Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Las Andželas

Pigūs skrydžiai į Las Andželas

Susipažinkime iš arčiau su Los Andželu

Sudomino pigūs skrydžiai į Los Andželą? Tai – puiki galimybė aplankyti šį išskirtinį JAV miestą! Los Andželas – antras pagal dydį Amerikos miestas, garsėjantis dėl kino ir televizijos industrijos. Palmės, auksiniai paplūdimiai, nuostabus oras – visa tai vilioja svečius į Angelų miestą!

Ko paragauti Los Andžele?

Los Andželo virtuvė – spalvinga ir įvairi. Joje persipina skirtingų kultūrų skoniai, per kuriuos atsiveria šio regiono patiekalų unikalumas.

The Godmother – visoje Kalifornijos pakrantėje mėgstamas sumuštinis. Šviežiai kepta traški duona, keturių rūšių itališka mėsa, šviežios daržovės, naminis padažas – visa tai suteikia šiam patiekalui ypatingą skonį.

Korėjietiškas barbekiu – Los Andžele yra didelė korėjiečių bendruomenė, kurios įtaką galima pajusti vietos virtuvėje.

Kalifornijos stiliaus pica – tai pica, kuri išsiskiria savo ingredientais, pavyzdžiui, kiaušiniais ar rūkyta lašiša.

Spurgos su braškėmis – išskirtinis Los Andželo desertas, dėl kurio iš proto eina tiek vietiniai, tiek miesto lankytojai.

Moscow Mule – turbūt  žinomiausias bei populiariausias kokteilis visame Los Andželo regione.

Lankytinos vietos Los Andžele

Filmų industrija, išskirtinė kultūra, energingas naktinis gyvenimas – visa tai rasite Los Andžele, tikrame svajonių mieste. Aplankykite šį miestą, nes lėktuvų bilietai į Los Andželą – jau čia!

Holivudo ženklas – Los Andželo simboliu tapusį didžiulių baltų raidžių ženklą tiesiog būtina aplankyti. Be to, nuo Holivudo kalvos atsiveriantys miesto bei apylinkių kraštovaizdis – tiesiog nepakartojamas.

Universal Studios Hollywood – ar jūs pasirengę patirti savo mėgstamiausius filmus iš arti? Šiame pramogų parke galėsite pramogauti visą dieną.

Hollywood Walk of Fame (liet. Holivudo šlovės alėja) – turbūt žinomiausia gatvė visame Los Andžele. Čia ne tik galima surasti mėgstamų garsenybių „žvaigždes“, bet ir aplankyti kitas šalia esančias garsias vietas.

Santa Monica prieplauka – viena iš lankomiausių Los Andželo vietų. Beveik 100 metų senumo prieplauka populiari ne tik dėl atsiveriančių vandenyno vaizdų, bet ir dėl savo istorinės reikšmės.

Grifito observatorija – vieta ne tik astronomijos entuziastams! Nuo kalno, ant kurio įsikūrusi observatorija, atsiveria kvapą atimantis miesto vaizdas. Be to, viduje veikiančiame muziejuje galima apsilankyti nemokamai.

Reikalingi dokumentai Los Andžele

Trumpalaikei kelionei į Ameriką vizos nereikia, tačiau reikia gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Taip pat, be abejo, reikia su savimi turėti galiojantį pasą.

Populiarūs viešbučiai Los Andžele

Norintiems Los Andžele apsistoti pigiai gali tekti pasukti galvą – geriausias pasirinkimas būtų svečių namai arba naudotis Airbnb paslaugomis. Tačiau Angelų miestas gali pasiūlyti ir įkandamus ekonominės klasės viešbučius. Vienas iš jų – Best Western Plus South Bay viešbutis, puikiai įvertintas svečių ir lankytojų. Super 8 by Wyndham Torrance – dar vienas patogus ir jaukus ekonominės klasės viešbutis, įsikūręs beveik pačiame miesto centre. Abiejuose viešbučiuose vieno kambario kaina nakčiai yra nuo 95 €.

Štai prabangių viešbučių Kalifornijos sostinėje Los Andžele tikrai netrūksta. Jeigu jus vilioja prabanga spindintis kino žvaigždžių gyvenimas, apsistodami viename iš šių viešbučių užtikrintai tai patirsite! Penkiomis žvaigždutėmis įvertintas The Beverly Hills Hotel – vienas iš populiariausių liukso klasės viešbučių Los Andžele. Vieno kambario kaina nakčiai – nuo 551 ‎€. Panašiame viešbutyje The Peninsula Beverly Hills galite apsistoti už 543 ‎€ nakčiai.

Etiketas ir bendravimo kultūra Los Andžele

Los Andželo gyventojai, sakoma, yra labai atsipalaidavę ir apskritai daug ką priima lengvai. Šiame kino industrija garsėjančiame mieste visai tikėtina pamatyti vieną ar kitą garsenybę ar modelį, bet spoksoti į juos ar jiems trukdyti laikoma itin nemandagiu elgesiu. Be to, verta prisiminti, kad yra nelegalu pereiti į kitą gatvės pusę ne per perėją.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Los Andželą

Oro uostai Los Andžele. Pagrindinis miesto oro uostas – Los Andželo tarptautinis oro uostas, dažnai vadinamas tiesiog LAX.

Laikas Los Andžele: laiko zona UTC −8, todėl laikrodį reikės pasukti 10 valandų atgal.

Valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose: doleris (USD).

Gyventojų skaičius Los Andžele: apie 3,8 mln.

Los Andželo plotas: 1 302,15 km2.

Los Andželo įkūrimo data: 1781 m. rugsėjo 4 d.

Viešasis transportas Los Andžele

Los Andžele nusigauti iš vienos miesto vietos į kitą galima autobusais ir metro. Norint naudotis miesto viešuoju transportu, reikia įsigyti papildomą TAP kortelę. Šias korteles galima įsigyti kiekvienoje stotyje. Kortelės kaina 1 $ arba 2 $, priklausomai nuo to, kur ją įsigysite. Transporto bilietai kainuoja nuo 1 $ iki 7 $.

Festivaliai ir šventės Los Andžele

Kalifornijos sostinėje nuolat kažkas vyksta! Štai pagrindiniai renginiai, kuriuose galite sudalyvauti lankydamiesi Los Andžele:

 • Golden Globe Awards,
 • Chinese New Year / Golden Dragon Parade,
 • Fiesta Broadway,
 • Original Renaissance Pleasure Faire,
 • NoHo Theatre & Arts Festival,
 • The L.A. Film Festival,
 • July 4th Fireworks Spectacular,
 • Nisei Week Japanese Festival,
 • Los Angeles County Fair,
 • Halloween Carnaval,
 • Marina del Rey Holiday Boat Parade,
 • Hollywood Christmas Parade.

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai