Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Vietnamą

Etiketas ir bendravimo kultūra Vietname

Iki šiol daug kam galbūt mažai pažįstama šalis, dabar Vietnamas tarp turistų yra viena iš populiariausių šalių. Vietnamo kultūrai ir etiketui didelę įtaką darė vietinė religija konfucianizmas. Pagrindinės vertybės Vietname: pagarba, ištikimybė bei nuoširdumas. Ypač daug pagarbos skiriama vyresnio amžiaus žmonėms.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Vietname

Oro uostai Vietname. Tan Son Nhat tarptautinis oro uostas yra pagrindinis ir daugiausiai keleivių priimantis Vietnamo oro uostas. Jis aptarnauja Ho Chi Minh miestą didžiausią šalies miestą. Antras pagal dydį Vietnamo oro uostas yra Noi Bai tarptautinis oro uostas Hanojuje, šalies sostinėje.

Laikas Vietname: laiko juosta UTC +7, todėl laikrodį reikės pasukti penkiomis valandomis į priekį.

Valiuta Vietname: Vietnamo dongas (VND).

Gyventojų skaičius Vietname: apie 94 milijonus.

Vietnamo plotas: 331 000 km².

Viešasis transportas Vietname

Pagrindinė viešojo transporto priemonė Vietname yra taksi. Tai yra patogiausia ir saugiausia priemonė keliauti po šalies miestus. Pagal tarptautinius standartus taksi kainos Vietname yra palyginti mažos, todėl juo naudotis ypač mėgsta turistai. Kadangi kitos viešojo transporto priemonės didelio pasitikėjimo nekelia, o ir dėl informacijos sklaidos problemų jos nėra populiarios, todėl nėra patartina keliauti miesto autobusais.Komentarai