Pigūs skrydžiai į Makedoniją

Pigūs skrydžiai į Makedoniją – kalnuotą Balkanų valstybę! Nepamirštamos akimirkos ir kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai – tinkamiausias kelionės apibūdinimas! Pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos, žemos kainos bei nuolaidos stebina savo klientus, o paskutinės minutės bilietai tirpsta akimirksniu.

Kodėl keliauti? Pažinkite šalies istoriją, paslaptingai persipynusią su romėnų, graikų ir osmanų kultūromis. Išvyskite turtingą religinį paveldą: vienuolynus, mozaikas ir freskas. Pasiruoškite, didžiausias Balkanų turgus, jaukūs restoranėliai, makedoniečių muzika, šokiai, vietinės gamybos vynas bei tradiciniai patiekalai pavers Jūsų kelionę svaigiu prisiminimu.

Kada keliauti? Klimatas – subtropinis. Orai vasarą karšti ir sausi, o žiemą oro temperatūra smarkiai atšąla, tačiau puikiai tinka slidinėjimo kelionėms, žiemos sportui.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos stulbina keliautojus. Nukeliaukite į gražųjį UNESCO paveldo sąraše esantį Ohrid miestelį įsikūrusį Ohrid ežero pakrantėje. Čia nuo kalvos atsiveria kvapą gniaužianti panorama. Visai šalia – sostinė Skopje. Kanjonai, parkai, kalnai, senamiestis ir architektūriniai paminklai privers sugrįžti dar kartą! Tiesa, nepamirškite Tetovo! Čia atostogauti galėsite ne tik vasarą, bet ir žiemą. Visa tai ir dar daugiau laukia pasakiškoje Makedonijoje!Komentarai