Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Kubą

Reikalingi dokumentai Kuboje

Sakote, jog pigūs skrydžiai į Kubą tiesiog neegzistuoja? Skrendu.lt platformoje rasite Jums labiausiai tinkantį variantą! Šokite į lėktuvą ir aplankykite egzotiškąją Karibų salą! Vykstant  į Kubą trumpalaikiam vizitui ar turistiniais tikslais, viza yra nereikalinga, tačiau būtina turistinė kortelė ir pasas, kurio galiojimas turi būti ne trumpesnis nei 6 mėnesiai, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Rekomenduojama turėti kelionės ir sveikatos draudimą, kurį pripažįsta Kubos institucijos. Jį įsigyti Jums padės Skrendu.lt kelionių ekspertai. Pasinerkite į kubietiškos dvasios puoselėjamus malonumus: ritmiška muzika, šokiai, nacionaliniai patiekalai, cigarai... Atostogos taps nepamirštamos!

Ko paragauti Kuboje?

Oro linijų siūlomos akcijos ir nuolaidos dažnai stebina keleivius, todėl siūlome išnaudoti galimybę apsilankyti ir išragauti nepakartojamą Kubą! Dėl istoriškai susiklosčiusių aplinkybių, Kubos virtuvėje galima rasti ispaniškų, afrikietiškų ir karibų gastronomijos tradicijų:

La Caldosa – tai vienas mėgstamiausių kubiečių ir turistų gastronominių stebuklų arba kitaip – troškinys, apsimetantis sriuba. Šis patiekalas yra kubiečio virtuvės atspindys, mat juokaujama, jog sriuboje atsiras viskas, ką šeimininkė ras virtuvėje. Įprastai, la caldosa gaminama iš viščiuko, svogūnų, česnakų, oregano, jelapeno, morkų, saldžiųjų bulvių, aliejaus ir kumpio.

Bacalao a la Vizcaina – ispanų dovanota sūdyta menkė. Kubiečiai menkę gamina pagal senovinį baskų receptą kartu su aliejuje troškintomis daržovėmis ir prieskoniais. Patiekalas būtinai patiekiamas su kepta duona!

Ir paprastas, bet neprastas aistringos ir karštos kubietiškos žemės desertas – vaisiai! Juos kubiečiai patiekia pilnus arba pjaustytus gabaliukais. Dažnai vaisiai skanina įvairiausius pyragus.

Populiarūs viešbučiai Kuboje

Kuba yra neįtikėtinai spalvinga šalis, todėl išsvajotu ir nuotaikingu poilsiu bus apdovanotas kiekvienas. Kuboje apstu apartamentų ir viešbučių visiems keliautojų tipams, ypač populiarūs šie: Econo Lodge Cuba ar Holiday Inn ekonomiški viešbučiai. Skrendu.lt kelionių ekspertų komanda rekomenduoja Kuboje išbandyti prašmatnesnį poilsį suteikiančius viešbučius, tokius kaip Grand Memories Varadero Resort & Spa, Sercotel Club Cayo Guillermo ar Cayo Santa Maria.

Etiketas ir bendravimo kultūra Kuboje

Klausiate, ar kubiečiai gatvėse šoka salsą? Deja. Kubiečiai nuotaikingi, geranoriški žmonės, tačiau jų sielas vis dar tramdo laisvės stoka. Nors Kubos baruose ir skamba džiazo muzika, jie mieliau vakaroja įsitaisę savo jaukiuose namuose ar terasose gurkšnodami romą ir traukdami cigarą. Kubiečiai sako, kad džiaugiasi kiekviena diena. Planuojančius vykti į Kubą įspėjame – interneto Kuboje nėra, taigi, džiaugtis teks savo širdyje, o apie nuotrauką Facebook’e atostogų metu teks tik pasvajoti.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Kubą

Kuboje susipažinkite su temperamentingais vietiniais gyventojais, apžiūrėkite ispaniškąją architektūrą, nukeliaukite į Avenida del Puerto gatvėje esantį romo muziejų, orchidėjų sodą, didingą Kubos viešbutį, kuriame rinkdavosi mafijos atstovai ir Holivudo aktoriai. Pasigėrėkite baleto ir kabareto pasirodymais, aplankykite Hemingvėjaus dvarą, kuriame šiuo metu įrengtas rašytojui skirtas muziejus. Galų gale – pašokite salsą nuotaikingame vakarėlyje! Parvežkite namiškiams kubietiško romo ir cigarų arba melodingos šokių muzikos. Šilti orai keliautojus lepina – sezonas Kuboje tęsiasi visus metus. Vidutinė metų temperatūra – 29 °C šilumos.

Viešasis transportas Kuboje

Viešasis transportas Kuboje išplėtotas gan neblogai, tačiau turistams juo naudotis draudžiama, nors drąsesni atvykėliai rizikuoja. Klajojantiems atostogautojams gelbėja specialiai turistavimo tikslams įkurta įmonė „Viazul“, teikianti pervežimo paslaugas turistams. Keliautojai Kuboje dar gali rinktis kelionę taksi arba colectivos (taksi automobiliai, kuriuose telpa 5–6 žmones).Kubos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai