Pigūs skrydžiai į Kambodžą

Pigūs skrydžiai į Kambodžą – ar galite patikėti? Prie Tailando įlankos esanti valstybė, ribojasi su Laosu, Vietnamu ir Tailandu. Tai vieta, kurioje jūsų atostogos įgaus ypatingą atspalvį – šventyklų gausa ir jų grožis užburs ir privers pamilti šį nuostabų pasaulio kraštelį. Pigių bendrovių siūlomi lėktuvų bilietai – galimybė nuvykti į įtraukiančią Kambodžą!

Kodėl keliauti? Khmerų gyventojų gimtinė žavi savo unikalumu – nepaprasta kultūra ir kitoks gyvenimo būdas sužavės. Ši šalis kerės savo gamtos vaizdais, istoriniais palikimais ir ramins jaukia atmosfera. Įdomios ir lankytinos vietos šioje valstybėje stulbins kitokiais architektūriniais sprendimais nei mums įprasta – šventyklomis garsėjantis šis pasaulio kampelis supažindins su induizmu, budizmu ir įdomia Kambodžos kultūra. Pigūs paskutinės minutės bilietai, akcijos ir nuolaidos suteikia progą aplankyti nematytą Kambodžą!

Kada keliauti? Kambodžos klimatas – tropinis. Šioje šalyje būdingas drėgnas ir sausas sezonas – pigiau keliauti patariame gegužės-spalio mėnesį, mat šiuo metu šalyje mažiau turistų ir kainos nesikandžioja, o mėgstantiems karštas vasaros dienas tai bus puikus metas jomis pasimėgauti.

Ką pamatyti? Viską! Nacionalinis Phnom Penh oro uostas įsikūręs netoliese miesto centro, todėl pasinaudoję įdomiąja transporto priemone tuk tuk ar paprastu taksi greitai pasieksite sostinės širdį. Šalia Mekongo ir Tonle Sapupių esantis miestas žavės savo teikiamais malonumais – Nacionalinis meno muziejus, kuriame eksponatai saugomi net nuo IV amžiaus, iš bet kurios miesto vietovės matomas Wat Phnom ar Sidabrinė pagoda, vietinių gyventojų vadinama Preah Vihear Preah Keo Morokat. Pigūs skrydžiai į Kambodžą vilioja turistus ir išpildo svajones pamatyti šį kraštą!

Komentarai