Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Kambodžą

Pigūs skrydžiai į Kambodžą – ar galite patikėti? Prie Tailando įlankos esanti valstybė, ribojasi su Laosu, Vietnamu ir Tailandu. Tai vieta, kurioje jūsų atostogos įgaus ypatingą atspalvį – šventyklų gausa ir jų grožis užburs ir privers pamilti šį nuostabų pasaulio kraštelį. Pigių bendrovių siūlomi lėktuvų bilietai – galimybė nuvykti į įtraukiančią Kambodžą!

Kodėl keliauti? Khmerų gyventojų gimtinė žavi savo unikalumu – nepaprasta kultūra ir kitoks gyvenimo būdas sužavės. Ši šalis kerės savo gamtos vaizdais, istoriniais palikimais ir ramins jaukia atmosfera. Įdomios ir lankytinos vietos šioje valstybėje stulbins kitokiais architektūriniais sprendimais nei mums įprasta – šventyklomis garsėjantis šis pasaulio kampelis supažindins su induizmu, budizmu ir įdomia Kambodžos kultūra. Pigūs paskutinės minutės bilietai, akcijos ir nuolaidos suteikia progą aplankyti nematytą Kambodžą!

Kada keliauti? Kambodžos klimatas – tropinis. Šioje šalyje būdingas drėgnas ir sausas sezonas – pigiau keliauti patariame gegužės-spalio mėnesį, mat šiuo metu šalyje mažiau turistų ir kainos nesikandžioja, o mėgstantiems karštas vasaros dienas tai bus puikus metas jomis pasimėgauti.

Ką pamatyti? Viską! Nacionalinis Phnom Penh oro uostas įsikūręs netoliese miesto centro, todėl pasinaudoję įdomiąja transporto priemone tuk tuk ar paprastu taksi greitai pasieksite sostinės širdį. Šalia Mekongo ir Tonle Sapupių esantis miestas žavės savo teikiamais malonumais – Nacionalinis meno muziejus, kuriame eksponatai saugomi net nuo IV amžiaus, iš bet kurios miesto vietovės matomas Wat Phnom ar Sidabrinė pagoda, vietinių gyventojų vadinama Preah Vihear Preah Keo Morokat. Pigūs skrydžiai į Kambodžą vilioja turistus ir išpildo svajones pamatyti šį kraštą!

Reikalingi dokumentai Kambodžoje

Keliaujantiems į šią šalį reikės pasirūpinti galiojančiu pasu, kuris nuo atvykimo į Kambodžą turėtų galioti ne mažiau nei 6 mėnesius. Lietuvos Respublikos piliečiams keliaujantiems į Kambodžą taip pat yra reikalinga viza. Dėl visų kilusių klausimų rekomenduojama kreiptis į artimiausią šalies atstovybę.

Ko paragauti Kambodžoje

Kambodžoje populiarus gatvės maistas, taigi, čia jo galėsite prisiragauti į valias. Itin sotus ir skanus pasirinkimas – populiarieji žuvies užkandžiai. Rekomenduojama paragauti pagamintų su kokosais ir kariu bei keptų bananų lapuose. Gali nuskambėti keistai, tačiau vienas populiariausių užkandžių, kurių turėtumėte paragauti Kambodžoje yra anties embrionas. Šis užkandis patiekiamas be jokio garnyro, tiesiog savo kiaušinyje. Jis yra labai vertinamas dėl savo sudėtyje turimų proteinų.

Populiarūs viešbučiai Kambodžoje

Viešbučių pasirinkimas šioje šalyje nėra labai didelis, tik pagrindiniuose kurortuose prie Siamo įlankos jis bus kiek didesnis. Kainos šioje šalyje tikrai nedidelės. Paprastų 3 žvaigždučių viešbučių kainos dviems asmenims nakčiai gali kainuoti vos nuo 20 Eur. Norintieji prabangos ir patogumo, gali rinktis viešbučius, kurių kainos prasideda nuo 100 Eur už naktį. Taigi, kiekvienas keliaujantis suras sau priimtiniausią nakvynės vietą.

Etiketas ir bendravimo kultūra Kambodžoje

Nors Kambodžos gyventojai yra labai svetingi žmonės, jie turi stiprius dvasinius ir socialinius principus, kurių atvykusiems reikia laikytis. Keliaujantiems po šventyklas rekomenduojama kūną uždengti ilgais drabužiais ir nepamiršti prieš įeinant nusiauti batų. Nedėvėkite maudymosi kostiumų paplūdimiuose neprisidengę skraistėmis ar rankšluosčiais.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Kambodžą

Pigūs skrydžiai į Kambodžą dar nėra dažnas dalykas. Tačiau labai pigu yra keliaujant pačioje šalyje. Rekomenduojama prieš kelionę pasiskiepyti ir pasitarti su šeimos gydytoju dėl profilaktinių vaistų nuo Maliarijos vartojimo esant Kambodžoje. Žinoma, eurus reikės išsikeisti į Kambodžos rielius. Tai galėsite padaryti valiutų keityklose. Kartais nutinka, kad grąža yra atiduodama padirbtais pinigais, todėl reikėtų būti atidiems.

Viešasis transportas Kambodžoje

Viešasis transportas šioje šalyje dar nėra pakankamai gerai išvystytas ir patogus, tačiau susisiekimui galėsite naudotis įvairiais keliavimo būdais. Vienas populiariausių būdų yra keliauti naudojantis rikšomis, tačiau yra ir autobusai, taksi paslaugos ir kita.Komentarai