Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Hiustoną

Pigūs skrydžiai į Hiustoną

Hiustonas – didžiausias Teksaso valstijos miestas ir šeštas pagal dydį miestas visame Šiaurės Amerikos žemyne. Dėl milžiniško dydžio, Hiustonas yra be galo multikultūrinis ir įvairus – eklektiški muziejai, galerijos, didžiuliai pramogų centrai ir visoje šalyje vertinami restoranai yra tik maža dalelė to, ką šis miestas gali pasiūlyti. Norintiems patirti šio didžiulio miesto energiją, siūlome nieko nelaukti – pigūs skrydžiai į Hiustoną jau laukia jūsų!

Reikalingi dokumentai vykstant į Hiustoną

Planuodami kelionę į Hiustoną, būtinai pasitikrinkite, ar turite galiojantį pasą. Jeigu žadate keliauti iki 90 dienų, viza nebus reikalinga – pakaks tik gauti elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą. Jį reikės parodyti darbuotojams oro uoste, tad rekomenduojame turėti atspausdintą.

Kada lankyti Hiustoną

Hiustonas pasižymi drėgnu subtropiniu klimatu. Žiemos gana švelnios ir sausos, temperatūra net ir naktį vyrauja apie 10 ˚C. Pavasariai lietingi ir žaibuoti, balandžio pradžioje jau pasitaiko karštų dienų, kai temperatūra kyla net virš 32 ˚C. Vasaros Hiustone žinomos kaip ypač karštos ir drėgnos – popietėmis vietiniai dažniausiai net neišeina iš namų, nes temperatūra beveik visada kyla virš 32 ˚C. Vasarą gana dažni ir uraganai. Na, o ruduo Hiustone taip pat šiltas, dienomis vyrauja maždaug 25 ˚C temperatūra. Uraganų galima sulaukti iki pat spalio pradžios. Dėl miesto dydžio, orai tarp rajonų gali smarkiai varijuoti.

Lankytinos vietos Hiustone

Milžiniškame Hiustone apstu vietų, kurias verta aplankyti. Keletas jų: 

  • Menil Collection – muziejus, kuriame eksponuojama įspūdinga archeologinių eksponatų kolekcija, nuo ledynmečio laikų raižinių iki Pablo Picasso ar Andy Warhol šedevrų;
  • Buffalo Bayou Park – didžiulė žalioji erdvė poilsiui, sportui, meno parodoms ir kitiems laisvalaikio užsiėmimams;
  • Houston Museum of Natural Science – didžiulis gamtos istorijos muziejus, kurį visą apžiūrėti vienu ypu yra beveik neįmanoma;
  • Hermann Park – japoniško sodo, miniatiūrinio traukinio Hiustono zoologijos sodo namai;
  • Rothko Chapel – XX a. 7 deš. pastatyta ekspresionistinė koplyčia, skirta ramiai kontempliacijai.

Ko paragauti Hiustone?

Dar praeito amžiaus pabaigoje, Hiustonas vadintas JAV „valgymo restoranuose sostinė“ – būtent hiustoniečiai restoranuose valgo dažniau, nei bet kurio kito JAV miesto gyventojai. Dėl to galite būti tikri, kad maisto pasirinkimas ir kainos Hiustone yra tikrai geros.

Lankydamiesi Hiustone turite paragauti oficialaus Teksaso patiekalo – čili ir teksasietiškos jo variacijos chili con carne, gaminamo iš maltos jautienos su pupelėmis ar ryžiais, tiekiamo kartu su Fritos kukurūzų traškučiais. Dar vienas Hiustone ypač mėgstamas patiekalas yra fajitas – kepta mėsa, tiekiama taco laiveliuose arba ant tortilla paplotėlių kartu su įvairiomis daržovėmis.

Dažnas hiustonietis labai mėgsta kepti mėsą ant grotelių, todėl, lankydami Hiustoną vasarą, nepraleiskite galimybės paragauti sultingo kepsnio ar šonkauliukų.

Populiarūs viešbučiai Hiustone

Hiustono lankytojai turėtų būti patenkinti mieste esančia nakvynės variantų įvairove. Comfort Suites Northwest Houston at Beltway, įsikūręs miesto širdyje, siūlo ne tik erdvius, šiuolaikiškus kambarius su visais būtinais patogumais (įskaitant ir mikrobangų krosnelę bei šaldytuvą), bet ir aukščiausią aptarnavimo kokybę. Nakvynės kaina dviems prasideda nuo 80 eurų. Red Roof Inn Houston yra šeimoms ir gyvūnėliams draugiškas viešbutis ir tuo netruksite įsitikinti. Tarp viešbučio siūlomų patogumų yra kambariai su mikrobangų krosnelėmis ir šaldytuvais, lauko baseinas ir kas rytą ruošiama šviežia kava. Nakvynės kaina dviems – 65 eurai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Hiustoną

Oro uostai: George Bush tarptautinis oro uostas (37 km nuo miesto centro). Tiesioginiai lėktuvo skrydžiai iš Miuncheno, Londono, Amsterdamo, Frankfurto ir kt.

William P. Hobby oro uostas (11 km nuo miesto centro). Tiesioginiai lėktuvo skrydžiai tik iš kitų JAV miestų.

Laiko juosta: UTC-6, todėl laikrodį reikės pasukti aštuoniomis valandomis atgal.

Valiuta: doleris (USD)

Gyventojų skaičius: 2,325,502

Plotas: 1,651 km2

Viešasis transportas Hiustone

Toks metropolis kaip Hiustonas negalėtų funkcionuoti be gerai išvystyto viešojo transporto tinklo. Vienkartiniai metro ir autobuso bilietai kainuoja vos 1.25 $, tačiau kelionė bus kur kas lengvesnė, jeigu įsigysite Hiustono transporto kortelę Q Card. Su ja už to paties bilieto kainą persėsti į kito maršruto autobusą arba traukinį galėsite net tris valandas po pirmojo bilieto pasižymėjimo.

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai