Pigūs skrydžiai į JAV

Pigūs skrydžiai į Jungtines Amerikos Valstijas. Kiekvienas keliautojas ne kartą yra pasvajojęs apie tolimąją, svajonių Ameriką... Atostogos šioje šalyje kupinos netikėtumų, įdomių pažinčių ir neįkainojamų įspūdžių. JAV didybė stulbina, todėl pigiau keliauti patariame išnagrinėjus žemėlapį ir nusistačius kryptį. Šiltasis Majamis ar gyvasis Niujorkas? Pigūs lėktuvų bilietai į stulbinančią Ameriką – kvietimas pažinti pasaulį!

Kodėl keliauti? Kelionė į Jungtines Amerikos Valstijas mėgstantiems įvairovę ir pasirinkimų gausą. JAV šiuo metu priklauso 50 valstijų – viską pamatyti sunku, bet rinktis tikrai yra iš ko! Poilsinių ir egzotinių kelionių mėgėjus stebins saulėtieji Havajai, o laukinis Teksasas džiugins savo unikalia gamta. Pigūs skrydžiai, paskutinės minutės akcijos ir nuolaidos suteiks galimybę paskęsti Amerikos platybėse.

Kada keliauti? Klimatas ir oro temperatūra priklauso nuo vietos kurią norėsite aplankyti. Karštieji Havajai ar Kalifornija stebins savo saulėtomis dienomis, o Niujorkas ar Masačiusetsas pavasariška gaiva ir melancholišku rudeniu.

Ką pamatyti? Jungtinės Amerikos Valstijos kupinos nuotykių ir neįtikėtinų istorijų. Trokštate pailsėti ir pamiršti laiką? Keliaukite į Havaii – pasimėgaukite karštomis saulės voniomis paplūdimiuose ir išsisaugokite Waimea Canyon State Park vaizdus savo atmintyje. Keliaudami vakarinėje Amerikos dalyje nepamirškite aplankyti Vašingtono, o rytuose jūsų lauks – Niujorkas ir Florida. Pigūs skrydžiai į nepakartojamą Ameriką – nėra ko laukti!

JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai