Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Majamį

Pigūs skrydžiai į Majamį

 

Pigūs skrydžiai į Majamį – įspūdingomis istorijomis pagarsėjusį Jungtinių Amerikos Valstijų miestą. Saulėtame Majamyje apsilankyti trokšta kiekvienas... Saulėtos dienos šiame, Floridos valstijoje esančiame mieste neprailgs ir privers jus pamiršti skubantį laiką. Pigūs bilietai į Majamį – kruizinių laivų namus, poilsio ir atgaivos tvirtovę. Pasinaudokite paskutinės minutės bilietų akcijomis ir nuolaidomis – įspūdžiai garantuoti!

Kodėl keliauti? Majamis – didžiulis, turistų mėgstamas kurortas, kuris nenuvils nė vieno poilsinių kelionių mėgėjo. Drįstame teigti, kad šio miesto pagrindinis akcentas – nuostabaus grožio paplūdimiai, kuriuos puošia Art Deco architektūra. Kino filmuose įamžintas South Beach yra populiariausia vietinių ir turistų lankoma vieta vasarą, nors žiemos sezonu šio paplūdimio peizažas ne ką mažiau nuvilia. Pigūs skrydžiai į Majamį! Ar galite patikėti?

Kada keliauti? Dėl savo subtropinio klimato, Floridoje dominuoja šilti, bet truputį lietingi orai. Palankiausia vykti rudens ar žiemos sezonu – čia oro temperatūra svyruoja nuo 26°C - 29°C, o naktimis nuo 15°C - 22°C. Tokiu metu yra mažesnė lietaus tikimybė, todėl galėsite be rūpesčių leistis į nuotykius saulėtame Majamyje.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Majamyje nustebins vos tik atvykus. Art Deco rajono architektūra nukels jus į senosios Floridos istoriją – pasivaikščiokite šiuo rajonu ir dairykitės į pastelinėmis spalvomis puoštus pastatus, o vėliau atsipalaiduokite vienoje iš šio rajono kavinių skanaudami Pina Colada. Majamio zoologijos sode susipažinkite su laukiniais gyvūnais, gyvenančiais laisvoje aplinkoje – čia neegzistuoja aptvarai. Įsiamžinkite prie vieno iš seniausių dangoraižių pietryčių Amerikoje – Biscayne bulvare esančio The Freedom Tower, kuriame šiuo metu yra įsikūręs šiuolaikinio meno centras.

 Skrydziai i Majami

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Majamį:

Šeimos atostogos: ilgai planuotas atostogų laikas saulėtajame Majamyje gali tapti realybe pasinaudojus pigių skrydžių bilietų akcijomis! Ruoškitės į tolimą kelionę su šeima – tai suartina ir priverčia džiaugtis vieno kito kompanija. Majamis jums siūlys įvairių pramogų visai šeimai – nuvykite į neturintį aptvarų zoologijos sodą, kuriame pamatysite nevaržomą laukinių gyvūnų pasaulį!

Draugų kelionė: netikėjote galimybe vykti į Majamį su draugais? Pigūs skrydžių bilietai – tai galimybė įgyvendinti savo svajones! Pailsėti į Floridos valstijoje esantį miestą, leisti pamiršti visus kamuojančius rūpesčius ir smagiai praleisti laiką – tai Majamio darbas. Vakarėjant pastebėsite turistų srautus judant į vieną mėgstamiausių ant pastato stogo įsikūrusio Downtown & Brickell vadinamo rooftop baro. Čia siautulingai praleisti laiko ir tuo pačiu pasimėgauti Majamio panorama galės kiekviena draugų kompanija!

Romantikams: keliauti dviese į stebuklingąjį Majamį - pavydėtina išvyka! Čia netrūks ramių lankytinų vietų, mistiškų gamtos vaizdų ir jaukių pasisėdėjimo vietų, kuriose galėsite ramiai pabaigti dieną bei pasiruošti artėjančiais nuotykiais. Mėgaukitės karštomis saulės voniomis ir prikaustančiu vaizdu į vandenyno tolius Miami Beach, o Rusty Pelican Miami vakarieniaudami palydėkite saulę ir įsiminkite jos apšviečiamą Majamio grožį.

Senjorams: netikėtos atostogos tolimajame Majamyje? Ar galite patikėti šia idėja? Mes galim ir viliamės, kad tai yra vienas iš jūsų tikslų! Pigiau nuvykti į paplūdimių terapijomis garsėjantį kraštą siūlome čiupti bilietų nuolaidas ir pradėti planuoti nepamirštamą atostogų laiką! Šiame pasaulio kampelyje galėsite ne tik pasimėgauti neskubančiu laiku, bet ir pasisemti kultūrinės patirties miesto muziejuose. Rekomenduojame aplankyti Pérez Art Museum Miami, kuriame pamatysite XX ir XXI amžiaus meno kūrinius, o pasimėgauti Art Deco architektūra puoštais pastatais siūlome pasinaudoti populiariomis ekskursijomis.

Etiketas ir bendravimo kultūra Majamyje

Sklando gandai, kad Majamio gyventojai yra vieni iš nemandagiausių žmonių Amerikoje, tačiau nepriimkite to už gryną pinigą! Majamyje daug dėmesio skiriama detalėms nuo aprangos iki to, kaip užsisakoma kava. Nenustebkite, jei užmezgus pažintį su vietiniu gyventoju, būsite pabučiuoti į skruostą – tai visiškai įprastas pasisveikinimas atsipalaidavusiame Majamyje!

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Majamį

Oro uostai Majamyje. Pigūs skrydžiai į Majamį nuskraidins jus į pagrindinį miesto oro uostą Majamio tarptautinį oro uostą. Miestą taip pat aptarnauja Fort Lauderdale-Hollywood tarptautinis oro uostas.
Laikas Majamyje: laiko juosta UTC-5, todėl laikrodį reikės pasukti atgal 7 valandomis.
Valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose: doleris (USD).
Gyventojų skaičius Majamyje: beveik 400 tūkstančių.
Majamio plotas: 143 km².
Majamio įkūrimo data. Majamis oficialiai įgijo miesto statusą 1896 metų liepos 28-ąją.

Viešasis transportas Majamyje

Puikiai išplėtota viešojo transporto sistema Majamyje reiškia, kad iš visų Floridos miestų būtent Majamio gyventojai dažniausiai važinėja viešuoju transportu. Šiame mieste be taksi rasite keturis susisiekimo būdus: keleivinius traukinius (TriRail), greituosius traukinius (Metrorail), automatinius traukinius (Metromover) bei autobusus (Metrobus). Nedideli Metromover traukiniai primena tramvajus, tačiau Majamyje jie važinėja bėgiais, įrengtais virš gatvių. Taigi pasirinkimų daug, todėl verta kelionės maršrutą susiplanuoti iš anksto!

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai