Pigūs skrydžiai į Slovėniją

 

Pigūs skrydžiai į Slovėniją – ieškantiems ramaus poilsio Europoje. Kelionės į Slovėniją metu atsipalaiduokite kalnų apsuptyje, nuostabaus kraštovaizdžio glėbyje. Lankytinos vietos Slovėnijoje pakerės jūsų akis nuostabiais vaizdiniais, o patirtos pramogos, gerai praleistas laikas - ilgai išliks atmintyje.

Kodėl keliauti? Kelionė į Slovėniją - vis populiarėjanti tarp keliautojų ir poilsiautojų. Kalnų dydžiais ir gamtos panorama visai nenusileidžianti Šveicarijai, Italijai ir kitoms Europos šalims. Ramybė, tvyranti ore, padės jums atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienės rutinos.

Kada keliauti? Orai Slovėnijoje - labai permainingi. Sausio mėnesį vidutinė temperatūra -2 oC, o liepą - 21 oC, vyrauja žemyninis klimatas t.y. karštos vasaros ir šaltos žiemos. Temperatūra Slovėnijoje keičiasi pagal metų laikus, o tai labai svarbu žinoti prieš planuojantis kelionę. Norintiems poilsio ir gero oro labiau patartina rinktis vasaros sezoną, o norintiems kopti į kalnus ir patirti ekstremalius pojūčius -  puikiausiai tiks žiemos sezonas.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Slovėnijoje neabejotinai paliks jums neišdildomą įspūdį. Lengviau orientuotis padės Slovėnijos žemėlapiai, kuriuos siūlo įsigyti Slovėnijos oro uostas, o mes siūlome: pasivaikščioti bei išgerti kavos Slovėnijos sostinėje, Liublianoje. Tai pat siūlome skirti dieną nuotykiams ir nuvykti į lankytojams pritaikytus urvus, itin pamėgtus kalnų žygeivių. Ypač rekomenduotina pasigrožėti alpių kalnų vaizdais iš Logaro slėnio bei atsipalaiduoti viename populiariausių Slovėnijos kurortų – Bledo miestelyje, įsikūrusio greta ežero.

Pigūs-skrydžiai-į-Slovėnija

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Slovėniją:

Draugų kelionė: Lankytinos vietos Slovėnijoje - pilys, menančios seniausius laikus bei gamta, nepaliekanti abejingų! Ne tik smagiai praleisite laiką draugų būryje, bet ir išvysite vaizdų bei išgirsite pasakojimų, kokių dar neregėję ir negirdėję. Vakarus galėsite drauge praleisti prie gražiausių Slovėnijos ežerų ir pasigėrėti nuostabiausiais gamtos vaizdais, stovyklauti su palapinėmis. Argi tai ne puiki proga keliauti pigiau?

Žygių į kalnus mėgėjams: Tikrai turime kuo nustebinti žygių į kalnus mylėtojus Slovėnijoje! Julijos alpės tęsiasi į šiaurės rytus Italijos ir Slovėnijos teritorijomis, kuriose riogso Vintgaro tarpeklis ir driekiasi Radovnos upė. Neužmirštami nuotykiai garantuoti!

Šeimos atostogos: Šeimai turime ypatingą pasiūlymą kaip atsipalaiduoti t.y. terminiai kurortai su puikiomis sąlygomis. Daugelyje šalių žinomi Slovėnijos kurortai traukia visus atvykti ir ne tik gerai pailsėti, atgauti jėgas, bet ir sustiprinti sveikatą. Pigūs skrydžiai į Slovėniją bei siūloma žema kaina padės jums sutaupyti bilietams. Pasinaudokite proga ir daugiau skirkite sveikatos gerinimui.

Romantikams: Norintiems sumainyti vestuvinius žiedus poroms tobulai tinka Bledo ežero saloje stovinti Šv. Mergelės Marijos bažnyčia su besistiebiančiu varpinės bokštu. Legenda teigia, jog sėkmingos santuokos garantas – tai jaunikio ištvermė nešant jaunąją 99 laiptelius, kopiančius į statų bažnyčios kalną. Į Bledo salą plukdo tradiciniai laiveliai – pletnos.

Norintiems keliauti pigiau - pigių skrydžių bendrovės visada siūlo prieš perkant bilietus pasidomėti kokios tuo metu yra nuolaidos, akcijos. Nemėgstantiems planuoti kelionės iš anksto, dažnai pasitaiko žema kaina parduodami paskutinės minutės bilietai. Svarbu pasidomėti, kokios nuolaidos, akcijos ir lėktuvo bilietai į Slovėniją jau jūsų kišenėje, nepermokant didelės sumos – primena pigių skrydžių bendrovės.

Komentarai