmėžuoja prabėgantys gyvūnai, tad vos žengus pirmuosius žingsnius jūs būsite apgaubti gyvybe pulsuojančia energija. Šalis garsėja savo suomiškomis pirtimis, kurios yra ne tik vieta nusiprausti, tai visas gyvenimo būdas, vieta atsipalaiduoti ir išgyventi nuostabias poilsio akimirkas. Nenustebkite, kad pirma pažinties dieną suomis jus pakvies į savo namuose esančia sauną, tai draugiškumo ženklas. Kelionės į Suomiją jums suteiks progą derinti komfortą, ramybę ir kartu galimybę pažinti laukinę gamtą. Beklaidžiojant po senus laikus menančius miestus ar gyvenvietes nepamirškite pasklausykite tūkstantmetėmis suomių liaudies tradicijomis atliekamų Kalevalos dainų, kurios užburia savo melodijomis. Kelionių pasiūlymai suteikia galimybę įsigyti lėktuvo bilietus į šalį, kurioje galėsite užmiršti kasdienybę ir susidariusią rutiną įsikuriant namelyje ant ežero kranto, stebint prašmėžuojančius elnius ir briedžius ir išlaisvinat savo mintis iš susidariusių rėmų.

Reikalingi dokumentai Suomijoje

Į Suomiją atostogų keliaujantiems Lietuvos Respublikos piliečiams paso arba asmens tapatybės kortelės pateikti neprivalu, tačiau su savimi turėti rekomenduotina.

Ko paragauti Suomijoje?

Suomija jums pasiūlys daug įvairiausių tradicinių patiekalų, kurių keliaujantys šioje šalyje tikrai norėsis paragauti. Leipäjuusto – tai orkaitėje keptas varškės sūris, dažniausiai patiekiamas su įvairių uogų džemu. Žinoma, negalite neparagauti lohikeitto – lašišų sriubos su bulvėmis ir krapais. Kalakukko – tai žuvis su įvairiausiomis žolelėmis, kepama juodos duonos viduje. Pagrindiniai tradiciniai patiekalai yra gaminami iš įvairios žuvies, ji yra kepama, verdama, rūkoma. Atostogaujantys Suomijoje turės progą paragauti daug šviežios ir kokybiškai paruoštos žuvies patiekalų.

Populiarūs viešbučiai Suomijoje

Suomija – Skandinavijos šalis, taigi, viešbučiuose dažniausiai rasite minimalistinį, šviesių spalvų interjerą. Žinoma, kainos dėl aukšto šalies pragyvenimo lygio yra nemažos. Priklausomai nuo miesto ar regiono, kuriame keliaujate, viešbučio kainos gali prasidėti nuo 100 eurų už naktį dviems asmenims. Geriausiai keliautojų vertinamus viešbučius rasite Helsinkyje. Tai „Hotel Kämp“, „Radisson Blu Plaza Hotel“ ir kt.

Etiketas ir bendravimo kultūra Suomijoje

Suomija yra paprasta ir maloni šalis keliautojams. Dauguma vietinių gyventojų stengiasi išvengti nemalonių socialinių situacijų. Sveikinantis visada paspauskite ranką tiek vyrams, tiek moterims ir netgi vaikams. Nusprendę apsilankyti saunoje, prieš eidami į jos vidų nusiprauskite. Nuogumas saunose yra priimtinas dalykas, tačiau bendrose vyrų ir moterų saunose yra priimta prisidengti rankšluosčiu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Suomiją

Jei į Suomiją vykstate žiemą, pasirūpinkite, kad savo lagamine turėtumėte pakankamai šiltų ir neperšlampamų drabužių. Oras vasaros sezono metu yra panašus kaip ir Lietuvoje. Suomija yra vienintelė Skandinavijos šalis, kurios valiuta yra euras, tad galite nesirūpinti dėl valiutos keitimo. Skrydžiai vykdomi į Helsinkio oro uostą.

Viešasis transportas Suomijoje

Suomijos viešasis transportas yra saugus, patogus ir visada atvykstantis pagal grafiką.  Iš Helsinkio oro uosto į miesto centrą patogiausia vykti naudojantis traukiniu. Keliaudami galėsite naudotis autobusais, troleibusais, tramvajais, traukiniais ir netgi valtimis, priklausomai nuo miesto ir jums priimtino kelionės būdo.Suomijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai