Skrydžiai į Čikagą

Pigūs skrydžiai į Čikagą

Pigūs skrydžiai į Čikagą! Ilinojaus valstijoje esantis miestas, trečias pagal dydį visose Jungtinėse Amerikos Valstijose kerės savo dangų ramstančiais pastatais ir lankytinomis vietomis. Klaidžiojant miesto gatvelėse įsijauskite į judrų jo gyvenimą – nepamirškite atsipalaiduoti, nes atostogų laikas skirtas tik jums. Pigūs lėktuvų bilietai į Čikagą – nepraleiskite progos!

Kodėl keliauti? Kodėl gi ne? Retas europietis nėra pagalvojęs apie kėlionę į JAV – kontrastų, skubančio laiko, lankytinų vietų, įdomių ir įsimintinų pažinčių kraštą. Įgaukite nepamirštamos patirties – keliaujant tai padaryti lengviausia, todėl pigių skrydžių bendrovės siūlo nelaukti ir pasinaudoti pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis.

Kada keliauti? Balandžio-gegužės ar rugsėjo-spalio mėnesiai sukurti atostogauti pigiau, mat šiuo metu viešbučių kainos nesikandžioja. Norintiems šiltesnių orų patariame vykti vasaros sezonu – oro temperatūra svyruoja nuo 21°C-28°C dienomis, o naktys kiek vėsesnės.

Ką pamatyti? Viską! Tai padaryti jums pagelbės žemėlapis, o mes patariame pradėti turą nuo muziejų kvartalo, mat čia siūloma daug įvairių pramogų. Čikagos vaikų muziejus sudomins šeimas – jauniausieji keliautojai turės ką papasakoti grįžus į gimtinę savo draugams. Senoji Šv. Patriko bažnyčios saugoma istorinė dvasia giliai įsirėš jūsų atmintyje, o Millennium Park suteiks galimybę įsiamžinti šalia populiarios, Čikagos simboliu tapusios, didelės „pupos“. Keliaujam nedvejodami!

Cikagos fontanas

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Čikagą:

Šeimos atostogos: išsiruošėte aplankyti Čikagą su visa šeima? Puikus sprendimas pabūti kartu, bet tuo pačiu ir patirti begalę nuotykių! Kelionę pradėkite apsilankydami muziejų kvartale esančiame Shedd akvariume ir susipažinkite su povandeniniu pasauliu. Brookfield zoologijos sode aplankykite ten gyvenančius gyvūnus – mažiesiems šeimos nariams čia praleistas laikas įsirėš atmintyje dar labai ilgai!

Draugų kelionė: vykti į kelionę su draugais – tikras malonumas! Kiekviena draugų kompanija čia suras vietą sau – naktinis gyvenimas Čikagoje neleidžia miegoti iki paryčių! Nuo jaukių kavinukių iki perpildytų naktinių klubų – tik pasiruoškite šėlti ir naktis priklausys jums. Bare Cactus Bar & Grill ragaukite classic margarita, o Annoyance Theatre & Bar pasimėgaukite populiariaisiais comedy pasirodymais. Kelionė su draugais į Čikagą – smagiai praleistas laikas garantuotas!

Romantikams: kelionės dviese į Čikagą – ilgai lauktas įvykis? Pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis tai įgyvendinti taps kur kas paprasčiau! Nuvykę į trečiąjį pagal dydį Jungtinių Amerikos Valstijų miestą liksite pakerėti ne tik lankytinų objektų gausa, bet ir romantiškąja miesto puse. Paskirkite pasimatymą sau ir savo antrajai pusei Geja‘s Cafe, pasivaikščiokite miesto upės pakrante, o vakarėjant aptarkite dienos įspūdžius prie, Grant parke esančio, Buckingham fontano.

Senjorams: planuokite atostogas Čikagoje – pigūs bilietai internetu jums padės tai įgyvendinti! Šiame, Ilinojaus valstijoje esančiame mieste įdomių muziejų gausa tiesiog stulbina! Nuo meno iki istorijos – tik pasirinkite kuriuos trokštate pamatyti... O gal visus? Muziejų kvartalas – tai lyg mažas muziejų miestelis Čikagoje. Čia galėsite aplankyti Field ir astronomijos muziejus, Adlerio planetariumą ir Shedd akvariumą. Pasiruoškite nepamirštamoms atostogoms Čikagoje!

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai