Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Ryga  Niujorkas

New York, New York!

Nuo Times Square aikštės Centrinio parko iki Volstryto gatvių Niujorkas pulsuoja neišsenkančia energija. Šią kelionę gali būti sunku suplanuoti dėl visų lankytinų vietų, muziejų bei istorinių paminklų gausos. Todėl siūlome kelias lankytinas vietas, kurių neturėtumėte pamiršti. >>>

New York, New York!

Nuo Times Square aikštės Centrinio parko iki Volstryto gatvių Niujorkas pulsuoja neišsenkančia energija. Šią kelionę gali būti sunku suplanuoti dėl visų lankytinų vietų, muziejų bei istorinių paminklų gausos. Todėl siūlome kelias lankytinas vietas, kurių neturėtumėte pamiršti.

Lyg filme

Kiekviena lankytina vieta, kurią aplankysite, tikriausiai jau ne kartą buvo matyta kino filmuose. 9/11 memorialas žuvusiems per teroro išpuolius Amerikoje. 30 pėdų aukščio didžiausi žmogaus rankomis sukurti kriokliai. Žinoma, negalite praleisti Niujorko simbolio Empire State Building pastato. Jei išdrįsite kilti į 102 aukštą, turėsite galimybę pamatyti viso miesto panoramą.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Pica – ikoninis maistas

Niujorkiečiai pamišę dėl dešrainių, bagečių bei kito greitojo maisto. Tačiau labiausiai jie mėgsta picą. Kiekviename rajone galite gauti tikrai neblogos ir kokybiškos picos. Tik nepraleiskite galimybės paragauti jos vietose, kurios jau tapo legendomis, pavyzdžiui, Di Fara Pizza, Totonno’s ir Lombardi’s Pizza. Jos dešimtmečiais pritraukia minias lankytojų dėl savo autentiškumo, kokybės ir skonio.

Vienas iš brangiausių miestų

Nusipirkę lėktuvo bilietus, nusiteikite, kad keliaujate į vieną iš brangiausių miestų. Vakarienė dviem restorane kainuos beveik 100 dolerių, o viešojo transporto bilietas apie 3 dolerius. Tai nebus pigiausia, tačiau viena iš įspūdingiausių ir įdomiausių kelionių jūsų gyvenime.

Didžiausia Rytų Europos sostinė

Nuo įspūdingų bažnyčių bei katedrų iki šviežio maisto turgaus ir nuostabaus senamiesčio Ryga turi viską, ko reikia įsimintinai viešnagei. Miestas, kuris suteiks jums gausybę įspūdžių bei gerų emocijų. >>>