Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į JAV

Pigūs skrydžiai į Jungtines Amerikos Valstijas. Kiekvienas keliautojas ne kartą yra pasvajojęs apie tolimąją, svajonių Ameriką... Atostogos šioje šalyje kupinos netikėtumų, įdomių pažinčių ir neįkainojamų įspūdžių. JAV didybė stulbina, todėl pigiau keliauti patariame išnagrinėjus žemėlapį ir nusistačius kryptį. Šiltasis Majamis ar gyvasis Niujorkas? Pigūs lėktuvų bilietai į stulbinančią Ameriką – kvietimas pažinti pasaulį!

Kodėl keliauti? Kelionė į Jungtines Amerikos Valstijas mėgstantiems įvairovę ir pasirinkimų gausą. JAV šiuo metu priklauso 50 valstijų – viską pamatyti sunku, bet rinktis tikrai yra iš ko! Poilsinių ir egzotinių kelionių mėgėjus stebins saulėtieji Havajai, o laukinis Teksasas džiugins savo unikalia gamta. Pigūs skrydžiai, paskutinės minutės akcijos ir nuolaidos suteiks galimybę paskęsti Amerikos platybėse.

Kada keliauti? Klimatas ir oro temperatūra priklauso nuo vietos kurią norėsite aplankyti. Karštieji Havajai ar Kalifornija stebins savo saulėtomis dienomis, o Niujorkas ar Masačiusetsas pavasariška gaiva ir melancholišku rudeniu.

Ką pamatyti? Jungtinės Amerikos Valstijos kupinos nuotykių ir neįtikėtinų istorijų. Trokštate pailsėti ir pamiršti laiką? Keliaukite į Havaii – pasimėgaukite karštomis saulės voniomis paplūdimiuose ir išsisaugokite Waimea Canyon State Park vaizdus savo atmintyje. Keliaudami vakarinėje Amerikos dalyje nepamirškite aplankyti Vašingtono, o rytuose jūsų lauks – Niujorkas ir Florida. Pigūs skrydžiai į nepakartojamą Ameriką – nėra ko laukti!

Reikalingi dokumentai JAV

Keliaujant į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams reikalingas pasas. Keliaujantiems iki 90 dienų laikotarpiui viza nėra reikalinga, užtenka gauti tik elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą, kurį su savimi rekomenduojama turėti atspausdintą, kadangi jį reikės pateikti oro uoste.

Ko paragauti JAV?

Tikriausiai fiziškai neįmanoma išragauti visų tradicinių, Amerikos gyventojų pamėgtų patiekalų. Yra keletas patiekalų, dėl kurių verta keliauti į šią šalį. Ne paslaptis, kad mėsainiai yra vienas populiariausių užkandžių ar net pagrindinių patiekalų Amerikoje. Šalia jo į eilę rikiuojasi dešrainiai ir picos. Įvairiausių šio greito, sotaus maisto versijų rasite kiekviename maisto vagonėlyje. Ir žinoma, ant barbekiu kepti šonkauliai, vištienos sparneliai ir kita mėsa.

Populiarūs viešbučiai JAV

Priklausomai nuo valstijos ir miesto kuriame apsistosite, JAV viešbučių kainos gali smarkiai skirtis. Viešbučių kainos gali svyruoti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų už naktį. Keliaujantiems į sostinę Niujorką reikia pasiruošti, nakvynės viešbutyje kaina prasideda nuo 100 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra JAV

Amerikiečiai draugiški ir dažniausiai malonūs žmonės. Norint palaikyti malonų bendravimą reikia laikytis keleto paprastų taisyklių. Niekada nevėluokite – tai laikoma itin nemandagiu elgesiu. Sveikindamiesi paspauskite ranką, o lankantis parduotuvėse pasisveikinkite ir atsisveikinkite su personalu. Rūkantys asmenys turėtų atsižvelgti į ženklus – stebėkite, kur rūkymas yra leidžiamas, o kur uždraustas ir laikykitės reikalimų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į JAV

Tiesioginiai skrydžiai į JAV iš Lietuvos oro uostų nėra galimi. Tačiau galite rinktis pigius skrydžius su persėdimu. Tiesioginiai skrydžiai į Ameriką yra vykdomi tik iš didžiųjų Europos oro uostų. Nepamirškite prieš keliaudami banke ar valiutos keitykloje išsikeisti eurų į dolerius. Daugumoje vietų tikrai galėsite atsiskaityti bankinėmis kortelėmis, tačiau gali prireikti ir smulkių.

Viešasis transportas JAV

Jungtinėse Amerikos Valstijose viešasis transportas ir susisiekimas tarp miestų, valstijų yra puikiai išvystytas. Miestuose galėsite naudotis autobusais, metro, taksi paslaugomis kurios yra ypač pamėgtos sostinėje. Tarp miestų, valstijų galėsite keliauti naudodamiesi autobusais, traukiniais.JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai