Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Kopenhaga

Kopenhaga atvira jums!

Kopenhaga – viena iš mylimiausių krypčių, kurias renkasi keliautojai. Miestas spinduliuoja draugišką, lengvą gyvenimo ritmą. Kopenhagoje daug ne tik kultūrinio paveldo, tačiau ir mokslo centrų. Taigi lankytinų vietų pasirinkimas itin platus. Griebiame pigius skrydžius ir lekiame! >>>

Kopenhaga atvira jums!

Kopenhaga – viena iš mylimiausių krypčių, kurias renkasi keliautojai. Miestas spinduliuoja draugišką, lengvą gyvenimo ritmą. Kopenhagoje daug ne tik kultūrinio paveldo, tačiau ir mokslo centrų. Taigi lankytinų vietų pasirinkimas itin platus. Griebiame pigius skrydžius ir lekiame!

Gražuolė Kopenhaga

Eidami Kopenhagos gatvėmis pajusite karališkai jaukią atmosferą. Šią atmosferą kuria kilminga miesto prigimtis bei vietos gyvenimo būdas ir architektūra. Siauros akmenimis grįstos gatvelės, mediniai namai, čia gyvenantys žmonės, visur važinėjantys dviračiais. Taip pat jus nustebins, kiek daug čia yra žaliųjų zonų, kuriose puikuojasi autentiški vandens malūnai. Keletas vietų, kurių nevalia praleisti:

  1. Kopenhagos naujasis uostas tai uostas, kuris garsėja dėl savo mažo dydžio, todėl yra jauki vieta pasivaikščioti. Šalia išvysite spalvotus, autentiškos stilistikos namelius. Pats Hansas Kristianas Andersenas neatsispyrė šiam vaizdui ir čia praleido savo gyvenimo metus.
  2. Frederiksbergo sodai tai karališkosios šeimos rezidencija, išlikusi iki mūsų dienų. Tai yra ne tik didelio masto sodas, tačiau ir nuostabaus grožio rūmai. Nuostabi vieta romantiškiems pasivaikščiojimams.
  3. Rosenborgo pilis – pasigrožėkite 400 metų senumo pilimi. Ji stovi pačiame Kopenhagos centre. Pilį pastatė vienas iš žymiausių Skandinavijos karalių Christian IV. Aplink pilį driekiasi stulbinančio grožio parkas.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Kviečiame paragauti

Danijoje daug įvairiausių virtuvių restoranų. Juk atvykus čia, norisi paragauti kažko autentiško ir neįprasto. Taip, būtent Danijos virtuvė nustebins jūsų skonio receptorius neįtikėtinais skonių deriniais. Keletas įdomybių, iš kurių galite rinktis:

  1. Frikadelės – tai daniški mėsos maltinukai, kepami aliejuje. Gaminami pagal tradicinį receptą. Dažniausiai patiekiami su bulvėmis ir garuose virtomis daržovėmis.
  2. Tarteletter – tartaletė su vištienos ir šparaginių pupelių įdaru bei pagardinta baltuoju padažu.
  3. Daniški pyragaičiai – sluoksniuotos tešlos suktos formos pyragaičiai su cinamonu. Dera prie jūsų kavos puodelio.

Įkainiai Kopenhagoje

Danijos valstybė – ekonomiškai viena iš stipriausių Europoje. Kainos čia gana aukštos. Pietūs kavinėje gali kainuoti 11 eurų. Norėdami apsistoti miesto centre galite būti pasiruošę sumokėti 50 eurų už parą. Metro bilietas 3,50 euro. >>>