Pigūs skrydžiai į Singapūrą

ĮKVĖPIANTIS SINGAPŪRAS!

Įsivaizduokite - Jūsų kūną sutinka visus metus miestą lepinanti saulė ir šiluma, tuo pat metu užvertę galvą sveikinatės su įspūdinga miesto futuristine architektūra, o kultūrų įvairovė įtraukia ir sužavi taip, kad jaučiatės it kitoje planetoje! Tai - įkvepiantis Singapūras, kurį aplankyti dabar vilioja itin patrauklūs skrydžių pasiūlymai.

Kodėl keliauti?

Tai -  viena moderniausių valstybių pasaulyje.  Unikalios inovacijos, neįtikėtinas modernumas,  ideali tvarka, stebinanti švara – tai, kas geriausiai apibūdina šį ypatingą svajonių kraštą.

Keliautojai kalba, jog Singapūras – tai lyg žvilgsnis į ateitį.  Todėl net ir kelionė į tokį miestą prasideda taip pat maloniai - idėjų pasisemti skraidina vienos geriausių oro linijų bendrovių pasaulyje, dažnai klientams suteikdamos įvairias nuolaidas ir akcijas.

Kada keliauti?

Įkvėpkite – Singapūrą Jūs iš tiesų galite lankyti bet kuriuo, Jums patogiu, metų laiku! O dabar iškvėpkite, vienas prabangiausių pasaulio miestų įkurtas prie pusiaujo, todėl klimatas čia beveik toks pat ištisus metus (apie 30-32 dieną ir 26-28 naktį). Tiesa, nuraminsime.  Pailsėti nuo lietuviams neįprastos šilumos tikrai rasite kur - vietiniai dievina oro kondicionierius!

Ką pamatyti?

Singapūre – neįprasta kultūrų įvairovė, tad jeigu planuojate savo laiką, oro uoste įsigykite žemėlapį – tai tikrai palengvins Jūsų viešnagę.  Beje, mes rekomenduojame puikiai išvystytą viešąjį transportą, o norint patogumo – Jums padės „Uber“ programėlė, mat jos paslaugos Singapūre taip pat labai nebrangios ir patogios.

O tuomet - leiskitės į nuotykius! Aplankykite spalvingą China Town kvartalą ir mėgaukitės nuostabiais patiekalų aromatais, sustokite ties Buddha Tooth Relic Temple ir pasinerkite į nepažintos kultūros tradicijas, aplankykite Little India - indų etninės kultūros centras suvilios prieskonių kvapais ir galiausiai - Kampong Glam, rajonas, kuriame galėsite pasimėgauti ramesne aplinka.

Šeimos atostogos:

Pigių skrydžių bendrovės siūlo pasakiškas galimybes leistis į kelionę kartu su visa šeima! Atvykę susižavėsite Singapūro simboliu – Merlionu, o pasaką primins Universal Studios Singapore teminis parkas, jame galėsite susitikti net su filmukų personažais! Jeigu šeimoje yra vyresnių, nukeliaukite į naktinį Night Safari zoologijos sodą!

Draugų kelionė:

Singapūras – labai gera paskutinės minutės idėja! Girdėjome, jog oro linijos teikia specialius pasiūlymus studentams. Nereikia ir sakyti, jog šis miestas – tikras linksmybių ir atradimų šaltinis: Swissotel Helipad - klubas ant sraigtasparnių nusileidimo tako, pasilinksminimų Clarke Quay rajonas bei žymusis Marina Bay Sands baseinas su miesto panorama ir, žinoma, nauja Jūsų nuotrauka socialiniame tinkle! Ar dar reikia ką nors pridurti?

Romantikams: Singapūras alsuoja romantika - kvapą gniaužianti miesto panorama atsiveria bene nuo kiekvieno restorano, su, kaip priklauso - gera muzika. Tyliam ir net paslaptingam vakarui puikiai tiks Singapūro sodai, ten tarp viršūnių net įrengtas pasivaikščiojimo takas!

Senjorams: Turbūt galvojate, kad ši Pietryčių Azija per judri. Leiskite nustebinti – paprastai keliautojai Singapūrą apibūdina štai taip – švari, taiki ir jauki. Leiskite sau pasimėgauti įspūdinga meno aplinka – nacionaliniu, meno ar istorijos muziejais. Šypsokitės, nes pigių skrydžių bendrovės jau turi puikių pasiūlymų!

 

 Komentarai