Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Dalasą

Pigūs skrydžiai į Dalasą

Dalasas yra metropolis Teksaso valstijos šiaurės rytuose ir trečias pagal dydį jos miestas. The Big D yra neabejotinai labiausiai mitologizuojamas JAV miestas, apie kurį pasakojama daugiau, negu iš tiesų matoma – galvodamas apie Dalasą, dažnas amerikietis prisimena kaubojus arba palaikymo komandos šokėjas. Ir nors kartais šis miestas iš tiesų atitinka kiekvieną savo stereotipą, jis gali pasiūlyti kur kas daugiau. Gili istorija (ji pažymėta ir labai skaudžiu faktu – 1963 metų lapkričio 22 dieną, Elm gatvėje čia buvo nušautas JAV prezidentas John F. Kennedy), puikus kultūrinis gyvenimas ir daugybė pramogų į Dalasą pritraukia tūkstančius keliautojų ne tik iš pačios JAV, bet ir viso pasaulio. Domina pigūs skrydžiai į Dalasą? Skaitykite toliau!

Reikalingi dokumentai vykstant į Dalasą

Į Dalasą keliaujantiems LR piliečiams yra reikalingas galiojantis pasas. Jeigu kelionė truks iki 90 dienų, viza nėra reikalinga – užtenka gauti tik elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą. Patariame jį turėti atsispausdinus, nes reikės pateikti oro uoste.

Kada lankyti Dalasą

Dalase vyrauja subtropinis klimatas, pasireiškiantis švelniomis žiemomis, ypač karštomis vasaromis ir drėgnu pavasariu bei rudeniu. Dėl Mojave dykumos įtakos, žiemos ir vasaros Dalase yra gana sausos. Vidutinė temperatūra žiemą yra apie 10 °C, o vasarą kyla net virš 38 °C.

Dėl šios priežasties, geriausias laikas lankyti Dalasą yra ruduo ir pavasaris, kai vyrauja malonios, kelionėms tinkamos temperatūros.

Lankytinos vietos Dalase

Dalase gausu įdomių lankytinų vietų, tačiau keletas jų yra ypač svarbios. Tai – Sixth Floor Museum, kuriame detaliai pasakojama prezidento John F. Kennedy nužudymo istorija ir atskleidžiamos ne visiems žinomos paslaptys – tiesa, kai kurių lankytojų džiaugsmui, o kitų liūdesiui, ekspozicijoje nevengiama patyrinėti ir įvairiausių konspiracijos teorijų; aukšto kalibro Dallas Museum of Art, kuriame eksponuojami meno kūriniai iš viso pasaulio, nuo graikų ir romėnų šedevrų iki Picasso ir Van Gogh darbų; nuostabieji Dallas Arboretum & Botanical Gardens ramiems pasivaikščiojimams gamtos fone; Pegasus Sign – raudonas neoninis pegaso simbolis, tapęs ir viso miesto atpažinimo ženklu.

Ko paragauti Dalase?

Galbūt nepatikėsite, tačiau čili yra oficialus Teksaso valstijos patiekalas. Čia netgi išrastas savotiškas chili variantas – chili con carne, kurio recepte dar naudojamos ir pupelės bei pomidorai. Čili Dalase dažnai valgomas kartu su ryžiais, Fritos kukurūzų traškučiais, grietine ir kitais priedais ar ingredientais.

Dalase taip pat labai populiarus patiekalas yra fajitas – ant grotelių kepta mėsa, tiekiama ant taco arba tortilla kartu su įvairiomis daržovėmis ir kitais priedais. Galimybės eksperimentavimui neribotos!

Dalasiečiai taip pat labai mėgsta kepimą ant grotelių; turėdami galimybę būtinai paragaukite teksasietiškų kepsnių ar šonkauliukų – pirštus apsilaižysite. Po barbekiu patiekalų dažniausiai tiekiami desertai yra bananų pudingas arba pekano riešutų pyragas.

Populiarūs viešbučiai Dalase

Dalasas yra turistams draugiškas miestas – sau prieinamų nakvynės variantų ras kiekvienas keliautojas. Norintys trupučio prabangos gali apsistoti Crowne Plaza Hotel Dallas Downtown, kuris turistus vilioja šiuolaikiniu dekoru, elegantiškais baldais ir aukštos klasės aptarnavimu. Viešbutyje veikia ir 24/7 sporto centras, lauko baseinas, viešbučio restoranas ir netgi naktinis klubas. Nakvynės kaina dviems – nuo 165 eurų. Šeimoms draugiškas La Quinta Inn & Suites siūlo tvarkingus kambarius su visais patogumais, baseiną, nemokamus pusryčius ir kitus patarnavimus. Nakvynės kaina dviems šiame viešbutyje – nuo 55 eurų. Norintys šiek tiek pataupyti galėtų apsvarstyti Red Roof Inn Dallas-Richardson, siūlantį tvarkingus kambarius, lauko baseiną ir nemokamus pusryčius už patrauklią kainą – nuo 45 eurų už naktį dviems.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Dalasą

Oro uostai: Dallas/Fort Worth tarptautinis oro uostas. Tiesioginiai lėktuvo skrydžiai iš Londono, Paryžiaus, Frankfurto ir kt. Dallas Love Field oro uostas (10 km nuo miesto). Tiesioginiai lėktuvo skrydžiai iš kitų JAV miestų.

Laiko juosta: UTC-6, todėl laikrodį reikės pasukti 8 valandomis atgal.

Valiuta: doleris (USD)

Gyventojų skaičius: 1,345,047

Viešasis transportas Dalase

Dalase veikia platus autobusų ir traukinių tinklas. Bilietai įsigyjami pačiame autobuse arba specialiuose automatuose traukinio stotelėse. Viena kelionė kainuoja 2,50 dolerių, tačiau jeigu planuojate viešuoju transportu naudotis bent tris kartus per dieną, apsimoka įsigyti vienos dienos bilietą. Jo kaina – 6 doleriai.

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai