Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Santą Cruz

Pigūs skrydžiai į Santą Cruz

Santa Kruzas yra nedidelis pajūrio miestas Kalifornijos valstijos vidurio vakaruose. Šis miestas geriausiai žinomas kaip kontrakultūros sostinė su bohemiška, jaunatviška atmosfera, švariais paplūdimiais ir smagiomis pasilinksminimo vietomis. Pajūrio gyvenimo stilius ir į menus bei humanitarinius mokslus susitelkęs Kalifornijos Santa Kruzo universitetas pritraukia tūkstančius jaunuolių iš viso pasaulio, tačiau neapsigaukite – čia visiškai normalu į paplūdimį ateiti ne demonstruoti madų ar savo kūno, o, užsimaukšlinus megztinį, ramiai atsipalaiduoti. Domina pigūs skrydžiai į Santa Kruzą? Neieškokite pasiteisinimų ir pirmyn!

Kodėl verta vykti į Santa Kruzą

Santa Kruzas jau nuo praeito amžiaus vidurio buvo savotiškas miestas – jame mielai būriavosi šešto dešimtmečio bytnikai ir septinto dešimtmečio kontrakultūros gėlių vaikai. Liberalistinės pažiūros ir atsipalaidavusi ideologija daro šį miestą panašų į laiko mašiną, nukeliančią į XX a. Eklektiškas, spalvingas ir šiek tiek chaotiškas jaunimas plūsta į šį miestą iš viso pasaulio būtent dėl jo geros atmosferos.

Reikalingi dokumentai vykstant į Santa Kruzą

Keliaujant į Santa Kruzą, Lietuvos Respublikos piliečiams yra reikalingas galiojantis pasas. Jeigu kelionė truks iki 90 dienų, viza nebus reikalinga, tačiau prireiks turėti elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą.

Kada lankyti Santa Kruzą

Santa Kruze visus metus vyrauja švelnus klimatas – vėsios, drėgnos žiemos ir šiltos, daugiausia sausos vasaros. Kadangi Santa Kruzas netoli Monterey įlankos, vasaros naktimis ir rytais yra įprasta išvysti rūką ir apsiniaukusį dangų. Taip pat šiame mieste ypač jaučiama bobų vasara – dažnai šilčiausia metų temperatūra užfiksuojama būtent rudenį. Dėl šių priežasčių Santa Kruzas lankomas visus metus, tačiau labiausiai rekomenduojame į jį vykti vasarą ir rudenį.

Lankytinos vietos Santa Kruze

Santa Kruze svarbiau ne konkrečios lankytinos vietos, bet visas miesto pojūtis. Vis dėlto, yra keletas vietų, kurias išvysti savo akimis tiesiog būtina. Santa Cruz Beach Boardwalk yra Vakarų pakrantės seniausias pramogų parkas – 1907 metais atidarytas parkas pasižymi originalia Americana atmosfera. Cukraus vatos kvapas susimaišo su lengvu, sūriu jūros oro kvapu ir sudaro nepakartojamą įspūdį. Mystery Spot yra visiškai kičinis, bet visai nedaug nuo 1940 metų pasikeitęs turistinis taškas – tokius traukos centrus mes matome tik filmuose, o dabar pamatyti galite ir Santa Kruze! Na, o Natural Bridges State Beach puikiai tiks saulėlydžiams.

Ko paragauti Santa Kruze?

Kalifornijos valstijos virtuvė yra įkvėpta meksikietiškos ir ispaniškos virtuvės, taip pat jaučiama Rytų Azijos, Vakarų Europos virtuvių įtaka. Kalifornietiškas maistas puikiai atspindi bendrą visos valstijos sveikatingumo ir dvasingumo filosofiją. Dėl to, California fusion virtuvė, pabrėžianti šviežio, lengvo, sveiko maisto svarbą yra tokia populiari šioje valstijoje. Lankydamiesi Santa Kruze, nepabijokite užeiti į jų greitojo maisto restoranus, išbandyti maisto furgonėlių užkandžius – beveik kiekvienas jų siūlo kokias nors ypatingas variacijas ar neragautus skonius.

Populiarūs viešbučiai Santa Kruze

Visas pastangas dėl svečių atsipalaidavimo dedantis Beach Street Inn and Suites, įsikūręs visai netoli Santa Cruz Beach Boardwalk bei Mark Abbot Memorial Lighthouse, siūlo kambarius su visais būtinais patogumais – įskaitant šaldytuvą ir mikrobangų krosnelę – taip pat baseiną, jacuzzi ir stilingą laužavietę. Romantiškos nakvynės kaina dviems – nuo 150 eurų. Viešbutis Mission Inn siūlo net 53 erdvius kambarius su visais patogumais ir netgi nemokama kava kambariuose bei pusryčiais ryte – nakvynės kaina dviems prasideda nuo 110 eurų. Puikus kainos ir kokybės derinys yra Ocean Pacific Lodge, kurio kambariuose rasite viską, ko reikia geroms, patogioms atostogoms. Nakvynės kaina dviems nuo 89 eurų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Santa Kruzą

Oro uostai: Norman Y. Mineta San Jose tarptautinis oro uostas, tiesioginiai lėktuvo skrydžiai iš Londono, kitų JAV miestų ir Rytų Azijos. Monterey regioninis oro uostas, tiesioginiai lėktuvo skrydžiai iš kitų JAV miestų. San Francisco tarptautinis oro uostas, tiesioginiai lėktuvo skrydžiai iš Londono, Helsinkio, Frankfurto ir kt.

Laiko juosta: UTC -8, todėl laikrodį reikės pasukti 10 valandų atgal.

Valiuta: doleris (USD)

Gyventojų skaičius: 59,946

Viešasis transportas Santa Kruze

Miesto centras yra draugiškas pėstiesiems – nuo jo lengvu žingsneliu pajūrį pasieksite per 20 minučių. Autobusų bilietai Santa Kruze nebrangūs, viena kelionė suaugusiam kainuoja 1.50 $. Vienos dienos bilietas su neribojamomis kelionėmis kainuos vos 4.50 $.

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai