Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Kutaisį

Pigūs skrydžiai į Kutaisį

Pigūs skrydžiai į Kutaisį! Antrasis pagal dydį Gruzijos miestas stulbins savo nepaprasta, ne vieną tūkstantmetį menančia istorija. Savo įspūdinga architektūra ir įtraukiančia gamta šis miestas privers jį akimirksniu pamilti. Pigių skrydžių pasiūlymai greitai nuplasnos vėjyje – skubėkite jais pasinaudoti!

Kodėl keliauti? Ne kartą buvęs, vienos ar kitos valstybės, sostine – kerintis Kutaisis. Čia žvalgantis laikas tampa nereikšmingu, o kamuojantys rūpesčiai kaip mat išnyksta pasakiškuose kraštovaizdžių vaizdiniuose. Nepraleiskite progos pasimėgauti kerinčiais vaizdais ir atpalaiduojančiomis atostogomis viename Gruzijos miestų. Paskutinės minutės bilietų akcijos ir nuolaidos pasirūpins keliautojais mėgstančiais atostogauti pigiau!

Kada keliauti? Oro temperatūra Kutaisyje vasaros metu būna ganėtinai varginanti – čia oro termometro stulpelis gali pakilti net iki 31°C. Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiai keliautojus malonins šilta, bet ne per karšta oro srove, tad siūlome vykti į Kutaisį šiais mėnesiais.

Ką pamatyti? Pamatyti Gruzijos mieste esančias lankytinas vietas privalu kiekvienam atvykusiam, o tai padaryti atidžiau padės žemėlapis. Patariame aplankyti Ukimerioni kalną – jo spinduliuojanti senovine dvasia pakerės kiekvieną. Manyta, kad jau bronzos laikais čia atsirado pirmoji gyvenvietė. Neįtikėtina, ar ne? Apžiūrėkite UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančią Bagrati bažnyčią – jos pamatai pradėti statyti XI amžiuje – kokia istorija! Kvėpuokite atostogų oru ir mėgaukitės gyvenimo akimirkomis Kutaisyje!

skrydziai i Kutaisi

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Kutaisį:

Šeimos atostogos: susiplanavote atostogų laiką unikaliajame Kutaisyje, o dar kartu ir su savo artimiausiais žmonėmis – šeima? Nuostabi mintis! Čia atostogų poilsio atgaiva, lankytinų vietų įdomumas ir nepakeičiamas laikas kartu su namiškiais taps nepamirštamas. Pasivaikščiokite miesto širdyje esančiame centriniame parke, o užkilę funikulieriumi į Gora Park jums atsivers nuostabi Kutaisio panorama, kuri apžavės ir mažiausiuosius šeimos narius.

Draugų kelionė: su draugais visur smagiau! Kiek ilgai planavote jaudinančias draugų atostogas užsienio šalyje? Pigūs skrydžiai, lėktuvų bilietai pigiau ir paskutinės minutės akcijos internetu suteiks šią galimybę įgyvendinti greičiau! Vykite į Kutaisį ir kurkite nepamirštamas akimirkas kartu su geriausių draugų kompanija. Kutaisio naktinis gyvenimas žavi – atviros barų ir restoranų durys kiekvienam norinčiam pajausti šelmišką, Gruzijos miesto, magiją! Kelionė pigiau į Kutaisį ranka pasiekiama!

Romantikams: keliaujate dviese į ypatinga gamta ir gilia istorija pasižymintį Kutaisį? Kvepia nuostabiomis atostogomis ir poilsio banga. Netoliese Kutaisio natūralios gamtos sukurtose vietose – šalia Kinchkha krioklio ir Okatse Canyon jūsų rūpesčiai išsisklaidys gryname Kutaisio ore... Stebėkite žaliuojančios gamtos grožį ir pajauskite jos ramybe – visokeriopa relaksacija garantuota!

Senjorams: pelnytos atostogos Kutaisyje... Artėjanti poilsio ir įspūdžių lavina stebins! Čia, Gruzijos antrame pagal dydį mieste, išvyka įgaus kitokias gyvenimo spalvas – žaliuojanti gamta vasarą, istoriją menantys architektūriniai paminklai ir draugiškieji vietiniai gyventojai praskaidrins, dažnai pilkus, Lietuvos debesis. Gelati Monastery stebuklingumas ir Promete Cave mistiškumas nutapys jūsų kelionę ryškiomis spalvomis! Neabejokite Kutaisiu ir patys įsitikinkite jo žavesiu!

Etiketas ir bendravimo kultūra Gruzijoje

Pagrindinis ir maloniausias Gruzijos bruožas yra tai, kad visi žmonės svetingi ir malonūs. Tad nenustebkite, jei susipažinę su vietiniais, būsite pakviesti vakarienės ir nepabijokite užsukti bei susipažinti su šios šalies kultūra ir tradicijomis iš arčiau.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Gruziją

Tiesioginiai skrydžiai į Kutaisį bei kitus pagrindinius Gruzijos oro uostus iš pagrindinių Lietuvos oro uostų nieko nenustebins. Pigūs ir greiti skrydžiai nėra naujiena. Europos Sąjungos gyventojams, keliaujant į šią šalį, užteks su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą ir, žinoma, lėktuvo bilietus. Po kelionės truputį išalkote? Savo atostogas pradėkite skanaudami tradicinio ir visų pamėgto patiekalo chačiapurio. Tai duona, pripildyta sūrio, kepto kiaušinio ir kitų ingredientų. Tai sotus ir šviežias maistas, kuris nepaliks abejingų.

Viešasis transportas Kutaisyje

Keliaujantiems po miestą patogiausia naudotis autobusu arba vadinamomis maršrutkomis. Jei skubate, galite naudotis taksi paslaugomis. Viešasis transportas šiame mieste yra tikrai pigus ir greitas. Jei keliaujate iš oro uosto, miesto centrą galite pasiekti vos per 30 minučių ir tai jums kainuos apie 2 eurus. Taigi nesivaržykite ir imkite viską, ką šis miestas jums siūlo.

Kiti Gruzijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai